معرفی اپلیکیشن ویرایش ویدیو LumaFusion (قسمت چهارم: کات سر ضرب)

۱۰ دی ۱۴۰۰

تا امروز سه قسمت از مجموعه‌ ویدیوهای آموزش کار با اپلیکیشن LumaFusion را با هم تماشا کردیم. اول از همه با ویژگی‌های کلی و امکانات این ابزار خوب ویرایش ویدیو آشنا شدیم، سپس در قسمت دوم به سراغ ویژگی تایم‌لاین رفتیم و در قسمت سوم هم به اعمال تغییرات روی ویدیو پرداختیم.

اما حالا، و در قسمت چهارم آموزش کار با اپلیکیشن LumaFusion وقت آن رسیده که به یک تکنیک مهم بپردازیم، و آن چیزی نیست جز کات سر ضرب. حتما می‌دانید که کات سر ضرب در تدوین ویدیو چقدر موضوع مهمی است و چقدر به طور مستقیم در ریتم ویدیو اثرگذار است. خوشبختانه اپلیکیشن LumaFusion مجموعه‌ ابزار کاملی برای زدن کات‌های سر ضرب در اختیارتان قرار داده تا بتوانید خروجی‌هایی سینمایی و با کیفیتی بسیار بالا تحویل بگیرید.

در ابتدا به سراغ کات زدن روی بیت خواهیم رفت، و در ادامه استفاده از Blending Mode اپلیکیشن را با هم یاد خواهیم گرفت و در انتها اعمال یک سری افکت جذاب و هیجان‌انگیز را با هم مرور خواهیم کرد. برای آشنایی با این تکنیک‌ها از شما دعوت می‌کنیم که حتما به تماشای ویدیوی ما بنشینید. ضمنا خوشحال می‌شویم که نظرها و تجربیات خود با LumaFusion را با ما به اشتراک بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه