تریلر سریال جدید سازندگان دارک را تماشا کنید

نتفلیکس تریلر کوتاهی از سریال «۱۸۹۹» اثر جدید سازندگان «دارک» منتشر کرده که فضای وهم‌آلود و هراس‌انگیز این مجموعه را نشان می‌دهد.

سریال دارک به واسطه‌ی داستان بسیار درگیر کننده و شخصیت‌های پیچیده‌اش توانست تنها با سه فصل به یکی از بهترین مجموعه‌های ساخته شده در ژانر فراطبیعی و علمی–تخیلی تبدیل شود. دارک نخستین سریال کاملا آلمانی زبان نتفلیکس بود و داستان آن با گم شدن مرموز دو کودک آغاز می‌شود و بعد از گذشت تنها چند قسمت ماجرا ابعاد بسیار پیچیده و غافلگیرکننده‌ای به خود می‌گیرد که بیننده در ابتدا هرگز تصور آن را هم نمی‌کند. فصل سوم و پایانی دارک در اوایل تابستان سال گذشته منتشر شد و توانست نظر مثبت اغلب منتقدان و سریال‌دوستان را به خود جلب کند. چند ماه پس از پایان یافتن این مجموعه اعلام شد سازندگان آن یعنی باران بو اودار و یانتیه فریز قصد دارند سریال فراطبیعی و پیچیده‌ی دیگری با نام ۱۸۹۹ را برای نتفلیکس بسازند.

سریال جدید اودار و فریز یک مجموعه‌ی ترسناک و تاریخی است. این زوج آلمانی این‌بار به سراغ اروپایی‌های خسته از مشکلات اقتصادی در قرن نوزدهم رفته‌اند؛ زن‌ها و مردهایی که به امید یافتن یک زندگی بهتر قصد دارند به آمریکا و شهر نیویورک مهاجرت کنند. در این تریلر کوتاه صداهای وحشت‌زده‌ای به زبان‌های مختلف می‌شنویم که موید گیر افتادن آدم‌هایی از نژادهای مختلف در یک کشتی نفرین شده است.

قسمت نخست سریال ۱۸۹۹ «کشتی» نام خواهد داشت و در آن آغاز سفر مهاجران از لندن به سوی ایالات متحده را شاهد خواهیم بود. سفری که به هیچ‌وجه شبیه خیال‌پردازی‌های شیرین مسافرانش نخواهد بود و خیلی زود سایه کرخت و کریه موجودات فراطبیعی بر کشتی غالب می‌شود تا سرنوشت سرنشینان آن را خلاف خواست‌شان رقم بزنند و اینجاست که نبرد برای بقا در این شرایط پیچیده آغاز می‌شود. همچنین بر اساس گمانه‌زنی‌ها و شایعات میان گذشته‌ی شخصیت‌های حاضر در کشتی ارتباطاتی وجود دارد و به آرامی داستان سویه‌های اسرارآمیزی پیدا می‌کند.

متأسفانه هنوز اطلاعاتی از زمان پخش یا تعداد قسمت‌های ۱۸۹۹ در اختیار نداریم و با توجه به ویدیو منتشر شده تنها می‌دانیم پروسه‌ی ساخت این سریال آغاز شده است.

منبع: Gamespot

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما