دومین تریلر فیلم نفس نکش ۲ را ببینید؛ پیرمرد وحشی

دومین تریلر فیلم «نفس نکش ۲» (Don’t Breathe 2) از داستان بسیار خشن و تاریک آن خبر می‌دهد.

فیلم «نفس نکش» در سال ۲۰۱۶ فراتر از انتظارات ظاهر شد. فیلم کم هزینه‌ی هیجان‌انگیز و ترسناکی که با بودجه‌ای کم‌تر از ۱۰ میلیون دلار به فروشی بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار دست یافت تا برای اسکرین جمز و استیج سیکس فیلمز به یک موفقیت تجاری بزرگ تبدیل شود. به دنبال این موفقیت‌ها خیلی زود ساخت دنباله‌ی نفس نکش در دستور کار قرار گرفت و حالا سونی پیکچرز تریلر جدیدی از نفس نکش ۲ منتشر کرده که نشان می‌دهد در قیاس با فیلم نخست با اثر خشن‌تر و ترسناک‌تری مواجه هستیم که در آن پیرمرد نابینای داستان با بازی استیون لانگ برای نجات جان دخترخوانده‌اش از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

اتفاقات فیلم نفس نکش ۲ حدود هفت سال پس از فیلم اول رقم می‌خورد و حالا پیرمرد یک دختر جوان یتیم را که از آتش‌سوزی خانه‌شان نجات یافته زیر پر و بال خود گرفته است. آن‌ها زندگی آرامی باهم دارند تا اینکه چند جوان خلافکار دختر را می‌ربایند. حال مرد نابینا باید برای نجات دخترخوانده‌اش به خانه‌ی آدم‌ربایان برود و این سرآغاز اتفاقات هیجان‌انگیز داستان است.

از میان بازیگران فیلم قبلی تا به امروز تنها بازگشت استیون لانگ برای ایفای دوباره‌ی نقش پیرمرد نابینا تأیید شده است. فیلم نفس نکش داستان سه جوان سارق را روایت می‌کرد که با دستبرد زدن به خانه‌های مردم امور می‌گذرانند. این تیم سرقت به منزل یک پیرمرد نابینا می‌روند تا پول‌های او را بدزند و در ابتدا این سرقت را بسیار ساده تصور می‌کنند، اما رفته رفته مشخص می‌شود تنها با یک بازنشسته‌ی ارتشی جانباز مواجه نیستند و در یک تله‌ی مرگبار گرفتار شده‌اند. در نفس نکش ۲ پیرمرد به‌جای مبارزه با خلافکاران در محیط آشنای خانه‌اش، مجبور است در محیط‌هایی جدید با آن‌ها مبارزه کند و این امر چالش‌های تازه و سختی پیش پای او قرار خواهد داد.

نفس نکش ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ (۱۳ آگوست ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی این فیلم را رودو سایگس برعهده دارد. سایگس در فیلم قبلی در نوشتن فیلم‌نامه با فده آلوارز همکاری کرده بود و حالا در نخستین تجربه‌ی کارگردانی‌اش سکان ساخت نسخه‌ی دوم نفس نکش را در دست گرفته است.

منبع: Gamespotبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما