چگونه به فضا برویم؟

۲۴ مهر ۱۴۰۰

انسان از دیرباز آرزوی پرواز را در سرش می‌پرورانده. اما از زمانی که هواپیماها اختراع شدند، رویای سفر به فضا و کشف کهکشان‌های بی‌کران همواره بزرگترین آرزوی نوع بشر بوده است. اما چطور می‌توان این آرزو را به واقعیت تبدیل کرد؟

چطور می‌شود از محدودیت‌های فعلی رها شد و چه مسیری باید طی شود که انسان را به این آرزوی بزرگ و دیرینه برساند؟ شاید قدم اول غلبه بر جاذبه زمین باشد؛ نیرویی که تلاش دارد ما را روی زمین نگه دارد. البته با غلبه بر جاذبه زمین، باید شتاب گرانشی هم از حدی فراتر نرود چرا که جسم انسان توانایی تحمل شتاب G از حدی فراتر را ندارد و فروپاشی می‌شود.

اما با فرض غلبه بر این دو محدودیت، واقعا چه زمانی می‌توانیم بگوییم که به «فضا» رفته‌ایم؟ دانشمندان خطی به نام «خط کارمان» را محدوده خروج از زمین و سفر به فضا نامگذاری کرده‌اند. در این ویدیو به این موضوع به طور کامل پرداخته‌ایم.

بنابراین اگر می‌خواهید بیشتر راجع به سفر به فضا بدانید، و از خطرات و محدودیت‌های این سفر آگاه شوید، تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar گل پسر

  سلام.با گل.گل آقاجان فقط گل اینور آب البته.اون طرف هم با گل هم با موشک اسپیس ایکس.اگه دولتی باشی ناسا..خلاصه بر بچه ها هستن

 2. Avatar sara

  عالی هستید.راجع به تکامل هم ویدئو بسازید لطفا ممنون

 3. Avatar آران حسن نژاد

  سلام آقای حبیبیان
  واقعا ویدئو ها تون رو خیلی دوست دارم جذاب و جدیداند. امیدوارم در مورد ماه هم ویدئو بسازید. باتشکر

 4. Avatar دانیال

  سلام من ۱۱ سالمه و خیلی شما رو دوست دارم خیلی ویدیو هاتون عالی و خوبه
  من همه ویدیو هاتون رو دیدم

  کاش هر روز میشد ویدیو درست کنید

  فارس کازرون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه