تریلر نخست «جاده‌ی یخی» فیلم مهیج دیگری با بازی لیام نیسون را نشان می‌دهد

لیام نیسون برگشته است. همان دلهره و اکشن ناب با کت زمستانی. تریلر جدید‌ترین اکشن دلهره‌آور لیام نیسون با نام «جاده‌ی یخی» که توسط نتفلیکس پخش خواهد شد، منتشر شد. این تریلر حکایت از یک فیلم مهیج دارد که حسابی قرار است شما را سر کیف بیاورد و دقیقا همان چیزی است که ستاره‌ی کهنه‌کار سینما که با رنسانس خود در انتخاب نقش‌هایش حضوری متفاوت در عرصه‌ی سینما داشته است، برای طرفدارانش به ارمغان آورده است.

نویسندگی و کارگردانی فیلم بر عهده‌ی جاناتان هنزلی است که با این ژانر بیگانه نیست و پیش از این فیلم‌نامه‌های «جان‌سخت ۳» و «آرماگدون» را نوشته است و به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در فیلم‌های «هواپیمای محکومی» و «مجازاتگر» که اقتباس سینمایی از کمیک‌بوک مارول است، حضور داشته است. داستان این فیلم لیام نیسون را در نقش راننده‌ای باتجربه نشان می‌دهد که به ماموریت نجات در ناحیه‌‌ای یخ‌زده و سرد می‌رود تا کارگران معدن الماس محبوس در بخش شمالی کانادا را نجات دهد که در میانه‌ی راه متوجه می‌شود که خطری دیگر در کمین است.

فیلم‌برداری فیلم «جاده‌ی یخی» اوایل سال گذشته به پایان رسید اما ماه مارس گذشته بود که نتفلیکس دست به کار شد و حق پخش این فیلم را به قیمت ۱۸ میلیون دلار تصاحب کرد چون به خوبی می داند که فیلم اکشنی که نام لیام نیسون رویش حک شده است، مطمئنا افراد زیادی را به سمت خرید یا تمدید حق اشتراک نتفلیکس خواهد کشاند و فروش آن تضمینی است گرچه این فیلم قرار است در بسیاری از کشور‌ها در پرده‌ی سینما‌ها نیز به اکران دربیاید.

تریلر این فیلم به گونه‌‌ای بسیار عجیب و غریب تدوین شده است و گویا نیتش این بوده است که طی چند دقیقه هر چه در توان دارد، صحنه‌ی اکشن را در این تریلر بچپاند. اما این برای طرفداران لیام نیسون بیش از اندازه کافی است تا برای تماشای  فیلم جدید او لحظه‌شماری کنند، ستاره‌ی پا به سن گذاشته‌ و قهرمان فیلم‌‌های اکشن که به خاطر استقامت و توانایی‌های مبارزه‌اش مشهور است.

به رغم اینکه او در ابتدای سال گذشته ادعا کرد که دیگر از دویدن و هفت‌تیر کشیدن خسته شده است، اما گویا قرار نیست به این زودی‌‌ها کنار بکشد و اخیرا در دو فیلم «دزد صادق» و «تیرانداز» حضور داشته است و به مدد اوست که این دو فیلم در دو کشور آمریکا و کانادا، فروش نسبتا قابل قبولی در پاندمی کرونا داشتند. اما این پایان ماجرا نیست و او قرار است در دو فیلم اکشن دیگر یعنی «صاعقه‌ی سیاه» و «حافظه» نیز بازی کند که مونیکا بلوچی و گای پیرس نیز در فیلم «حافظه» او را همراهی خواهند کرد و البته قرارداد فیلم جدیدی به نام «مجازات» را نیز در نوامبر سال گذشته امضا کرده است. فیلم جاده‌ی یخی قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر) به نمایش دربیاید.‌

منبع: Collider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما