از چه نوع میکروفونی برای ضبط ویدیوهایمان استفاده کنیم؟‌‌

در سری ویدیوهای قبلی آموزش تولید محتوا، به مسائلی مهمی مثل نورپردازی حرفه‌ای، انواع اندازه‌ی نما و زاویه‌ی دوربین، حرکات دوربین و ۵ ابزار مهم ساخت ویدیو پرداختیم. اما حالا نوبت به یک اصل مهم‌ دیگر در ویدیوسازی رسیده که چیزی نیست جز گرفتن صدا. بسته به اینکه چه محتوای ویدیویی می‌سازید، لازم است از میکروفون مناسب برای گرفتن خروجی صدای باکیفیت بهره بگیرید.

پادکست، مصاحبه، ضبط موسیقی، ویدیوی آنباکسینگ و … هر کدام نوع خاصی از میکروفون را می‌طلبند که در این ویدیو تلاش داریم انواع آن‌ها را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین خروجی صدا را در ویدیوهایتان تحویل بگیرید.

میکروفون‌های یقه‌ای سیمی، میکروفون‌های HF بی‌سیم، میکروفون‌های گان (یا شات‌گان)، میکروفون‌های استودیویی و پادکستی، میکروفون‌های گوشی موبایل و رکوردرهای حرفه‌ای ابزاری هستند که ما در این ویدیو به بررسی نقاط ضعف و قوت آن‌ها می‌پردازیم. هر کدام از این میکروفون‌ها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را برای ضبط صدا در موقعیت خاصی مناسب می‌کند.

صحبت را کوتاه کنیم. حتما ویدیو را تماشا کنید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما