تریلر فصل پنجم سریال سرقت پول (Money Heist) را ببینید؛ بازگشت پرفسور و رفقا

۱۳ مرداد ۱۴۰۰

نتفلیکس تریلر جدیدی از فصل پنجم سریال «سرقت پول» یا «خانه کاغذی» (Money Heist) منتشر کرده که بخش‌های از اتفاقات هیجان‌انگیز فصل پایانی مجموعه را به نمایش می‌گذارد.

معمولاً سریال‌های غیرانگلیسی زبان با اقبال جهانی زیادی مواجه نمی‌شوند، اما طی سال‌های اخیر به لطف سرویس‌های آنلاینی همچون نتفلیکس و آمازون شاهد افزایش محبوبیت مجموعه‌های اروپایی و آسیایی در سراسر جهان هستیم. سریال «سرقت پول» (خانه کاغذی) در ابتدا یک مینی سریال ۱۵ قسمتی بود که از طریق شبکه اسپانیایی آنتنا ۳ پخش شد، اما پس از بازخوردهای مثبت فراتر از انتظاری که نسیب به این مجموعه تلویزیونی صورت گرفت، نتفلیکس حق پخش آن را خرید و در سال ۲۰۱۷ پخش جهانی سرقت پول را آغاز کرد. این مجموعه از زمان آغاز انتشارش توانست به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های نتفلیکس تبدیل شود و حالا شاهد پخش تریلر فصل پنجم و پایانی آن هستیم.

در تریلر فصل پنجم سرقت پول شخصیت‌های محبوبی مثل پروفسور، توکیو، دنور، ریو، استکهلم، لیسبون و هلسینکی را می‌بینیم و اینطور که پیداست باید برای یک جنگ تمام‌عیار آماده شویم.

داستان فصل چهارم سریال سرقت پول از این قرار است که پروفسور پس از درگذشت نایروبی باید تصمیم‌های سختی اتخاذ کند. او متجه می‌شود که لیسبون هنوز زنده است و برنامه‌ای طراحی می‌کند تا فردی را که به لیسبون شباهت دارد با او جایگزین کند و به این وسیله بتواند لیسبون را از زندان آزاد کند. پروفسور با کمک دوستان قدیمی، یک تونل از طریق پارکینگ ایجاد می‌کند تا به جایی برسند که لیسبون تا زمان انتقال به دادگاه در آن نگهداری می‌شود. در نهایت لیسبون موفق به فرار از طریق تونل می‌شود و زنی را که جایگزین او در زندان می‌شود، ملاقات می‌کند. در سکانس آخر قسمت آخر فصل ۴ نشان داده می‌شود که آلیشیا محل اختفای پروفسور را پیدا کرده و تفنگ رو به سمت پروفسور گرفته است.

فصل پنجم ۱۰ قسمتی بوده و در دو بخش منتشر می‌شود؛ بخش اول ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و بخش دوم ۳ دسامبر (۱۲ آذر) منتشر می‌شود. طبق اعلام رسمی نتفلیکس کار پروفسور و دوستانش در این فصل به پایان می‌رسد و خبری از ماجراجویی‌های بعدی نیست.

منبع: DigitalSpy

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مسعود

    نسیب؟ تفینگ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه