تریلر جدید دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون را از دست ندهید

۲۵ بهمن ۱۴۰۰

والت دیزنی ساعاتی قبل دومین تریلر فیلم «دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون» (Doctor Strange is in the Multiverse of Madness) را منتشر کرد.

دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال جاری میلادی به‌شمار می‌رود و استودیو والت دیزنی انتظار دارد این فیلم ابرقهرمانی به فروشی بالغ بر یک میلیارد دلار دست پیدا کند. «دکتر استرنج» در سال ۲۰۱۶ با بودجه‌ای در حدود ۲۰۰ میلیون دلار ۶۷۷ میلیون دلار فروخت و مورد تحسین اغلب سینمادوستان و منتقدان قرار گرفت و حتی نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار برای بهترین جلوه‌های تصویری شد.

حالا در جریان مسابقه سوپر بول، رقابت سالانه فوتبال آمریکایی قهرمانی ایالات متحده، دومین فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون منتشر شده که نبرد جادوگر اعظم با اسکارلت ویچ را نشان می‌دهد. استرنج در فیلم قبلی تصمیماتی گرفت و حالا باید با عواقب آن‌ها مواجه شود. تریلر با خواب‌های آشفته‌ی دکتر استرنج آغاز می‌شود و بندیکت وانگ آشفتگی مولتی‌ورس و خطرات پیش روی‌شان را به او گوشزد می‌کند. در ادامه دکتر استرنج را با دست بند نزد شخصی ناشناس می‌آورند که از او می‌خواهد حقیقت را بگوید. این صحنه در کنار چند نمای دیگر که خدای جادو را در حال مبارزه با دشمنانش نشان می‌دهد، خبر از مسیر سختی که پیش پای وی قرار گرفته می‌دهند. همچنین در انتهای تریلر متغیرهای اسکارلت ویچ و دکتر استرنج مثل نسخه تاریکی، دیفندر و احتمالاً زامبی را هم می‌بینیم تا طرفداران این شخصیت‌ها حسابی هیجان‌زده شوند.

همانند فیلم قبلی کوین فایگی تهیه‌کنندگی دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون را برعهده دارد و وظیفه‌ی کارگردانی بیست‌و‌هشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول نیز به سم ریمی سپرده شده است. از میان بازیگران مطرح این فیلم می‌توان به بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استیون استرنج، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف (اسکارلت ویچ)، خوچیتل گومز در نقش آمریکا چاوز، ریچل مک‌آدامز در نقش کریستین پالمر و بندیکت وانگ در نقش وانگ اشاره کرد.

دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون برای اکران در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (۶ می ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar امیرعلی رضاپور

    امیدوارم مثل نسخه ۱ خوب باسه

  2. Avatar Mahsa

    این تریلر فقط انتظار رو برای ۶ می سخت تر می‌کنه

    این فیلم محشر و بندیکت کامبربچ محشر تر بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه