تیزر فصل ۹ سریال دکستر از بازگشت به ریشه‌های آدم‌کشی خبر می‌دهد

سریال پرطرفدار دکستر که تا ۸ فصل و با موضوع جذاب و متفاوت، چشم بسیاری را در سراسر جهان به خود معطوف کرده بود، قرار است به زودی با نهمین فصل خود دوباره طرفدارانش را خوشحال کند. به نظر می‌رسد که دکستر در این فصل به ریشه‌های قاتل بودنش برمی‌گردد، اما آیا این موضوع می‌تواند اشتباهاتی که در پایان فصل ۸ سریال رخ داده جبران کند؟

با بازگشت کلاید فیلیپس، تهیه‌کننده‌ی اجرایی این سریال پس از جدایی در فصل چهارم، طرفداران امیدوارند که این مجموعه‌ی محدود ده قسمتی بتواند برخی از اشتباهات رخ داده در قسمت آخر سریال را جبران کند. برخی پایان فصل هشتم دکستر را یکی از بدترین پایان‌بندی‌ها در بین سریال‌ها می‌دانند و فشار بیشتری به فصل نهم پیش رو وارد می‌کنند تا انتظاراتشان را برآورده سازند.

هال تنها بازیگر اصلی است که قرار است در این قسمت برگردد، اما سریال شروع به کار با سایر بازیگران خود کرده است. کلنسی براون در نقش منفی اصلی بازی خواهد کرد و جیمی چانگ در آن به عنوان پادکستر جنایات واقعی حضور خواهد داشت. این سریال در نواحی جنوبی نیویورک یعنی بیابان اورگان جایی که آخرین بار دکستر در آن دیده شد و بحث‌های جنجالی سریال را بوجود آورد، اتفاق خواهد افتاد.

ویدئویی که در ابتدا دیدید، با صدای هال، به آرامی بر روی یک تبر که بر روی کنده‌ی درختی قرار دارد زوم می‌کند. اگر با دقت به آن گوش دهید متوجه خواهید شد که دکستر بعد از جمله‌ی «در واقع هیچ چیز مانند بازگشت به طبیعت نیست»، مکث کوتاهی قبل از «طبیعت من» می‌کند که حتما نشان از طبیعت قاتلش دارد. در پایان، یک لوگوی جدید از این مجموعه نشان داده شده، مشابه لگوی اصلی سریال Dexter که در برف نوشته شده است.

فصل جدید دکستر ده سال پس از وقایع پایانی سریال اتفاق خواهد افتاد، که برای فرو نشستن گرد و غبار به پا شده زمان کافی و مناسبی است. در قسمت آخر فصل ۸، دکستر مورگان قبل از اینکه به اورگان فرار کند تا به یک چوب‌بر تبدیل شود و سوگواری برای اجساد زیادی را پشت سر بگذارد، مرگ خود را صحنه‌سازی کرده بود. یکی از آن اجساد، جنازه‌ی خواهرش دبرا مورگان بود که جنیفر کارپنتر نقش آن را بازی می‌کرد. دکستر تصمیم می‌گیرد به زندگی خواهر خود که برای مدتی در کما بود، پایان دهد و بدن او را در دریا رها کند، این تنها یکی از جنبه‌های بحث‌برانگیز پایانی سریال است که اعتراض طرفداران زیادی را به همراه داشت.

متأسفانه، دکستر نمی‌تواند این اشتباه را جبران کند، اما می‌تواند داستان جدیدی را روایت کند که به ریشه‌های این سریال احترام بگذارد. هواداران امیدوارند که در فصل آینده بتوانند شاهد این باشند که به دکستر مورگان به عنوان یک انسان، با تمام نقص‌ها و معایبش بهتر پرداخته شود. با توجه به تیزر فوق به نظر می‌رسد که این اتفاق خواهد افتاد، اما آیا او به محاکمه کشانده می‌شود یا یک بار دیگر فرار می‌کند؟ فصل ۹ دکستر که سرانجام در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ به نمایش درمی‌آید، احتمالا به این سوال و سوالات بسیار دیگری پاسخ خواهد داد.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مایکل سی هال

    خیلی هیجان انگیزه من واقعا عاشق دکستر هستم این که یه فصل دیگه ازش بزودی میاد باعث خوشحالیه دم شو تایم گرم بابت ساخت فصل نهم دکستر ????????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما