نخستین تریلر فیلم مادران موازی پدرو آلمودوار را تماشا کنید

سونی پیچکرز کلاسیک چند روز مانده به آغاز جشنواره‌ی ونیز ۲۰۲۱ و نخستین نمایش فیلم «مادران موازی» (Parallel Mothers)، اولین تریلر اثر جدید پدرو آلمودوار با بازی پنه‌لوپه کروز را منتشر کرده است.

پدرو آلمودوار امسال با مادران موازی دوباره به جشنواره‌ی ونیز و سالن‌های سینما بازمی‌گردد. آلمودوار سال ۲۰۱۹ با فیلم «درد و شکوه» علی رغم کسب رضایت عموم سینمادوستان منتقدان، کمی با جادوی همیشگی‌اش فاصله داشت و این فیلم طرفداران پروپاقرص او را راضی نکرد. حال با فیلم مادران موازی و همکاری دوباره‌ی او با پنه‌لوپه کروز و روایت یک داستان زنانه‌ی دیگر، بسیاری از علاقه‌مندان به سینمای وی امیدوارند بازهم شاهد یک ملودرام تراز اول از این کارگردان اسپانیایی باشیم.

مادران موازی قرار است فیلم افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی ونیز ۲۰۲۱ باشد و با توجه به این تریلر، شخصیت محوری آن زن میانسالی به نام جنیس با بازی پنه‌لوپه کروز است که ناخواسته از مردی که نمی‌خواهد پدر شود، باردار می‌شود. جنیس پس از زایمان برای تامین مخارج زندگی‌اش به شغل عکاسی روی می‌آورد. او، آنا با بازی ملینا اسمیت را هم استخدام می‌کند تا در نگه‌داری از نوزاد و مرتب کردن خانه به وی کمک کند و این سرآغاز اتفاقات جالب توجه داستان است.

اینطور که پیداست جنیس و آنا در یک بیمارستان زایمان می‌کنند و مادران موازی قرار است راوی بخشی از زندگی دو زن باشد که به‌طور تصادفی با یکدیگر آشنا می‌شوند و باید به‌تنهایی فرزندان‌شان را بزرگ کنند.

مادران موازی بیست‌ودومین فیلم پدرو آلمودوار است او علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه‌ی نوشتن فیلم‌نامه‌ی آن را هم برعهده داشته است. در کنار کروز و اسمیت، از دیگر بازیگران سرشناس این فیلم می‌توان به روسی د پالما، آیتانا سانچز-خیخون و ژولیه‌تا سرانو اشاره کرد.

هفتادو‌هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی ونیز از ۱۰ تا ۲۰ شهریور (۱ تا ۱۱ سپتامبر) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما