معرفی و بررسی ۲ اسپرسوساز حرفه‌ای از برندهای سیج و دلونگی

۱۸ آبان ۱۴۰۱

در ویدیوهای تلنت گذشته دستگاه‌های اسپرسوساز زیادی را به شما معرفی و ویژگی‌های آن‌ها را باهم بررسی کردیم. در این ویدیو قصد داریم ۲ اسپرسوساز حرفه‌ای و با قیمت بالای ۲۰ میلیون تومان از برندهای سیج و دلونگی را به شما معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید.

اسپرسو ساز دلونگی مدل Magnifica S ECAM 22.110 یک دستگاه نیمه‌اتومات است که به وسیله‌ی دون قهوه کار می‌کند. این دستگاه یک نازل بخار دارد که به صورت دستی قابل تنظیم است. قدرت این اسپرسوساز ۱۴۵۰ وات بوده و یک مخزن ۱.۸ لیتری دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اسپرسوساز سیج مدل BES875UK یک دستگاه نیمه‌صنعتی و همه‌کاره است که یک مخزن ۲ لیتری دارد. توان آن ۱۸۵۰ وات بوده که تاثیر خیلی خوبی روی کیفیت قهوه‌ی شما می‌گذارد. برتری مثبتی که اسپرسوساز سیج نسبت به دلونگی دارد، سیستم استفاده از گرمایش فنجان آن است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یک ویژگی خوب اسپرسوساز سیج، اکسسوری‌های کاملی است که همراه دستگاه به شما داده می‌شود؛ مثل پیچر، تمپر، قرص شست‌وشو، ۴ عدد بسکت، یک پورتافیلتر، فیلتر آب و اکسسوری نظافت.

برای آشنایی بیشتر و بررسی بهتر اسپرسوسازهای حرفه‌ای از برندهای سیج و دلونگی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه