تریلر فصل دوم سریال دیدن با بازی جیسون موموآ را تماشا کنید

نخستین تریلر فصل دوم سریال «دیدن» شخصیت اِدو واس با بازی دیوید باتیستا، بازیگر «نگهبانان کهکشان» را به عنوان برادر بابا واس معرفی می‌کند.

فصل اول سریال دیدن با بازخوردهای ضد و نقیضی از جانب منتقدان مواجه شد. عده‌ای از سریال‌دوستان ایده‌ی جاه‌طلبانه و فضاسازی خوب مجموعه‌ی درام و علمی تخیلی اپل تی‌وی را پسندیدند و در مقابل جمعی از منتقدان نحوه‌ی پیشرفت داستان و شخصیت‌پردازی آن و حتی جهان پساآخرالزمانی سریال را ضعیف و مشکل‌دار خواندند. اما در این میان بسیاری از کاربران اپل تی‌وی به تماشای دیدن نشستند و به همین خاطر این مجموعه خیلی سریع برای فصل دوم و سوم تایید شد و حالا نخستین تریلر از فصل دوم آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

اِدو واس با بازی دیوید باتیستا قرار از یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌های فصل دوم سریال دیدن باشد و در این تریلر توجه ویژه‌ای به او شده است. بر اساس نمای پایانی تریلر احتمالا در این فصل شاهد نبرد حماسی میان اِدو و بابا خواهیم بود؛ زیرا اِدو دختر بابا را اسیر کرده و این اتفاق به هیچ وجه مطابق خواست رهبر قبیله‌ی آلکِنی نیست.

داستان سریال دیدن از این قرار است که در در اوایل قرن بیست‌ویکم کره‌ی زمین آلوده به ویروسی مرگبار می‌شود و جمعیت انسان‌ها به کم‌تر از دو میلیون نفر کاهش می‌یابد، این دو میلیون نفر اگرچه زنده می‌مانند، اما بینایی خود را از دست داده و کور می‌شوند. کوری به صورت مورثی انتقال پیدا می‌کند و چند قرن پس از این رویداد انسان‌ها به زندگی قبیله‌ای بازمی‌گردند؛ جامعه‌ی نو تلاش می‌کند راه‌هایی برای زنده‌ماندن و شکار در حالت نابینایی پیدا کند. در این حال، همسر یک جنگجوی کور به نام بابا واس، دوقلوهایی را به دنیا می‌آورد که توان بینایی دارند.

فصل دوم سریال دیدن در تاریخ ۵ شهریور (۲۷ آگوست) پخش خواهد شد و از میان بازیگران سرشناس آن علاوه‌بر موموآ و باتیستا می‌توان به سیلفیا هوکس، کریستیان کامارگو و هرا هیلمار اشاره کرد.

منبع: ComicBook Movie

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما