ابرقهرمان جدید مارول را در نخستین تریلر شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه ببینید

مارول با اولین تریلر فیلم «شانگ-چی و افسانه ده حلقه» (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) از استاد فنون رزمی جهان سینمایی‌اش رونمایی کرد.

طی سال‌های اخیر فیلم‌های ابرقهرمانی از لحاظ میزان فروش و محبوبیت رشد چشمگیری کرده‌اند و به همین خاطر کمپانی‌های مارول و دی‌سی و حتی سرویس‌های آنلاین از جمله نتفلیکس سعی در گسترش یا سامان دادن دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی خود داشته‌اند. در همین راستا مارول قصد دارد با فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه، استاد برجسته‌ی هنرهای رزمی کامیک‌های خود یعنی شانگ-چی را با یک فیلم اختصاصی به جهان سینمایی‌اش بیاورد.

تریلر شانگ-چی و افسانه ده حلقه نگاهی کوتاه به گذشته و ویژگی‌های شخصیت شانگ-چی می‌اندازد و در ادامه بخش‌هایی از مبارزات و درگیری‌های قهرمان اصلی فیلم با سازمان مخوف ده حلقه و رهبر آن‌ها ماندارین را نشان می‌دهد. در دنیای فیلم‌های مارول برای نخستین بار با فیلم «مرد آهنی» در سال ۲۰۰۸ به گروه ده حلقه اشاره شد، اما شانگ-چی قصد دارد به سراغ این گروه برود و اعضای آن را تنبیه و به مخاطبان معرفی کند.

این فیلم بیست‌و‌پنجمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد بود که وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی آن را به ترتیب دستین دنیل کرتون و دیوید کالاهام برعهده دارند و از میان بازیگران اصلی شانگ-چی و افسانه ده حلقه نیز می‌توان به سیمو لیو در نقش شانگ چی، تونی لیانگ در نقش ماندارین و آکوافینا برای نقشی نامشخص اشاره کرد.

ماجراجویی‌های شانگ-چی نخستین تلاش کمپانی‌ها برای ساخت یک اثر سینمایی یا تلویزیونی ابرقهرمانی بر اساس ورزش‌های رزمی در چند سال اخیر نیست، مثلا نتفلیکس در سال ۲۰۱۷ با «آیرون فیست» تلاش کرد توجه علاقه‌مندان به فنون مبارزات شرقی را جلب کند، اما این مجموعه به دلیل مشکلات عدیده‌ای از جمله مبارزات ضعیف و ناقص، کش‌دار شدن داستان و حتی قهرمانی بیش از اندازه مثبت و روایت کلیشه‌ای نتوانست به موفقیت چندانی دست پیدا کند ولی این امیدواری وجود دارد که استودیو مارول با توجه به تجربیات موفق خود در دنیای آثار ابرقهرمانی فیلم جالب توجه‌ای تحویل سینمادوستان بدهد.

مارول اخیراً به دنبال دنیاگیری کروناویروس و تعطیلی سینماها در نقاط مختلف جهان همزمان با نمایش فیلم‌هایش در سالن‌های سینما، این آثار را از طریق سرویس آنلاین دیزنی پلاس نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. اما این کمپانی قصد دارد شانگ-چی و افسانه ده حلقه را از تاریخ ۱۲ شهریور (۳ سپتامبر) تنها در سینماها نمایش دهد و خبری از پخش همزمان در دیزنی پلاس نخواهد بود. در صورت موفقیت تجاری فیلم شانگ-چی احتمالاً «بیوه سیاه» آخرین فیلم مهم مارول باشد که از همان ابتدا در دیزنی پلاس نیز قابل مشاهده است، مگر سیاست‌های مالی والت دیزنی تغییر کند.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امین

    به سبک بلک پانتر ساختن(یک کاراکتر که با یه ماده عجیب صاحب قدرت میشه.توی civil war کسی نمیدونست که تی چالا از کجا چنین قدرتی اورده که میتونست جلو کاپیتان آمریکا وایسته.تا وقتی که فیلم مستقلش اومد) و با کمی از فیلمهای دهه۹۰ چین ادقام کردن.بغیر چین تو بقیه دنیا فک نکنم فروش خوبی داشته باشه.مگر اینکه یکی از قهرمانای بزرگ فاز اول توش باشه,وباید بیارن یکی از او قهرمانارو,چون مجبورن برای فروشش.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما