نخستین تریلر فیلم اقتباس شده از سریال سوپرانوها را تماشا کنید

چهارده سال پس از پایان سریال «سوپرانوها» با فیلم «آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک» (The Many Saints of Newark) دوباره به دنیای مافیایی و خشن این مجموعه بازمی‌گردیم.

نخستین تریلر فیلم آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک، آنتونی سوپرانو جوان با بازی مایکل گاندولفینی را نشان می‌دهد که در حال تبدیل شدن به یک تبه‌کار تمام عیار است. داستان فیلم در شهر نیوآرک ایالت نیوجرسی روایت می‌شود. جایی که تونی سوپرانو، با الگو قرار دادن عمویش، دیکی مولتیسانتی، قصد دارد زندگی خود را تغییر دهد و این رابطه هردوی آن‌ها را وارد جریانات خشونت‌آمیزی می‌کند.

آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک به عنوان پیش‌درآمد مجموعه‌ی تحسین شده سوپرانوها قرار است دلایل و چگونگی شکل‌گیری شخصیت تونی سوپرانوها را به تصویر بکشد. سوپرانو جوان در یکی از متلاطم‌ترین دوره‌های تاریخ شهر نیوآرک در حال بزرگ شدن است؛ دورانی که گانگسترهای رقیب شورش به‌پا کرده‌اند و خانواده‌ی قدرتمند دی‌مئو را در شهری که درگیر مسائل نژادی است، به چالش می‌کشند. در این بین دیکی مولتیسانتی که بارها توسط قانون دستگیر شده، سعی دارد تا تونی را به یک گانگستر قدرتمند و پرنفوذ تبدیل کند.

کارگردانی این فیلم به آلن تیلور سپرده شده است که او را بیشتر به خاطر فیلم‌های «نابودگر: جنسیس» و «ثور: دنیای تاریک» می‌شناسیم. از میان بازیگران سرشناس آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک هم می‌توان به ورا فارمیگا، آلساندرو نیوولا، کوری استول و جان برنثال اشاره کرد.

همانند سریال سوپرانوها در این تریلر دو دقیقه‌ای هم شاهد انواع و اقسام صحنه‌های خشن، از درگیری دو مرد جوان با مشت و لگد تا تیراندازی و انفجارهای بزرگ هستیم که به طرفداران این مجموعه نوید یک پیش‌درآمد سینمایی درخور توجه را می‌دهد.

اکران آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک از ۹ مهر (۱ اکتبر) آغاز خواهد شد و برادران وارنر این فیلم را ۳۱ روز پس از نمایش در سالن‌های سینما از طریق سرویس آنلاین HBO Max نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

منبع: The Guardian

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما