تریلر سریال «آسوکا» را تماشا کنید؛ ماجراجویی پاداوان محبوب آناکین اسکای واکر

لوکاس فیلم اولین تریلر سریال «آسوکا» (Ahsoka) را منتشر کرده است که جدیدترین ماجراجویی آسوکا تانو، پاداوان محبوب آناکین اسکای واکر را به نمایش می‌گذارد. این تریلر اولین بار در جشن «جنگ ستارگان» لندن پخش شد.

در سریال آینده محصول دیزنی پلاس، روزاریو داوسون در نقش آسوکا، جدای تبعیدی که زمانی شاگرد آناکین بود و قبل از اینکه به سمت تاریکی روی آورد و دارث ویدر شود بازی می‌کند. دیزنی تایید کرد که این سریال در ۲۳ ماه اوت به نمایش در خواهد آمد.

کاتلین کندی و جان فاورو از دیو فیلونی تهیه‌کننده‌ی مشترک سریال «آسوکا» تمجید کردند که به همراه داوسون و ناتاشا لیو بوردیزو در این سریال حضور یافتند. بوردیزو نقش سابین رن، یک مبارز ماندالوریایی، انقلابی و هنرمند گرافیتی را بازی می‌کند که برای اولین بار در «شورشیان جنگ ستارگان» (Star Wars Rebels) ظاهر شد. همچنین مری الیزابت وینستد، فاش کرد که نقش هرا سیندولا از «شورشیان» را بازی خواهد کرد.

داوسون گفت: «واقعا غافلگیر شدم. ما برای همه سورپرایزهای بزرگی داریم. سطح جزییات سریال واقعا قابل توجه است. حتی تا روز آخر هم شمشیرهای نوری روشن می‌شوند و ما در این دنیا غرقیم. سه هفته است که ضربان قلبم متوقف شده است. هر روز صبح از خواب بیدار می‌شوم و فکر می‌کنم باید کاری انجام دهم.»

در کنار داوسون، ایمان اسفندی هم در نقش ازرا بریجر که شخصیت اصلی «شورشیان» و یک جدای پاداوان است ظاهر خواهد شد. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به ری استیونسون و ایوانا ساخنو اشاره کرد.

سریال آسوکا

شخصیت آسوکا در سال ۲۰۰۸ در فیلم انیمیشنی «جنگ ستارگان: جنگ‌های کلون» (Star Wars: The Clone Wars) معرفی شد. مجموعه تلویزیونی «جنگ‌های کلون» دوران یادگیری او از آناکین را روایت می‌کند، و تا زمانی که سریال به پایان برسد، آسوکا به یکی از معدود نمونه‌های جدای زن اصلی در «جنگ ستارگان» تبدیل شده بود. او در سریال انیمیشنی «شورشیان جنگ ستارگان» که صداپیشگی‌اش را بار دیگر اشلی اکستاین برعهده داشت، بازگشت. در سال ۲۰۲۰، داوسون اولین نقش‌آفرینی جدای را در «ماندالوریان» (The Mandalorian) به نمایش گذاشت.

در طول جشن جنگ ستارگان ۲۰۲۲، داوسون با ورایتی درباره اهمیت بازی در نقش این شخصیت برای خودش صحبت کرد و گفت: «تجسم یک شخصیت، به معنای واقعی کلمه، هر روز سطح دیگری از تجربه را در این پروژه برایم به ارمغان می‌آورد. این نقش من را عوض می‌کند. خیلی وقت‌ها، من از یک شخصیت تکه‌هایی برمی‌دارم، بعد مقدار زیادی از خودم را به همراه چیزهایی که تجربه کردم و چیزهایی را که باید از آن استخراج کنم، به نقش تزریق می‌کنم. اما این شخصیت کاملا در جهت دیگری است و بر من بسیار تاثیر می‌گذارد. حضور در این ماجراجویی بسیار تاثیرگذار بوده است، علاوه بر این، نقشی نبود که آرزویش را داشته باشم یا خوابش را ببینم، واقعا یک تجربه بی‌نظیر است.»

سریال «آسوکا» ۲۳ ماه اوت ۲۰۲۳ در دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

منبع: varietyبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما