تیزر رسمی فصل ۲ سریال «بازی مرکب» را تماشا کنید

۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تیزر جدید فصل دوم سریال «بازی مرکب» بازگشت این سریال پرطرفدار به نتفلیکس را تایید می‌کند. سریال بسیار محبوب «بازی مرکب» نتفلیکس برای فصل دوم بازگشته است و این غول استریم به تازگی این خبر را با یک تیزر دلهره‌آور تایید کرده است. مدتی است که حدس و گمان‌ها و صحبت‌هایی درباره‌ی فصل دوم «بازی مرکب» شنیده می‌شود و مدیر عامل نتفلیکس به طور غیررسمی بازگشت سریال را تایید کرده بود، اما این اولین چراغ سبزی است که پروژه دریافت کرده است و طرفداران از شنیدن آن هیجان‌زده هستند.

با به اشتراک گذاشتن این خبر در رسانه‌های اجتماعی، نتفلیکس یک کلیپ ویدیویی کوتاه از عروسک انیماترونیک غول پیکر از قسمت ۱ «بازی مرکب» منتشر کرد. این ویدئو روی چشم عروسک تمرکز دارد که ترانه‌ی کره‌ای «چراغ سبز، چراغ قرمز» از بازی محبوب کودکان را می‌خواند. همانطور که او آهنگ خود را کامل می‌کند، به جای تیراندازی با لیزر، عدد «۲» روی چشم ظاهر می‌شود و نشان نمادین «بازی مرکب» به شکل دایره، مثلث و مربع در پایین صفحه ظاهر می‌شود. لوگوی زیرنویس شده‌ی نتفلیکس هم تایید می‌کند که «بازی مرکب به طور رسمی برای فصل ۲ بازمی‌گردد».

همراه با تیزر جدید «بازی مرکب» نتفلیکس همچنین بیانیه‌ای رسمی از سازنده‌ی سریال هوانگ دونگ هیوک منتشر کرد. او از فصل دوم به عنوان «یک دور کاملا جدید» یاد می‌کند و بازگشت سونگ گی-هان با بازی لی جونگ جائه و هوانگ این هو با بازی لی بیونگ هون، با نام مستعار «پیشرو» را تایید می‌کند. طرفداران آخرین بار دیدند که گی-هان پرواز خود را رها کرد و عهد کرد که به جزیره‌ی مخفی بازگردد تا یک بار برای همیشه به این بازی‌های مرگبار پایان دهد. انتظار می‌رود که فصل آینده یک بار دیگر ماجراجویی او را دنبال کند، شاید یک بار دیگر به عنوان یک شرکت کننده یا حتی به عنوان مدیر و ناظر.

دونگ هیوک همچنین در این بیانیه فاش کرد که طرفداران «با دوست پسر یانگ هی، چئول سو» آشنا خواهند شد. یانگ هی نام عروسک انیماترونیک است که بر اساس شخصیت داستانی کره‌ای به همین نام ساخته شده است. در حالی که او حرکات بازیکنان را تشخیص می‌دهد و هرکسی را که در طول بازی «چراغ قرمز، چراغ سبز» حرکت کند می‌کشد، باید دید همتای او چه نقشه‌ای برای نابودی بازیکنان دارد. دونگ هیوک همچنین به صورت کنایه اشاره‌ای به بازگشت شخصیت مرموز گونگ یو کرد و احتمالا پس از چند دور بازی دداکجی، افراد بیشتری را برای بازی‌ها دعوت خواهد کرد.

بیانیه‌ی دونگ هیوک کارگردان بازی مرکب

بیانیه‌ی دونگ هیوک، نویسنده و کارگردان سریال «بازی مرکب»

در کمتر از یک ماه پس از پخش اولین قسمت این سریال در نتفلیکس، «بازی مرکب» به بزرگترین سریال عرضه شده‌ی این سرویس استریم تبدیل شد. دونگ هیوک این موفقیت را در بیانیه‌ی خود تصدیق، و فاش کرد که در حالی که «۱۲ سال طول کشید تا فصل اول بازی مرکب پخش شود»، تنها «۱۲ روز طول کشید تا بازی مرکب به محبوب‌ترین سریال نتفلیکس تبدیل شود». او از طرفداران برای حمایت آن‌ها و «برای دوست داشتن سریال» تشکر کرد. اگرچه طرفداران می‌دانستند که فصل دیگری قرار است اتفاق بیفتد، تایید رسمی باعث می‌شود که آن‌ها از بازگشت برخی از شخصیت‌های مورد علاقه‌شان از فصل اول هیجان‌زده شوند و آماده‌ی اتفاقات مهیج این فصل باشند.

منبع: game rant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه