چه انتظاری از فصل سوم سریال «بریجتون» داریم؟

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه
Bridgerton’ Season 3

در فصل دوم بالاخره یکی دیگر از فرزندان خانواده‌ی بزرگ بریجتون هم توانست خوشبخت شود. اما سؤال این است که الباقی اعضای این خانواده در عصری که در آن ازدواج ریجنسی مد بود چه خواهند کرد؟

پس از پایان فصل دوم سریال «بریجتون»، نمی‌توان به این موضوع فکر نکرد که کدام‌ یک از فرزندان این خانواده در فصل سوم، به دام عشق خواهند افتاد.

هشدار – در این مطلب خطر لو رفتن داستان سریال بریجتون وجود دارد. در زیر به خلاصه‌ای از کتاب پیشنهادی از یک جنتلمن که گویا فصل سوم از این سریال از آن اقتباس گردیده اشاره شده است

۱. فصل دوم این سریال چگونه به پایان رسید؟

در سریال بریجتون ویل تیلستون در نقش گرگوری بریجتون، فلورانس امیلیا هانت در نقش هایسنث بریجتون، روبی استوکس در نقش فرانچسکا بریجتون، لوک تامپسون در نقش بندیکت بریجتون، جاناتان بیلی در نقش آنتونی بریجتون و فیبی دینور در نقش دافنه باست به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فصل دوم این سریال که هشت قسمت داشت با آشنایی آنتونی بریجتون (با بازی جاناتان بیلی) و کیت (سیمون اشلی) به پایان رسید. با این حال، هیچ چیز برای خواهرش، الویس (با بازی کلودیا جسی)، خوب پیش نرفت زیرا او در نهایت متوجه شد بهترین دوستش پنه ‌لوپه فیدرینگتون (با بازی نیکولا کوگلن) در تمام شایعه‌هایی که پشت سرش گفته می‌شده نقش داشته است. دوستی پنهانی الویس با دستیار چاپگر، تئو (با بازی کالام لینچ) هم از هم می‌پاشد و با اینکه طبق شنیده‌ها باید تا فصل پنجم سریال صبر کنیم تا ببینیم که آیا الویس نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا خواهد کرد یا نه اما می‌توان گفت که وقوع چنین رویدادهای ناگواری برای او واقعا سرگرم کننده بودند.

در همین حال، کالین بریجتون (با بازی لوک نیوتن) همچنان پنه لوپه فیدرینگتون را از خود دور می‌کند بی خبر از اینکه لیدی پورتیا فیدرینگتون (با بازی پالی واکر) نقشه‌های شوم‌تری در ذهنش دارد و طبق گزارش‌ها، کالین تا فصل ۴ در کانون داستان سریال بریجتون قرار نخواهد گرفت. بنابراین سؤالی که پیش می‌آید این است که فصل سوم این سریال به کدام سمت و سو پیش خواهد رفت؟

۲. انتظار بیشتری از کیت و آنتونی بریجتون داشته باشید

سیمون اشلی به صورت سربسته به یکی از داستان‌های فصل سوم سریال بریجتون اشاره کرده است. او در این خصوص گفت: «کیت و آنتونی تازه رابطه‌شان را شروع کرده‌اند. در فصل دوم، فشار و کشش زیادی بین کیت و آنتونی وجود داشت و آن‌ها گرفتار مشکلاتی با خانواده‌هایشان بودند و بعد هم در پایان فصل، یکدیگر را پیدا کردند. من فکر می‌کنم همه چیز تازه شروع شده و به شخصه دوست دارم کیت را در حالی ببینم که اندکی آرامش یافته و در فصل سوم حضور پررنگ‌تری دارد و با تمام وجودش در دام عشق گرفتار شده است. چراکه فکر می‌کنم هر دوی آن‌ها شایسته‌ی چنین عشقی هستند».

اشلی به این موضوع اشاره کرد که از اینکه کیت با آنتونی تشکیل خانواده دهد هیجان‌زده خواهد شد و در ادامه‌ی سخنانش بیان داشت که من کیت شجاع‌تر، اندکی سرسخت‌تر و قویی‌تری را می‌خواهم که بتواند بیشتر به خودش تکیه کند.

۳. لوک تامپسون در نقش بندیکت بریجتون رهبری کتاب سوم را بر عهده دارد

بریجتون

بندیکت بریجتون (با بازی لوک تامپسون) پس از حضور در کتاب‌های هنرمندان فصل اول و اذعان عشقش به نقاشی در فصل دوم، سرانجام تصمیم می‌گیرد تا در قسمت سوم سریال «بریجتون» نقش پررنگ‌تری را بر عهده داشته باشد. تامپسون در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای صحنه‌های عاشقانه‌ی فصل سوم است و بی‌شک در فصل سوم به راز بندیکت نیز پرداخته خواهد شد. تامپسون در این خصوص بیان داشت: «درباره‌ی بندیکت، شک و شبهات و سؤالات زیادی وجود دارد؛ لذا همین امر باعث می‌شود که بازی کردن در این نقش، مهیج و خارق‌العاده به نظر برسد. در حقیقت شما به‌عنوان یک بازیگر، به جای اینکه به مخاطب نشان دهید که او چه کسی است، باید ذره ذره ابعاد مختلف شخصیتش را آشکار نمایید».

۴. اما کریس ون دوسن، یکی از خالقان این سریال، ممکن است اوضاع را تغییر دهد

کریس ون دوسن در رابطه با فصل سوم گفته که ممکن است داستان سریال اندکی از رمان‌های جولیا کوئین منحرف شود و شاید ابتدا یکی دیگر از بستگان بریجتون را هدف قرار دهد.

ون دوسن گفت: «من نمی‌توانم درباره‌ی این فصل چیزی بگویم یا در خصوص آن صحبت کنم، اما هدف من همیشه این بوده که در هر فصل بر روی یکی از خواهران و برادران بریجتون تمرکز کنم و این خانواده، خانواده‌ی بزرگی است که هشت فرزند دارند؛ لذا تا زمانی که نتفلیکس به ما اجازه دهد، ما می‌توانیم به داستان‌های آن‌ها بپردازیم. البته من دوست دارم روی تک تک این هشت خواهر و برادر تمرکز کنم و برای همه آن‌ها داستان‌های عاشقانه‌ی بی‌نظیری را تعریف نمایم».

شاندا رایمز، تهیه‌کننده‌ی اجرایی هم در این خصوص خاطر نشان کرد که فصل سوم ممکن است بر اساس ترتیب کتاب‌ها پیش نرود. با این حال، ون دوسن در مصاحبه‌ای دیگر لو داده که بندیکت، کاراکتر اصلی این داستان خواهد بود. بسیاری از مخاطبان، عاشق داستان بندیکت و همه‌ی خواهران و برادران او هستند و از دل و جان دوست دارند به تماشای داستان‌های بیشتری در رابطه با آن‌ها بنشینند.

۵. شوندا رایمز تأیید کرده که فصل ۳ در حال حاضر در حال تولید است

رایمز، یکی از تهیه‌کنندگان بزرگ نتفلیکس، بیان داشته که فیلم‌نامه‌ی فصل سوم سریال بریجتون در حال حاضر در حال آماده شدن است. رایمز گفت که قرار است تیم بریجتون اندکی خلاقیت به خرج بدهند. بنابراین نوشتن فیلم‌نامه‌ی فصل سوم را اندکی زودتر آغاز کرده‌اند و به‌زودی شاهد این فصل و تغییراتی که در آن داده شده خواهیم بود. کافی است اندکی به تیم تولید زمان بدهید. جس براونل، یکی از فیلم‌سازان قدیمی شاندلند هم به‌عنوان شو رانر اصلی (تهیه کننده و سرپرست نویسندگان) فصل ۳ و ۴ با تیم تولید همکاری خواهد کرد.

۶. اگر داستان کتاب را دنبال می‌کنید باید بگویم که فصل ۳ برداشتی به روز شده از داستان سیندرلا است

بریجتون

در این سریال، فلورانس امیلیا هانت در نقش هایسنث بریجتون، روت جمل در نقش لیدی ویولت بریجتون، لوک نیوتن در نقش کالین بریجتون، جاناتان بیلی در نقش آنتونی بریجتون و لوک تامپسون در نقش بندیکت بریجتون حضور داشته‌اند.

سومین رمان کوئین، تحت عنوان پیشنهادی از یک جنتلمن، شخصیت جدید سوفی بکت را معرفی می‌کند که انتظار می‌رود بتواند به درون قلب بندیکت راه یابد و او را شیفته‌ی خود کند. سوفی دختر ارل پن وود است که به دلیل حضور مادر خوانده‌ی شیطان صفتش، آرامینتا، به یک خدمتکار تبدیل شده است.

با وجود اینکه سوفی می‌داند پدر واقعی‌اش کیست، باز هم ارل فقط به او اجازه داد که در آن خانه بماند و او را به‌عنوان خدمه‌ی خانه‌ی خود پذیرفته بود. آرامینتا و دو دختر شرورش، مدام سوفی را تهدید می‌کنند و تنها به این دلیل که در وصیت نامه‌ی ارل قید شده به او اجازه داده‌اند با آن‌ها زندگی کند. ارل در وصیت نامه‌اش نوشته بود که پس از مرگش، اگر به سوفی اجازه دهند تا ۲۰ سالگی با آن‌ها بماند، کمک هزینه‌ی بسیار بیشتری دریافت خواهند کرد.

بر اساس خلاصه‌ی رسمی رمان، سوفی به صورت مخفیانه وارد رقص بالماسکه معروف لیدی بریجتون می‌شود و در آنجا او و بندیکت در یک نگاه به یکدیگر دل می‌بازند. با این حال، وارث بریجتون نمی‌داند سوفی کیست و مدام به دنبال کشف این موضوع است که او چه کسی می‌تواند باشد.

۷. فصل سوم سال‌ها طول خواهد کشید

برای اینکه فصل سوم بتواند ارتباط لازم را با فصل ۱ و فصل ۲ برقرار کند باید همان‌طور که کتاب سوم نشان می‌دهد، بندیکت بیش از دو سال به جست‌وجوی سوفی بپردازد. او تا زمانی که بتواند همسر مرموز خود را پیدا کند، قسم می‌خورد که هرگز ازدواج نکند. در همین حال، سوفی پس از مرگ ارل مجبور می‌شود به‌عنوان خدمتکار کار کند و بندیکت همان کسی است که او را از دست تمایلات شرم آور پسر کارفرمایش نجات می‌دهد. در عوض بندیکت، سوفی را استخدام می‌کند تا برای مادرش کار کند، اما نمی‌داند که او همان زنی است که این همه مدت به دنبالش بوده است.

همان‌طور که رابطه‌ی بین بندیکت و سوفی به اوج خود می‌رسد، او در دو راهی سختی قرار می‌گیرد و نمی‌داند که باید به دنبال زن رویاهایش باشد و یا به سوفی بسنده کند؟ در حقیقت او نمی‌داند که سوفی همان کسی است که دلش را ربوده بود. در کل حال که قرار است این سریال به داستان درامی دربارهی ازدواج با یک خدمتکار تبدیل شود، به نظر می‌رسد که موانع زیادی بر سر راه این زوج جوان وجود داشته باشد.

۸. وارد مثلث عشق دیگری خواهید شد

چندی نمی‌گذرد که بندیکت از سوفی درخواست می‌کند تا همان‌طور که در جست‌وجوی یافتن یک همسر مناسب است به‌عنوان یک دوست همراهش باشد. در نهایت، درست همانند رمان‌های افسانه‌ای، بندیکت عاشق سوفی می‌شود و از تلاش برای یافتن آن زن مرموز دست می‌کشد. با این حال، پس از به راه انداختن یک بازی قایم موشک با خانواده‌اش، وقتی سوفی چشمانش را می‌بندد، بندیکت بلافاصله متوجه می‌شود که سوفی همان دختر رویاهایش است که مدت‌ها در جست‌وجویش بوده و تمام این مدت در کنار او حضور داشته بدون اینکه بداند.

۹. لیدی ویستل داون، پایان خوشی را برای بندیکت رقم خواهد زد

بریجتون

در داستان‌های سریال بریجتون هیچ چیز ساده به دست نمی‌آید. این کتاب شامل بخش‌هایی است که در آن‌ها بندیکت، احساس می‌کند که به او خیانت شده و سوفی هم مجبور می‌شود استعفا بدهد. نامادری او دوباره خودش را نشان می‌دهد و سوفی را به دزدی متهم می‌کند و سوفی هم دستگیر می‌شود. لیدی ویستل داون درباره‌ی این درام بیان داشته که در نهایت بریجتون‌ها سوفی را از زندان آزاد می‌کنند و چندی نمی‌گذرد که بی‌گناهی او اثبات می‌شود و برای اینکه پایان داستان زیباتر شود، سوفی متوجه می‌شود که ارل جهیزیه‌ی بزرگی برای او کنار گذاشته است. بندیکت و سوفی با هم ازدواج می‌کنند و صاحب چهار فرزند می‌شوند و با ازدواج خود خانواده‌ی بریجتون‌ها را پرجمعیت‌تر می‌نمایند.

۱۰. فصل ۳ در حال بازسازی است

هانا داد، بازیگر «آناتومی یک رسوایی» قرار است به‌عنوان جدیدترین عضو خانواده‌ی بریجتون به ایفای نقش دختر کوچک‌تر خانواده بپردازد. داد قرار است به جای روبی استوکس در این نقش ظاهر شود زیرا او این سریال را ترک کرد تا کارگردانی رمان اقتباسی نتفلیکس تحت عنوان «لاکوود و شرکا» را بر عهده بگیرد.

فرانچسکا فقط چند بار در سریال بریجتون ظاهر شده و حتی بیشتر فصل اول را به دیدار عمه‌اش در یک شهر دیگر رفته بود. در فصل دوم هم او تنها در سه قسمت اول به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن هم استوکس این سریال را ترک کرد تا بتواند تولید «لاکوود و شرکا» را آغاز کند.

کریس ون دوسن، سازنده‌ی سریال و شو رانر فصل اول و دوم در این خصوص گفت: «من فرانچسکا را دوست دارم، اما ما دیگر او را بعد از نیمه‌ی فصل دوم ندیدیم. در حقیقت بنا به دلایلی که خارج از کنترل ما بود ما بازیگر این سریال را از دست دادیم و مجبور بودیم بازیگر دیگری را جایگزین او نماییم و این کار برایمان در فصل دوم امکان‌پذیر نبود».

انتظار می‌رود فرانچسکا به‌عنوان قهرمان اصلی ششمین رمان جولیا کوئین، تحت عنوان وقتی او شرور بود، داستان سریال را به خود اختصاص دهد.

۱۱. نیکولا کوگلن بیان داشته که داستان‌های عاشقانه‌ی فصل سوم، تغییرات عظیمی را در داستان سریال به وجود خواهند آورد

نیکولا کوگلن با نام مستعار لیدی ویستل داون بیان کرد که فصل سوم در واقع داستان عاشقانه‌ی کاراکتر پنه لوپه فیدرینگتون با کالین بریجتون را پس از دو فصل تنش و فراز و نشیب‌های فراوان دنبال خواهد کرد.

کوگلن در پنل نتفلیکس خود در این خصوص بیان داشته که من مدت‌هاست که این راز را در سینه‌ی خود مخفی کرده‌ام و حال می‌خواهم به شما بگویم که فصل سوم به داستان عاشقانه‌ی کالین و پنه لوپه خواهد پرداخت. من تاکنون این راز را با شما در میان نگذاشته‌ام و این اولین باری است که آن را عنوان می‌کنم.

البته طبق رمان‌های جولیا کوئین، داستان عاشقانه‌ی پنه ‌لوپه و کالین تا کتاب چهارم که «آقای بریجتون عاشق» نام دارد شکل نخواهد گرفت. بنابراین هنوز معلوم نیست که آیا این اتفاق در فصل سوم رخ خواهد داد یا خیر…

منبع: indiewire

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه