شخصیت ولورین در فیلم «ددپول و و ولورین» با همیشه متفاوت است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
ولورین در ددپول و ولورین

هیو جکمن، ستاره فرنچایز «مردان ایکس» (X-Men) اعلام کرده است که وقتی موهای سیخ‌سیخی و پنجه‌های آدامانتیوم ولورین را یک بار دیگر در فیلم «ددپول و ولورین» (Deadpool & Wolverine) پوشیده، احساس «جوان شدن» کرده و بازگشت به این شخصیت برایش بهتر از هر زمان دیگری بوده است. جکمن در مصاحبه جدیدی با رسانه وانیتی فیر به بازگشت خود پرداخت؛ فیلم «لوگان» (Logan) در سال ۲۰۱۷ سفر ولورین را در فرنچایز «مردان ایکس» به پایان رساند و همه هواداران این شخصیت را غافلگیر کرد. با این حال جکمن قول داده در اولین و آخرین حضور خود به عنوان ولورین در دنیای سینمایی مارول، چهره‌ای متفاوت از این جهش‌یافته محبوب را به تصویر بکشد.

هیو جکمن گفته است: «من به طور غریزی می‌دانستم که (شخصیت) ددپول به ما این اجازه را می‌دهد تا به جنبه‌ای متفاوت از شخصیت ولورین برسیم؛ متفاوت نسبت به آنچه که قبلاً در نقش ولورین به تصویر کشیده‌ام، چه از نظر احساسات، چه طنز، دیالوگ و حتی اکشن. همه‌چیز برایم جدید بود و تازگی داشت. و من این تازگی را با رایان و شاون که دو تا از بهترین دوستان من هستند، به اشتراک گذاشته‌ام. ما سه نفر با هم مثل سه آمیگو (برادر) هستیم. در طول فیلمبرداری روزی نبود که از شدت خنده اشک نریزم. من با بازی در این نقش احساس جوانی کردم. منظورم این است که من ۲۵ سال نقش ولورین را بازی کرده‌ام، و الآن بهترین احساس را نسبت به آن دارم.»

جکمن از سال ۲۰۰۰ در اولین فیلم «مردان ایکس» در نقش ولورین ایفای نقش کرده است و در تمام فیلم‌های این فرنچایز ظاهر شده. او همچنین در فیلم‌های «لوگان»، «ولورین» و «خاستگاه مردان ایکس: ولورین» (X-Men Origins: Wolverine) به عنوان فیلم‌های اختصاصی خود حضور داشته است. تصور می‌شد که دوره او به عنوان بازیگر ولورین به پایان رسیده باشد، اما جکمن توضیح داد که چرا یک بار دیگر حاضر شده در «ددپول و ولورین» نقش این شخصیت را تکرار کند.

او طی گفت‌وگویی توضیح داد: «من در راه بودم، داشتم رانندگی می‌کردم، و به معنای واقعی کلمه یک لحظه به خودم آمدم و دیدم در اعماق قلبم می‌دانم که می‌خواهم این فیلم را با رایان بسازم… تا ددپول و ولورین در کنار هم قرار بگیرند. در گذشته وقتی اعلام کردم که کارم با شخصیت ولورین تمام شده، واقعاً فکر می‌کردم کارم تمام شده است. اما از زمانی که «ددپول ۱» را دیدم، با خودم گفتم «این دو تا شخصیت با هم…» می‌دانستم، مطمئن بودم که طرفداران قطعاً این دو شخصیت را در کنار یکدیگر می‌خواهند. از همان زمانی که نقش ولورین را بازی کردم، طرفداران درباره ددپول و ولورین صحبت می‌کردند. این دوگانه محبوب از همان ابتدا خواسته قلبی هواداران بوده است.»

شاون لویِ کارگردان بازی خیره‌کننده هیو جکمن در «ددپول و ولورین» را تحسین می‌کند

هیو جکمن

تنها خود هیو جکمن نیست که بازگشت ولورین را تبلیغ می‌کند. یکی از کسانی که بی‌اندازه بابت این اتفاق هیجان‌زده است، کارگردان «ددپول و ولورین»، شاون لوی، است. او از عملکرد جکمن در فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول تمجید می‌کند و آن را خالص و پرشور می‌نامد.

شاون لوی می‌گوید: «بازی هیو به فیلم جذابیت و کیفیتی خالص و روح‌انگیز می‌دهد که باورنکردنی است. و من نمی‌توانم چیز بیشتری در این باره بگویم، بدون اینکه آن را برای شما خراب کنم. این یکی از مواردی است که فیلم را از باقی فیلم‌های «مردان ایکس» یا «ددپول»های قبلی متمایز می‌کند. این دوگانه جذاب باعث تمایز «ددپول و ولورین» شده. این واقعیت که لوگان در کل فیلم همراه یک عنصر کمدی تمام عیار است همه‌چیز را تغییر می‌دهد.»

این فیلم به کارگردانی شاون لوی براساس فیلم‌نامه‌ای با نویسندگی مشترک رایان رینولدز، رت ریس، پل ورنیک و زب ولز ساخته شده است. در حال حاضر این فیلم در مسیر یک افتتاحیه بی‌سابقه و رکودشکن است. رینولدز و جکمن، به ترتیب در نقش‌های ددپول و ولورین، ظاهر شده‌اند. این دو بازیگر در کنار اما کورین، مورنا باکارین، راب دیلینی، لزلی اوگامز، کاران سونی و متیو مکفدین در «ددپول و ولورین» حضور دارند. «ددپول و ولورین» با محول کردن مأموریت TVA به ددپول، این شخصیت‌ها را به دنیای سینمایی مارول منتقل می‌کند؛ مأموریتی که ددپول را در سراسر چندجهانی مجنون مارول می‌چرخاند.

منبع: moviewebبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما