HBO اشتباهی لیگ عدالت اسنایدر را جای تام و جری پخش کرد!

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر

HBO مکس به اشتباه برای تماشاگران لایو اکشن «تام و جری»، فیلم «لیگ عدالت زک اسنایدر» را پخش کرده و برخی از کاربران توانسته‌اند چند دقیقه‌ی ابتدایی این فیلم ابرقهرمانی را تماشا کنند.

بر اساس برخی گزارش‌های روز گذشته برای تعدادی از مشترکان سرویس آنلاین HBO بخش‌هایی از فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر پخش شده است. مثلا شخصی با نام کاربری داگ (Doug) در توئیتر اعلام کرده هنگامی که قصد داشته فیلم جدید تام و جری را ببیند، قسمت‌های ابتدایی لیگ عدالت زک اسنایدر برای او پخش شده است. البته برادران وارنر خیلی زود به این مشکل رسیدگی کردند و هم‌اکنون چنین خطایی رخ نمی‌دهد. هرچند داگ ادعا می‌کند لیگ عدالت زک اسنایدر بیش از یک ساعت در دسترس بوده، اما وانر مدیا در بیانیه‌ی خود در این خصوص آورده است: «لیگ عدالت زک اسنایدر کات زمان کوتاهی در HBO مکس قابل تماشا بود، اما پس از چند دقیقه مشکل رفع شد.» نسخه‌ی زک اسنایدر «لیگ عدالت» قرار است به طور رسمی در تاریخ ۲۸ اسفند (۱۸ مارس) منتشر شود.

در سال ۲۰۱۴ کارگردانی فیلم لیگ عدالت به زک اسنایدر سپرده شد و در اواخر سال ۲۰۱۶ فیلم‌برداری آن به پایان رسید، اما اسنایدر به خاطر خودکشی دخترش پروژه را ترک کرد و جاس ویدون جایگزین وی شد تا مراحل پس‌تولید و باز فیلم‌برداری را انجام دهد. ویدون و وارنر تغییرات بسیار زیادی در فیلم ایجاد کردند و نتیجه‌ی نهایی و نسخه‌ی اکران شده در سال ۲۰۱۷ طرفداران را ناامید کرد. به خاطر بازخوردهای منفی لیگ عدالت، برادران وانر تصمیم گرفت نسخه‌ی تأیید شده‌ی زک اسنایدر را با عنوان لیگ عدالت زک اسنایدر در سال ۲۰۲۱ و از طریق سرویس استریم HBO مکس منتشر کند. این فیلم تدوین مخصوص اسنایدر را دارد و صحنه‌هایی به آن اضافه شده است.

مثلا در تریلر اخیر لیگ عدالت زک اسنایدر صحنه‌ای از شخصیت بتمن وجود داشت که نشان می‌دهد در این نسخه روی مهارت‌های رزمی و قدرت فیزیکی او تمرکز بیشتری شده است. بر اساس تریلر، در این فیلم برای هر یک از اعضای تیم، صحنه‌هایی ویژه با مرکزیت آن شخصیت وجود خواهد داشت.

منبع: Variety

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه