احتمال عرضه‌ی HTC 10 با رنگ قرمز در سراسر دنیا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دو ماه پیش HTC خبر داد که عرضه‌ی گوشی هوشمند HTC 10 در رنگ قرمز را در ژاپن شروع کرده است. بعد از استقبال گسترده‌ی ژاپنی‌ها از پرچم‌دار HTC در رنگ قرمز خاصی که به آن قرمز کاملیایی (به‌خاطر رنگ گلی به همین نام) می‌گویند، این شرکت تصمیم گرفت گوشی جدیدش را با رنگ جدید در وطن خود یعنی تایوان هم عرضه کند.

بعد از استقبال گسترده‌ی ژاپنی‌ها از پرچم‌دار HTC در رنگ قرمز، این شرکت تصمیم گرفت گوشی جدیدش را با رنگ جدید در وطن خود یعنی تایوان هم عرضه کند.

مشتریان تایوانی می‌توانند از همین امروز برای ثبت سفارش HTC 10 قرمزرنگ اقدام کنند. البته HTC فعلا اعلام نکرده که طرفداران رنگ قرمز کاملیایی در تایوان چه زمانی گوشی خوش‌رنگ‌شان را دریافت می‌کنند.

به‌این‌ترتیب اگر نه در هر شرایطی، انتظار داریم دست کم درصورتی که استقبال از این رنگ در تایوان هم زیاد باشد، HTC ترغیب شود گوشی‌های پرچم‌دار قرمزرنگش را در سایر کشورها از جمله ایران هم عرضه کند.

این گوشی در حال حاضر در رنگ‌های طلایی، خاکستری و نقره‌ای در سراسر دنیا به فروش می‌رسد. قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی HTC 10 حدود ۷۱۰ دلار است و مدل ۶۴ گیگابایتی‌اش با قیمت ۷۷۵ دلار فروخته می‌شود.

منبع: GSM Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما