۰ تا ۴۰۰؛ حتی از بوگاتی هم سریع‌تر!

خشایار شاهسون ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر خاطرتان باشد، همین چند وقت پیش کلیپی از شتاب‌گیری بوگاتی شیرون منتشر کردیم که ظرف نیم دقیقه از وضعیت سکون تا سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت رسید. بعد آن بوگاتی کلیپ دیگری هم منتشر کرد که در آن شیرون را از وضعیت سکون به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت و سپس توقف کامل آن را دیدیم. تمام این‌ شتاب‌گیری‌ها ظرف ۴۲ ثانیه یا دقیق‌تر، ۴۱.۹۶ ثانیه اتفاق افتاد! بیشتر از این منتظرتان نمی‌گذاریم و شما را به دیدن کلیپ هیجان‌انگیز کونیگزگ آگرا دعوت می‌کنیم. (از دقیقه ۲ می‌توانید شتاب‌گیری این ماشین را ببینید)

این کلیپ‌های شیرون دیگر حرفی برایمان باقی نگذاشت. برای همین کونیگزگ آماده شد تا با انتشار این کلیپ نظر ما را عوض کند. کونیگزگ آگرا RS رکورد بوگاتی شیرون را شکست. این خودرو توانست در مدت ۳۶.۴۴ ثانیه از وضعیت سکون به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت و دوباره به وضعیت سکون برسد. در این رکورد، کونیگزگ آگرا RS ظرف مدت ۲۶.۸۸ ثانیه از سکون به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت رسید. این درحالی است که بوگاتی در مدت زمان ۳۲.۶ ثانیه به این سرعت رسید. به‌هرحال برند بوگاتی  شهرت بیشتری نسبت به رقیب خود دارد و همین امر موجب شده تا رسانه‌ها بیشتر به برتری‌های بوگاتی بپردازند.

شما طرفدار کونیگزگ آگرا RS هستید یا بوگاتی شیرون؟

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ دیدگاه
 1. Avatar ///mahdispd

  آگرا از قدیم پا ب پای ویرون اومده بود ک حالا از داداش قوی ترشم جلو زده البته مدل آر اس

 2. Avatar Amirhosein

  فقط کونیگزگ.

 3. Avatar حسن ر.

  سرعت و شتاب یک ماشین در مسیری مستقیم صرفا ملاک سریع بودن آن نیست. یک ماشین سریع باید در یک پیست پر پیچ و خم سریع و پایدار باشد. همچنین برای سریع راندن آن نیازی به یک راننده حرفه‌ای نباشد. راننده باید هنگام سریع راندن آن در ماشین احساس امنیت کند.

 4. Avatar سعید

  خب این اگرا آر اس بود مطمعنا اگر وان آن وانکه ۶ تا بیشتر ازش تولید نشده بود رکورد بهتری میزد

 5. Avatar متین

  عالی

 6. Avatar متین

  مرسی از مطالب خوبتون

 7. Avatar ali

  من طرفدار گونیگزگ ارگرام