Anthem زودتر از ۲۰۱۹ عرضه نمی‌شود

۷ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ ۷ بهمن ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Anthem Game

بازی Anthem قرار نیست زودتر از سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود. این اطلاعات را خبرگزاری «کوتاکو» (Kotaku) به نقل از منابع نزدیک خود در الکترونیک آرتز منتشر کرده است. منابع کوتاکو گفته‌اند زمان عرضه‌ای که برای بازی اعلام شده بود، یعنی پاییز سال ۲۰۱۸، به هیچ وجه واقع‌گرایانه نبود و Anthem هرگز برای این زمان آماده نمی‌شد.

بایوویر، سازنده‌ی بازی Anthem از الکترونیک آرتز زمان بیشتری برای تمام کردن بازی درخواست کرده است.

استودیوی بازی‌سازی «بایوویر» (Bioware)، سازنده‌ی بازی Anthem از الکترونیک آرتز زمان بیشتری برای تمام کردن بازی درخواست کرده است. الکترونیک آرتز تا پایان زمستان، یعنی فقط سه ماه بیشتر، به آن‌ها زمان داده است. قرار است یک نسخه‌ی آزمایشی، یک نسخه‌ی EA Access که زودتر عرضه می‌شود و مجموعه‌ای از آپدیت‌ّها برای بازی آماده باشند؛ آن هم تا اوایل سال ۲۰۱۹.

کوتاکو با تعدادی از افراد بایوویر صحبت کرده است. این خبرگزاری می‌گوید که افرادی که پروژه‌ی Anthem را پیش می‌برند، می‌دانند که یک بازی بسیار خوب در مقابل خود دارند، ولی الکترونیک آرتز احتمالا این بازی را خراب خواهد کرد.

اسکرین‌شات Anthem

طبق اطلاعات منتشر شده، ساخت Anthem از سال ۲۰۱۲ به صورت جدی آغاز شده است و حتی مدت‌ها قبل از این سال، پیش‌تولید آن شروع شده بود. بایوویر به این دلیل پروژه‌ی Anthem را پیش نبرده بود که موتور پایه‌ی فراست‌بایت مناسب ساخت آن نبود. با این حال، از اوایل سال ۲۰۱۷ ساخت بازی شروع شده است.

در کنار این خبر هم‌چنین کوتاکو گفته که بایوویر مشغول ساخت قسمت بعدی بازی «عصر اژدها» (Dragon Age) است و این بازی جدید، بخش‌های آنلاین خواهد داشت.

استودیوی بایوویر وضعیت خوبی ندارد. خالق و کارگردان مجموعه‌ی عصر اژدها چند وقت پیش این استودیو را ترک کرد. «کیسی هادسن»، کارگردان سه‌گانه‌ی مس افکت (Mass Effect) و Star Wars: KOTOR هم که بایوویر را ترک کرده بود، اخیرا برای سر و سامان دادن به این استودیو، دوباره به آن بازگشت.

منبع: Gematsu

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما