بازی چارلی کاکس‌ در نقش بی‌باک در دنیای سینمایی مارول تایید شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بی‌باک

رئیس استودیوی فیلم‌سازی مارول، کوین فایگی، تایید کرد در صورتی که قرار بر حضور شخصیت «بی‌باک» در سری فیلم‌های آینده دنیای مارول باشد، چارلی کاکس است که این نقش را بر عهده می‌گیرد.

رئیس مارول، کوین فایگی، تایید کرد که اگر روزی شخصیت «بی‌باک» در یکی از فیلم‌های مارول حاضر شد، نقش آفرینی او به عهده چارلی کاکس خواهد بود. کاکس برای اولین بار در نقش این پارتیزان نقاب‌دار در سریال «بی‌باک»، منتشر شده توسط نتفلیکس در سال ۲۰۱۵، حاضر شد. این ستاره مارول برای سه فصل دیگر نیز، این نقش را در دست داشت و علاوه بر آن، در سریال‌های مرتبط از جمله «مدافعین» بازی کرد. اما در حالی که از ابتدا وعده ارتباط این سریال‌ها با دنیای سینمای مارول داده شده بود، در هیچ یک از سریال‌هایی که مارول در نتفلیکس پخش کرده، ارتباطی با داستان‌های دنیای مارول دیده نمی‌شود.

لغو و عدم تمدید سریال‌های مارول در نتفلیکس باعث ناامیدی بسیاری از طرفداران این استودیو شد. اما خبری که به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین ضربه را به دوستداران مارول زده باشد، لغو ادامه «بی‌باک» بوده است. هر سه فصل منتشر شده، بازخوردهای جنجالی‌ای دریافت کردند و حتی یک نکته جالب‌تر این است که نویسندگان در جریان سریال، شخصیت بولزای را به عنوان نقش منفی فصل چهارم آماده می‌کردند. بعد از تایید این‌که فصل چهارمی در راه نخواهد بود، بسیاری از بینندگان خواهان درخواست حضور کاکس در نقش «مت مرداک» در دنیای سینمای مارول را داشتند. با این‌که بازگشت یا عدم بازگشت «بی‌باک» مشخص نیست، اما حداقل می‌دانیم که نیازی به نگرانی در مورد بازیگر این نقش نداریم.

در یکی از مصاحبه‌های اخیر با «سینمابلند»، فایگی تایید کرد که مارول در صورت نیاز به شخصیت «بی‌باک»، حتما از چارلی کاکس استفاده خواهد کرد. البته یک نکته قابل توجه این است که کاکس هنوز توسط فایگی به طور رسمی، از اعضای دنیای سینمای مارول شناخته نشده است. او فقط تایید کرد که نقش کاکس را با بازیگری دیگر جایگزین نخواهد کرد. نقل قول کامل کوین فایگی: «اگر قرار باشد که «بی‌باک» را در آینده ببینید، چارلی کاکس بازیگر این نقش خواهد بود. هرچند این‌که کجا، چگونه و کی این اتفاق را می‌افتد مشخص نیست و در آینده خواهیم دید.»

بی‌باک

«بی‌باک» می‌تواند در داستان‌های مختلف مارول جای گیرد. یکی از شایعات این بود که کاکس در فیلم «مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه نیست» به عنوان «پیتر پارکر» وقتی که هویتش توسط «میستریو» فاش شده، نقش‌آفرینی کند. احتمال این نیز وجود دارد که «بی‌باک» در سریال «هالک مونث» دیده شود، زیرا نقش جدیدی که به این سریال اضافه شده پسردایی جنیفر والترز، بروس بنر بوده که بر حسب اتفاق، یک وکیل است.

جدیدترین پروژه‌ای که ممکن است کاکس در آن حضور یابد، سریال «هاک‌آی» با حضور جرمی رنر در دیزنی پلاس است و شایعه شده که کارکتر کینگ‌پین به بازیگری وینسنت دونفاریو در آن حضور داشته باشد. هرچند، با توجه به صحبت فایگی، به نظر نمی‌رسد که کاکس در حال حاضر نقشی در پروژه‌های مارول داشته باشد و ممکن است «بی‌باک» را در هیچکدام از آن‌ها نبینیم.

هنوز حضور دونفاریو در «هاک‌آی» تایید نشده، اما اگر حضور شخصیت او یعنی کینگ‌پین تایید شود، احتمالا خود دونفاریو است که وظیفه نقش‌آفرینی این شخصیت را به دست می‌گیرد. سریال «بی‌باک» طرفداران زیادی دارد و بی‌شک، تمامی آن‌ها خواهان دیدن شخصیت‌های محبوبشان در دنیای مارول هستند، پس تغییر بازیگر هر کدام از این نقش‌ها، باعث هجوم شکایات بسیاری از سوی این افراد خواهد شد. به قطع یقین می‌توان گفت که مارول در یافتن بازیگری دیگر، به خصوص برای «بی‌باک»، کار آسانی نخواهد داشت چرا که کاکس عملکردی عالی به نمایش گذاشته است. خوشبختانه طبق گفته‌های فایگی درباره کاکس، مارول به هم‌چین مشکلی برنخواهد خورد.

منبع: screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما