۱۹ فیلم DC که بعد از جوخه انتحار اکران می‌شوند (با تاریخ انتشار)

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۳ دقیقه
دی‌سی

دی‌سی با اکران چندین فیلم در آینده پس از جوخه انتحار، قرار است اوقات هیجان‌انگیزی را برای طرفداران کمیک‌های دی‌سی رقم بزند.

به دلیل تغییرات متعدد در بین عوامل سازنده و رهبران پروژه‌ها، مسیر ساخت فیلم‌های دنیای دی‌سی کمی با چالش رو به رو شد. خوشبختانه بسیاری از این موارد در زیرمجموعه فیلم‌های دی‌سی که چند سال پیش ایجاد شده بود، حل شد. در حال حاضر راهی روشن پیش روی این دنیای سینمایی است که قرار است فیلم‌ها بر اساس آن گسترش یابند.

این مسیر ارتباطی با ایجاد یک دنیای جدید پیوسته یا فیلمی گروهی مانند لیگ عدالت ندارد. زیرمجموعه فیلم‌های دی‌سی قصد دارد چندین فیلم مستقل را منتشر کند که به صورت آزاد تولید شوند، بدون این‌که نویسندگان، کارگردانان و تهیه‌کنندگان نگران تداوم سایر پروژه‌های در حال توسعه باشند. این بدان معنا نیست که دنیای فیلم‌های زک اسنایدر دیگر ادامه پیدا نخواهد کرد، فقط آن‌طور که خیلی از طرفداران می‌خواستند، پیش نخواهد رفت. ازرا میلر، گال گادوت و جیسون موموآ همان فلش، زن شگفت‌انگیز و آکوامن باقی می‌مانند و حالا دو بازیگر دیگر بتمن در کنار بن افلک حضور خواهند داشت و چندین قهرمان و شرور جدید به آن‌ها ملحق می‌شوند.

در حال حاضر، شش فیلم دی‌سی با تاریخ قطعی اکران در سینما مشخص هستند و انتظار می‌رود شش فیلم دیگر در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ منتشر شوند و برخی از آن‌ها در اچ‌بی‌او مکس پخش خواهند شد. با این حال، اکثر این فیلم‌ها آن‌قدر پیشرفت نکرده‌اند که تاریخ شروع تولید یا تاریخ اکران داشته باشند اما با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۱، این وضعیت تغییر خواهد کرد (توجه: فقط فیلم‌های در حال توسعه و فعال، در این لیست گنجانده شده‌اند. فیلم‌های دیگری نیز در دست ساخت هستند اما آن‌ها یا به حالت تعلیق درآمده‌اند یا در حال تغییر هستند.)

۱. بتمن (The Batman)

دی‌سی

۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰)

بعد از بازی در فیلم‌های بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت و لیگ عدالت، بن افلک قرار بود نویسندگی، کارگردانی، تهیه‌کنندگی و بازی در یک فیلم مختص به بتمن را برعهده بگیرد اما در نهایت به توافق نرسید. افلک در سال ۲۰۱۷ از نقش بتمن کناره‌گیری کرد اما حالا دوباره قرار است در یک فیلم جدید دی‌سی بازی کند و شرکت برادران وارنر از این که بتمن شخصیت اول اولین فیلم مجموعه جدید آن‌ها باشد استقبال می‌کند.

مت ریوز کارگردانی فیلم بتمن را بر عهده دارد و رابرت پتینسون در نقش بروس وین یا بتمن بازی می‌کند. برخلاف تصورات قبلی که نشان می‌داد بتمن تازه شروع به مبارزه کرده است اما او در این فیلم در دومین سال مبارزه خود با مجرمان قرار دارد. این فیلم، اولین فیلم از سه‌گانه جدید خواهد بود و برای اولین بار در قرن بیست و یکم، اشراری مانند ریدلر و پنگوئن در آن حضور خواهند داشت. علاوه بر این سری‌فیلم جدید، قرار است یک سریال اسپین‌آف (پیش‌مقدمه) از بتمن با محوریت شهر گاتهام ساخته شود که تقریبا رویدادهای یک سال قبل از فیلم بتمن را روایت می‌کند.

۲. لیگ قهرمانان حیوانات خانگی (DC’s League of Super-Pets)

دی‌سی

۲۰ مه ۲۰۲۲ (۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱)

انیمیشن‌های دی‌سی معمولا مستقیما به صورت دی‌وی‌دی منتشر می‌شوند یا در صورت تقاضا، در سرویس‌های پخش، به نمایش درمی‌آیند اما فیلم آینده لیگ قهرمانان حیوانات خانگی با نویسندگی و کارگردانی جرد استرن، حکایت متفاوتی دارد. این فیلم به عنوان یک فیلم مهم تابستانی برای دی‌سی پخش می‌شود و مطمئنا منحصر به فرد خواهد بود. به جای داشتن بتمن یا سوپرمن، در این انیمیشن شاهد حیوانات خانگی ابرقهرمانان هستیم. دواین جانسون در نقش کریپتو و کوین هارت در نقش ایس در این فیلم حضور دارند و صحبت‌هایی در مورد حضور جامپا و سوپرکت نیز شده اما در حال حاضر قطعی و رسمی نیست. صداپیشگان فیلم، کیانو ریوز، ناتاشا لیون، جان کرازینسکی، کیت مک کینون، ونسا بایر، جمیله جمیل و دیه‌گو لونا خواهند بود.

۳. بلک آدام (Black Adam)

دی‌سی

۲۹ جولای ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱)

مدت‌ها قبل از این، دواین جانسون قرار بود در نقش اصلی فیلم بلک آدام بازی کند. این فیلم به کارگردانی ژائوم کولت سرا در سال ۲۰۲۲ اکران می‌شود و در آن، دنیای دی‌سی به روش‌هایی جالب گسترش می‌یابد که یکی از آن‌ها، معرفی انجمن عدالت آمریکا است. این انجمن به عنوان نسخه طلایی لیگ عدالت شامل هاوکمن، سایکلون، اتم اسمشر و دکتر فیت خواهد بود و احتمالا قهرمانان دیگری مانند گردباد قرمز نیز در آن حضور خواهند داشت. این شخصیت‌ها بخشی از داستان هستند اما روایت اصلی بر آدام و داستان او متمرکز است که در نهایت منجر به رقابت او با شزم می‌شود. شخصیت بلک آدام اولین بار در سال ۲۰۱۹ و در فیلم شزم مورد اشاره قرار گرفت و در مورد رقابت این دو شخصیت، صحبت شد. هم‌چنین انتظار می‌رود که این قسمت اولین فیلم از سری‌فیلم‌های بلک آدام در آینده باشد. اگرچه هنوز مشخص نیست که چگونه یا چه زمانی این اتفاق بیافتد.

۴. فلش (The Flash)

دی‌سی

۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱)

چهار سال پس از اکران اولین فیلم فلش در سینماها، این فیلم جدید قرار است به طور رسمی چندجهانی دی‌سی را ایجاد کند. ازرا میلر دوباره نقش فلش را بازی می‌کند و بن افلک در آخرین حضور خود در نقش بتمن، در کنار او حضور دارد. با این حال، موضوعی که داستان را  هیجان‌انگیزتر می‌کند این است که مایکل کیتون نیز برای اولین بار در ۳۰ سال گذشته، به عنوان بتمن به فیلم باز می‌گردد.

این فیلم به کارگردانی اندی موسکیتی از داستان کمیک فلش‌پوینت الهام می‌گیرد که در آن، بری برای نجات مادرش به گذشته برمی‌گردد و یک جدول زمانی جدید ایجاد می‌کند که احتمالا از این طریق با هر دو نسخه بتمن مواجه می‌شود. علاوه بر این، فیلم، ساشا کال را به عنوان سوپرگرل معرفی می‌کند اما سایبورگ دیگر در آن حضور نخواهد داشت. در مجموع، انتظار می‌رود که این فیلم، دنیای دی‌سی را بازنمایی کند و پایه و اساس سری جدیدی از خطوط داستانی باشد و افسانه‌های دی‌سی را فراتر از جهان زک اسنایدر، گسترش دهد.

۵. آکوامن و پادشاهی گمشده (Aquaman and the Lost Kingdom)

دی‌سی

۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آذر ۱۴۰۱)

فیلم آکوامن به سرعت به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های دی‌سی تبدیل شد، بنابراین منطقی است که برادران وارنر در پی ساخت دنباله آن باشند. در این فیلم، جیسون موموآ به عنوان آکوامن، امبر هرد در نقش مرا، پاتریک ویلسون در نقش استاد اقیانوس و یحیی عبدالمطین در نقش مانتای سیاه حضور دارند. جیمز وان کارگردان این پروژه است و موموآ این بار نسبت به فیلم اول، تاثیر بیشتری بر داستان دارد. او حتی زمانی که اولین فیلم در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، ایده‌ای را برای ساخت دومین فیلم به استودیو پیشنهاد داده بود.

بخش قابل توجهی از اولین فیلم، صرف معرفی دنیای آتلانتیس و امپراتوری زیر آب به مخاطبان شد اما حالا قرار هفت پادشاهی آتلانتیس بیشتر بررسی شود و علاوه بر آن یک پادشاهی گمشده نیز در فیلم دوم معرفی خواهد شد. مشخص نیست که آرتور کاری، این بار از چه کسی به عنوان شخصیت منفی استفاده می‌کند اما با توجه به باقی ماندن مانتای سیاه در داستان، احتمالا تماشاگران باید شاهد نبرد او و آکوامن در قسمت دوم باشند.

۶. شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods)

دی‌سی

۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲)

پس از انتشار اولین فیلم، بلافاصله مراحل ساخت شزم ۲ در دستور کار قرار گرفت. قسمت دوم با عنوان رسمی شزم! خشم خدایان، دنباله‌ای است که در آن، اشر آنجل و زکری لوی به ترتیب در نقش بیلی باتسون و شزم بازی می‌کنند و دیوید سندبرگ نیز کارگردانی آن را بر عهده دارد. بازیگران اصلی نیز، به غیر از میشل بورت، در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند و هم‌چنین گریس فولتون در هر دو نقش مری برومفیلد و نسخه ابرقهرمانش، مری مارول، بازی می‌کند. راشل زگلر، لوسی لیو و هلن میرن نیز به این تیم ملحق می‌شوند. جزئیات طرح داستان هنوز فاش نشده است اما همه چیز نشان از آن دارد که خدای اطلس یا حداقل دختران اطلس، در داستان فیلم حضور دارند. فیلم‌برداری شزم در حال پیگیری است و این اثر در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ منتشر می‌شود و بدین ترتیب عوامل سازنده، پس از فرآیند تولیدی طولانی، می‌توانند نفسی تازه کنند.

۷. بت‌گرل (Batgirl)

دی‌سی

۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳

یکی از اولین فیلم‌های جدید دی‌سی که به طور انحصاری در اچ‌بی‌او مکس منتشر می‌شود، بتگرل خواهد بود. عادل الاربی و بلال فلاح کارگردانان فیلم هستند و فیلم‌نامه را کریستینا هادسون می‌نویسد که پیش از این بر روی داستان‌های پرندگان شکاری و فلش، کار کرده است. لزلی گریس پس از بازی در فیلم در ارتفاعات، رسما برای بازی در نقش باربارا گوردون انتخاب شد. جزئیات داستان در حال حاضر مشخص نیست اما انتظار می‌رود که بتگرل در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ اکران شود. این فیلم به نوعی بازگشت بتگرل به دنیای دی‌سی و سینما خواهد بود، زیرا آلیشیا سیلورستون قبلا این شخصیت را در فیلم بتمن و رابین در سال ۱۹۹۷ بازی کرده بود. 

۸. بلو بیتل (Blue Beetle)

دی‌سی

۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳

به غیر از بتگرل، یکی دیگر از فیلم‌هایی که انحصارا در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ در اچ‌بی‌او مکس منتشر می‌شود، بلو بیتل است که بر اساس داستان شخصیت جیمی ریس ساخته می‌شود. قدرت او از یک اسکاراب بیگانه ریشه می‌گیرد که به ستون فقرات او متصل است. او پیش از این، در کمیک ‌ها اغلب در کنار تایتان‌های نوجوان و گروه عدالت جوان و هم‌چنین دوستش، بوستر گولد، به تصویر کشیده شده است. هنوز مشخص نیست که آیا ابرقهرمانان دیگری در فیلم او حضور خواهند داشت یا خیر اما این اطلاعات بعدا معلوم می‌شود. بلو بیتل فیلم‌برداری خود را در سال ۲۰۲۱ آغاز کرده و ژولو مریدونا در نقش اصلی بازی خواهد کرد و کارگردانی و نویسندگی پروژه را به ترتیب آنجل مانوئل سوتو و گرت دانت آلکاسر بر عهده دارند.

۹. سوپرگرل (Supergirl)

دی‌سی

۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳

در چند سال گذشته، صحبت از ساخت فیلم سوپرگرل می‌شد تا این که برادران وارنر بازیگر مناسب (ساشا کال) را برای نقش آفرینی شخصیت سوپرگرل پیدا کردند و امیدوارند که روند ساخت این فیلم هر چه سریع‌تر، رو به جلو برود. در جلسه‌ای بین عوامل تولید در سال ۲۰۲۱، مشخص شد که دی‌سی قصد دارد این فیلم را در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ منتشر کند.

۱۰. سپاه فانوس سبز (Green Lantern Corps)

دی‌سی

سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ (دقیق مشخص نشده است)

این پروژه یکی از اولین دسته فیلم‌هایی بود که برداران وارنر در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که قصد ساخت آن را دارد اما جزو مواردی مانند سایبورگ و لیگ عدالت ۲ است که هنوز منتشر نشده‌اند. این استودیو در طول این سال‌ها چندین فیلم‌نامه به نویسندگان مختلف سفارش داده است که آخرین آن‌ها در سال ۲۰۱۹ از جف جانز بود. تنها پیشرفت قابل توجه در پروژه، این است که اعلام شد این فیلم بخشی از فهرست انتشار برادران وارنر در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ است. علاوه بر این، شخصیت جان استوارت از لیگ عدالت زک اسنایدر حذف شد زیرا برادران وارنر برای او برنامه‌های دیگری دارد و احتمالا می‌خواهد از او در سپاه فانوس سبز استفاده کند. در حال حاضر، هیچ خبری  وجود ندارد و معلوم نیست این این فیلم ادامه سریال تلویزیونی سپاه فانوس سبز خواهد بود یا خیر.

۱۱. زاتانا (Zatanna)

دی‌سی

سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ (دقیق مشخص نشده است)

دنیای سینمایی دی‌سی تاکنون درباره خدایان، بیگانگان و همه چیزهای دیگر، فیلم‌هایی داشته اما تا حالا در مورد جادو اثری نساخته است. زاتانا فیلمی بر اساس شخصیتی به همین نام است که قدرت او با خواندن چند ورد به نمایش درمی‌آید. مدتی است که فیلمی در مورد زاتانا در دست ساخت است اما روند توسعه آن، فعلا متوقف شده است. در اوایل سال ۲۰۲۱ اعلام شد که زاتانا در فهرست پخش دی‌سی در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ قرار دارد. امرالد فنل در حال نگارش فیلمنامه پروژه است اما کارگردان فیلم هنوز مشخص نیست. با توجه به این‌که فنل به تازگی برای فیلم‌نامه فیلم زن جوان آینده‌دار، برنده جایزه اسکار و نامزد بهترین کارگردانی شد، به نظر می‌رسد او بهترین گزینه برای هدایت این فیلم باشد.

۱۲. شوک استاتیک (Static Shock)

دی‌سی

سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ (دقیق مشخص نشده است)

در سال ۲۰۲۰ اعلام شد که فیلم شوک استاتیک به تهیه‌کنندگی مایکل بی‌جوردن و رجینالد هادلین ساخته خواهد شد. رندی مک کینون در حال نوشتن فیلم‌نامه این پروژه است. مشخص نیست که این فیلم در اچ‌بی‌او مکس پخش شود یا خیر. والتر حمادا، سرپرست دی‌سی عنوان کرد که این اثر می‌تواند مستقیما در اچ‌بی‌او منتشر شود اما هنوز چنین چیزی تایید نشده است. این فیلم نیز قرار است در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ انتشار یابد.

۱۳. زن شگفت‌انگیز ۳ (Wonder Woman 3)

دی‌سی

بلافاصله پس از انتشار زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ در سال ۲۰۲۰، اعلام شد که قرار است قسمت سوم این فیلم نیز ساخته شود. پتی جنکینز دوباره نویسندگی و کارگردانی دنباله فیلم را بر عهده دارد و گال گادوت نیز به جای دیانا پرنس ایفای نقش می‌کند. احتمالا داستان فیلم در دنیای مدرن روایت شود اما هنوز جزئیات آن مشخص نیست. جنکینز اکنون در حال کار بر روی پروژه آینده جنگ ستارگان است که قرار است در دسامبر ۲۰۲۳ اکران شود. بنابراین زن شگفت‌انگیز ۳ تا سال ۲۰۲۴ منتشر نخواهد شد.

۱۴. آمازون‌ها (The Amazons)

داستان این اسپین‌آف زن شگفت‌انگیز، روی آمازون‌ها و جزیره تمیسکیرا متمرکز است و سرگذشت پتی جنکینز و جف جانز را روایت می‌کند. نام این فیلم فعلا به طور آزمایشی، آمازون‌ها گذاشته شده و جنکینز، تهیه‌کننده آن است اما کارگردانی اثر را بر عهده نخواهد داشت. بعد از اکران فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴، هیچ خبر دیگری از این اسپین‌آف منتشر نشده است.

۱۵. بلک هاوک (Blackhawk)

دی‌سی

استیون اسپیلبرگ سال‌هاست که می‌خواهد یک فیلم از بلک هاوک بسازد. احتمالا این فیلم درباره خلبان بلک هاوک و اسکادران او در جنگ جهانی دوم خواهد بود و در حال حاضر اسپیلبرگ فرصت ساخت چنین فیلمی را پیدا کرده است. او در سال ۲۰۱۸ کارگردانی فیلم را قبول کرد و فیلم‌نامه آن را همکار قدیمی‌اش، دیوید کوپ می‌نویسد. برنامه این بود که تولید فیلم پس از اتمام پروژه دیگر اسپیلبرگ به نام وست ساید آغاز شود اما او بعد از این پروژه، به سراغ ساخت فیبلمنز رفت. در حال حاضر، فیلم بلک هاوک مراحل پیش‌تولید را طی می‌کند.

۱۶. اورمن (Hourman)

دی‌سی

فیلم اورمن به نویسندگی گاوین جیمز و نیل وایدنر، با پشتیبانی شرکت سرگرمی چرنین (سازنده سه‌گانه سیاره میمون‌ها)، در حال توسعه است. مشخص نیست کدام نسخه از شخصیت اورمن در فیلم حاضر می‌شود. برادران وارنر، سال‌ها پیش تلاش کرد تا با کمک رکس تایلر یک نسخه از اورمن را اقتباس کند که نتوانست اما اکنون دوباره این فرصت را دارد تا شانس خود را امتحان کند.

۱۷. جوکر ۲ (Joker 2)

دی‌سی

تاد فیلیپس در حال نوشتن دنباله‌ای برای جوکر است و انتظار می‌رود خواکین فینیکس دوباره نقش جوکر را بازی کند. در ابتدا قرار بود جوکر فقط یک قسمت داشته باشد اما موفقیت تجاری بی‌نظیر قسمت اول و هم‌چنین بردن چندین جایزه از جمله اسکار بهترین بازیگر مرد برای فینیکس، سازندگان را وسوسه کرد تا در پی تولید دنباله آن باشند. جوکر ۲ هنوز در مراحل اولیه تواید است اما تیم سازنده به سختی روی آن کار می‌کنند.

۱۸. بازسازی سوپرمن (Superman reboot)

دی‌سی

برادران وارنر در حال بررسی گزینه‌های مختلف هستند تا به جای ساخت فیلم مرد پولادین ۲، فیلمی دیگر را تولید کنند. یکی از این گزینه‌ها، بازسازی فیلم سوپرمن توسط جی‌جی آبرامز است. این فیلم که هنوز بدون عنوان است، توسط تانیشی کوتس نوشته می‌شود و قرار است که در آن، یک بازیگر سیاه‌پوست در نقش سوپرکت بازی کند. هدف این شرکت، روایت داستان اساطیری سوپرمن به شیوه‌ای جدید است. قابل ذکر است که این فیلم سوپرمن جدا از پروژه سوپرمن مایکل بی‌جوردن ساخته می‌شود که قرار است به صورت یک مجموعه تلویزیونی در اچ‌بی‌او مکس منتشر شود.

۱۹. لیگ عدالت تاریک (Justice League Dark)

دی‌سی

برنامه برادران وارنر این است تا به واسطه سریال ربات بد، لیگ عدالت جدیدی را به وجود آورد که شامل چندین فیلم و سریال تلویزیونی دیگر است. هنوز فیلم خاصی برای حضور در این لیگ تایید نشده است، اگرچه ممکن است فیلم زاتانا بتواند به این دنیای جدید سینمایی متصل شود. در حال حاضر، اولین پروژه این مجموعه، یک سریال تلویزیونی به نام لیگ عدالت تاریک برای اچ‌بی‌او مکس است که جی‌جی آبرامز و بن استفنسون تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارند.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Avatar Zahra

  دی سی یو بر خلاف ام سی یو بسیار نامنظم است.تا الان من از فیلم های دی سی یو از واندروومن ۱ و جوخه انتحار ۲ بیشتر خوشم اومد.من نقد خودمو تو این دیدگاه ذکر میکنم.
  ۱_به دلیل کارگردان و اقباسس از یکی نسخه های تحسین شده کمیک فیلم خوبی میشه ولی حیف که جیمز گوردون و سلینا کایل سیاه پوست شدن باز جیمز گوردون بازیگرش عالیه ولی ایزا گونزالس ظاهر و بازیگریش واسه نقش سلینا کایل عالی بود ولی حیف که به کراویتز باخت(البته من قصد نژاد پرستی نداشتم). این فیلم هنوز اکران نشده ولی چرا میگید سه گانه جدید؟!
  ۲_دی سی تو صنعت انیمیشن سازی بسیار موفق بوده،امیدوارم این یکی مثل انیمیشن‌های دیگه دی سی موفقیت آمیز باشه.
  ۳_یکی از مورد انتظار ترین فیلم های دی سی و بلک آدام بهترین دشمن شزمه.بازیگر بسیار مناسبی واسه این نقش انتخاب شده.
  ۴_این فیلم در حد فیلمای خوب دی سی نمیشه زیرا ازرا میلر بازیگر مناسبی برای بری آلن نیست و ما نمی‌دونیم کارگردانی موسیاتی درست از آب در میاد یا نه یا اینکه خیلی اطمینانی واسه نویسندگی هادسون وجود نداره.دلیل انتظار اکران اینه که شاهد آخرین حضور بن افلک و مایکل کیتون هستیم و رویداد مهمی در این فیلم رخ خواهد داد.راستی تو این فیلم سوپرگرل لارا کنت از یه دنیای موازی می‌باشد.
  ۵_از قسمت اولش جدی تر خواهد ولی چرا امبر هرد؟!چطور به جانی دپ دیگه اجازه ی بازیگری رو نمی‌دن ولی چرا بانوی وحشی دوباره نقششو بازی کنه؟!کاشکی به جاش امیلیا کلارک یا کیتی لاتز یا هر بازیگر در خوری نقش مرا رو بازی میکرد.با این وضع آکوامن ۲ ممکنه امتیاز کمتری در وبسایت IMDB بگیره.
  ۶_سری اول شزم بر خلاف فیلمای دیگه دی سی یو فوق العاده بود.امیدوارم با این تیم عالی فیلم سازی شاهکار از آب در بیاد.شایدبخاطر بلک آدام سری سومش ساخته بشه.
  ۷_این فیلم فاجعه در آب میاد چون شاهد فیلمنامه فاجعه بار هادسون تو فیلم پرندگان شکاری بودیم و می بینیم که بتگرل رنگین پوست شده.(شاید دلیلش رنگین پوست شدن جیمز گوردون باشه و شاید فیلم بتگرل اسپین آف بتمن ۲۰۲۲ باشه). متاسفانه شاهد حضور درست حسابی بتگرل تو سینما نیستیم ولی شاید تو تلویزیون آره.
  ۸_برای اولین بار شاهد حضور بلوبیتل تو سینماییم.خداروشکر اینبار بازیگر رنگین پوست برای این نقش انتخاب نکردن.
  ۹_من که سوپرگرل کارا زور_ال بیشتر دوس دارم تا سوپرگرل لارا کنت.اون موقع ها سوپرگرل سریال محبوبی بود ولی الان جزو بدترین های شبکه سی دبلیوئه البته سی دبلیو کم سریالای فاجعه بار نداشته پس جای تعجبی نداره از این ابر قهرمان خوشگل و دوست داشتنی یه فیلم اختصاصی عالی ساخته بشه.البته کارا زور_ال یکی از شخصیتای مورد علاقه ی منه.
  ۱۰_فیلم گرین لنترن ۲۰۱۱ یه فاجعه بود و بالاخره فهمیدیم رایان رینولدز بیشتر به درد ددپول میخورد تا هل جردن. به دلیل این شکست مدیران وارنر بروز وادار نشدن ادامه ی این فیلمو بسازن یا باهاش دنیای سینمایی دی سی رو تشکیل بدن.ممکنه سریال جدید گرین لنترن به دی سی یو مرتبط بشه.امیدوارم مثل نسخه ی ۲۰۱۱ فاجعه بار نشه.
  ۱۱_یکی از شخصیتای مورد علاقه ی منه.امیدوارم فیلم جالبی از آب دربیاد.
  ۱۲_همچین ابر قهرمانی واسه خیلیا ناشناختس.
  ۱۳_اگه بخواد مثل نسخه ۸۴ افتضاح بشه ساخته نشه. اگه قرار باشه که دی سی یو دچار شکست عظیمی بشه ممکنه واندروومن ۳ ساخته نشه. حیفه که این ابر قهرمان بسیار محبوب و با عظمت فیلمای بی خودی داشته باشه.
  ۱۴_شاید ساخته نشه خدا می‌دونه چی میشه.
  ۱۵_برای خیلیا ناشناختس خدا می‌دونه چی میشه
  ۱۶_نا شناختس نمی تونم نقدش کنم.
  ۱۷_خب شاید مدیران وارنر بروز بخاطر پول این کارو میکنن.خدا کنه مثل یکش شاهکار از آب دربیاد.
  ۱۸_به چه دردی میخوره،دی سی فنا از این وضع ناراحتن،این ناراحت کنندس که وارنر دو تا از بازیگرای خوبش یعنی هنری کویل و ری فیشر رو به فنا داد.دی سی باید به جای سیاه پوست کردن شخصیتای مهم باید ابر قهرمانای سیاه پوست رو خلق میکردن.
  ۱۹_کارتونش زیبا و بسیار دارک و خشن بود.(دلم ببینم این کارتونو) امیدوارم فیلمش جالب از آب دربیاد.

 2. Avatar زهرا

  وضع فیلم های دی سی بر خلاف فیلم های مارول بسیار نامنظمه وقتی فهمیدم لیگ عدالت زک اسنایدر جزو دنیای اصلی دی سی یو نیست و یه فیلم مستقله از دی سی یو زده شدم،هیچ کدوم از فیلم های دی سی یو رو به اندازه ی واندروومن ۱ دوس نداشتم (البته این سلیقه ی خودمه) تا اینکه عاشق فیلم جوخه انتحار جیمز گان شدم این قضیه یه جورایی ما رو امیدوار میکرد.