فصل جدید سریال دکستر تاریک‌تر و خشن‌تر از قبل خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
فصل 9 سریال دکستر

جمی چانگ، بازیگر فصل ۹ سریال «دکستر» (Dexter) ماجراجویی‌های جدید دکستر مورگان را خشن‌تر و تاریک‌تر از گذشته می‌داند.

پس از ۸ سال قرار است دوباره مایکل سی هال را در نقش دکستر ببینیم. بعد از پایان‌بندی ضعیف فصل هشتم بسیاری از دوست‌داران این سریال نسبت به سرانجام داستان گله‌مند بودند، به همین خاطر شبکه‌ی شوتایم قصد دارد این مجموعه‌ی محبوب را با یک فصل ۱۰ قسمتی به تلویزیون بازگرداند. جمی چانگ، یکی از بازیگران فصل نهم این مجموعه، ادامه‌ی داستان را در قیاس با فصل‌های قبلی تاریک‌تر می‌داند. در این فصل علاوه‌بر چانگ چند بازیگر جدید نیز به سریال اضافه خواهند شد که از میان آن‌ها می‌توان به جولیا جونز، آلانو میلر و مایکل سیریل کریتون اشاره کرد.

جمی چانگ در مصاحبه‌ی اخیرش پیرامون جو و اتمسفر فصل نهم دکستر که با اسم مینی‌سریال دکستر نیز شناخته می‌شود، بیان کرده: «بیش از ۱۰ سال از زمان اتمام سریال اصلی می‌گذرد، در نتیجه از لحاظ زیبایی‌شناسی تغییراتی در مجموعه ایجاد شده است. اتفاقات داستان در شهر نیویورک رخ می‌دهد و ماجرای مخفی شدن دکستر را پی می‌گیرد. به نظر من سریال به‌طور کلی تیره‌تر از گذشته شده است. شما با چهره‌هایی تازه، اما آشنای بسیاری مواجه خواهید شد. این فصل انتظارات همه را برآورده خواهد کرد؛ خصوصاً اگر از طرفداران پروپا قرص دکستر باشید» چانگ در سریال دکستر در نقش یک پادکستر جنایی معروف لس آنجلسی حضور خواهد یافت.

مجموعه‌ی دکستر داستان یک تحلیلگر آثار پاشیدگی خون به اسم دکستر مورگان را روایت می‌کرد که هم‌زمان با فعالیت در دایره‌ی جنایی پلیس میامی یک آدم‌کش زنجیره‌ای هم بود و قاتلانی را که از شکاف‌های سیستم قانونی گریخته بودند، شکار می‌کرد. فصل اول این مجموعه بر اساس رمان «دکستر رویاپردازی تاریک» اثر جف لیندزی ساخته شد، اما فصل‌های بعدی آن توسط جمیز منوس جونیور به صورت اختصاصی برای سریال نوشته شدند. طی سال‌های اخیر پایان‌بندی فصل هشتم همواره مورد مناقشه بوده و بسیاری از سریال‌بین‌ها آن را یکی از بدترین پایان‌ها در میان تمام مجموعه‌های تلویزیونی می‌دانند!

کلاید فیلیپس، سازنده‌ی ۴ فصل نخست و فصل آتی دکستر چندی قبل اعلام کرده بود فصل نهم اتفاقات قبلی را تغییر نمی‌دهد، بلکه بر شاخ و برگ آن‌ها می‌افزاید و تلاش می‌کند پایان بهتری برای دکستر رقم بزند. این‌طور که پیداست در فصل نهم سریال دکستر بیشتر از دلایل تصمیمات او در قسمت‌های پیشین خواهیم فهمید و با این شخصیت در زندگی جدیدش همراه می‌شویم. شاید فصل نهم نتواند خاطرات بد پایان‌بندی قبلی سریال را از ذهن طرفدارانش پاک کند، اما شوتایم می‌تواند در پایان جدید دکستر داستان را به سرانجام بهتری برساند و کمی رضایت سریال‌دوستان را جلب کند. در آی‌ام‌دی‌بی امتیاز قسمت پایانی فصل هشتم ۴.۶ از ۱۰ است در حالی که قسمت آخر فصل نخست از نظر کاربران این پایگاه توانسته امتیاز ۹.۶ از ۱۰ را کسب کند.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما