معرفی اپلیکیشن HelloTalk؛ با چت کردن زبان بیاموزید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
اپلیکیشن آموزش زبان هلوتاک

اپلیکیشن HelloTalk Learn Languages اپلیکیشنی رایگان برای یادگیری زبان خارجی دلخواه شماست که با صحبت کردن و چت کردن، یادگیری زبان را برای زبان‌‌آموزان بسیار لذت‌بخش و دلنشین می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید، بهترین و مفیدترین راه برای یادگیری زبان خارجه، صحبت کردن به خصوص با افراد بومی هر کشور است. با اپلیکیشن HelloTalk Learn Languages، قادر خواهید بود با دنیا حرف بزنید و چت کنید و زبان یاد بگیرید. بدیهی است که فرصت صحبت کردن به زبان هدف همیشه ممکن نیست اما از آنجایی که اپلیکیشن فوق از بیش از ۱۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند، از همین رو ‌می‌توانید به راحتی زبان دلخواه خود را انتخاب کنید، با دنیا صحبت کنید و  آموزش ببینید. این اپلیکیشن ۴ بخش اصلی دارد؛ بخش صحبت (Talks)، لحظات (Moments)، یافتن افراد از همه جای دنیا (Search) و بخش آخر بخش دوره‌های یادگیری زبان‌های خارجی.

در قسمت جست‌وجو (Search) افراد متفاوت، بومی و یا هم هدف خود را که نیازهای‌شان با نیاز شما مطابقت دارد را می‌توانید جستجو کنید. در قسمت لحظات (moment) هم می‌توانید سوالات خود را راجع به فرهنگ، زبان، غذاها، مکان‌های دیدنی، زبان و کشور مورد نظر خود بپرسید و علاوه بر آن، دانسته‌های خود از زبان و کشورتان را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن helloTalk

اپلیکیشن HelloTalk Learn Languages ویژگی‌های بسیار جذابی دارد که از جمله مهم‌ترین آن این است که علاوه بر چت و پیام، قادر خواهید بود تماس تصویری و یا تماس صوتی نیز با شریک آموزشی‌تان برقرار کنید. از همین رو به راحتی، رایگان و بدون دردسر می‌توانید صحبت کنید، با شنیدن صحبت‌های مخاطب‌تان لهجه‌ی خود را بهبود ببخشید، دایره‌ی واژگانی خود را گسترش دهید، دوستان جدید پیدا کنید، و مکالمه‌ی خود را تقویت کنید.

اپلیکیشن helloTalk

در قسمت صحبت (Talks)، داخل چت با لمس کردن روی آیکون آبی رنگ سمت راست پیام مخاطب دیگر، ویژگی‌های فوق العاده و کاربردی دیگر این اپلیکیشن  را می‌بینید. یکی از آن‌ها که به یادگیری و تصحیح اشکالات گرامری کمک می‌کند گزینه‌ی تصحیح کردن (Correction) است؛ بدین صورت که هم شما و هم شریک زبانی‌تان می‌توانید اشکالات جمله‌ی هم دیگر را پیدا و دوباره بازنویسی‌اش کنید. علاوه بر این قابلیت، قادر خواهید بود با لمس گزینه‌ی ترجمه (Translation) ترجمه‌‌ی پیام مخاطب خود را ببینید. با لمس کردن گزینه‌ی صحبت (Speak) هم پیام با تلفظ درست برای شما خوانده می‌شود.

اپلیکیشن helloTalk

اپلیکیشن HelloTalk Learn Languages بیش از ۳۰ میلیون کاربر از بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر جهان دارد. این اپلیکیشن امتیاز ۴٫۳ در گوگل پلی و امتیاز ۴٫۷ را در اپ استور به خود اختصاص داده است. بنابراین یکی از پرطرفدارترین‌ها در زمینه‌ی یادگیری زبان به حساب می‌آید.

در استفاده‌ی یک ماهه‌ای که از این اپلیکیشن داشتم، باید این نکته را یادآور شوم که پیدا کردن شریکی مشتاق برای یادگیری زبان کمی دشوار است و شما نیاز دارید وقت زیادی را به جست‌وجو بپردازید تا در نهایت بتوانید شخص مناسبی را برای تمرین و آموزش بیابید. جز این به نظر نمی‌رسد که مشکل دیگری وجود داشته باشد که بتوانیم آن را به عنوان نقطه ضعف برای اپلیکیشن HelloTalk Learn Languages ذکر کنیم. شما می‌توانید این اپلیکیشن را متناسب با پلتفرمی که دارید با کلیک روی لینک‌های زیر دانلود کنید.

دانلود از گوگل پلی دانلود از اپ استور


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما