انیمه‌ی معروف «مدرسه قهرمانانه من» به‌زودی به پایان خواهد رسید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
پایان آکادمی قهرمان من

«مدرسه قهرمانانه من» یک انیمه‌ی مشهور در دسته‌بندی انیمه‌های شونن (انیمه با مخاطب نوجوان) هست که با داستان جذاب خود در مورد رودرویی قهرمان‌ها با شخصیت‌ منفی‌ها، به مدت یک دهه مخاطبان زیادی را مجذوب خود کرده است. داستان دنیایی که قدرت‌های ماورایی در جامعه تبدیل به اتفاقی عادی شده است و شهروندان با کوسه‌های خود که همان قدرت آن‌ها است، به زندگی می‌پردازند. در این جامعه افرادی که تصمیم دارند از قدرت‌های خود سوءاستفاده کنند کم نیستند و به اقدامات شرورانه می‌پردازند و افرادی که می‌خواهند جلوی آن‌ها بایستند و مقابله کنند، به مدرسه قهرمان‌ها می‌روند تا قدرت‌های خود را تقویت کنند و به عنوان قهرمان رسمی فارغ‌التحصیل شوند تا بتوانند از مردم دفاع کنند. حالا خالق مانگا که مانگاکای معروف کوهی هوریکوشی است، گفته به پایان «مدرسه قهرمانانه من» داستان چیزی نمانده و به زودی داستان شخصیت‌های دوست داشتنی مانگا و انیمه به پایان خواهد رسید.

فقط پنج فصل دیگر تا پایان مانگا باقی مانده

پایان آکادمی قهرمان من

کوهی هوریکوشی اعلام کرده که داستان قهرمان‌های پرتلاش مانگا در تاریخ آگوست ۲۰۲۴ در مانگا به پایان خواهد رسید. این تاریخ به شمسی می‌شود مرداد الی شهریور ۱۴۰۳ که یعنی پایان داستان در طی دو ماه آینده رخ خواهد داد. کوهی هوریکوشی پنج آگوست ۲۰۲۴ را تاریخ قطعی پایان «مدرسه قهرمانانه من» در قالب مانگا اعلام کرده و داستان پس از ۴۳۰ فصل و یک دهه حضور در مجله‌ی هفتگی شونن جامپ به انتهای ماجرای خود می‌رسد. البته انیمه پایان دیرتری نسبت به مانگا خواهد داشت و احتمالا از یک تا دو سال دیگر ساخت آن ادامه خواهد داشت. سریال در حال حاضر در حال روایت فصل ۳۵۱ از مانگا است و تا زمانی که به فصل ۴۳۰ برسد، باید ۸۰ فصل دیگر نیز روایت بشود؛ پس فعلا تا پایان «مدرسه قهرمانانه من» در قالب انیمه مدت زمان کوتاه ولی قابل توجهی باقی مانده است.

آخرین گفته‌های خالق «مدرسه قهرمانانه من»

انیمه‌ی شونن

هوریکوشی، خالق «مدرسه قهرمانانه من» اعلام کرده:

“تا پایان «مدرسه قهرمانانه من» فقط پنج فصل باقی مانده. بعضی‌ها با خود فکر می‌کنند “هنوز پنج فصل دیگر باقی مانده؟” و بعضی‌ها در خلاف آن‌ها فکر می‌کنند که “فقط پنج فصل دیگر باقی مانده؟” ولی من تمام تلاش خودم رو می‌کنم که در این پنج فصل آخر، هر دو طرف را با حضور دکو و دوستانش راضی کنم.”

او در ادامه اضافه کرد:

“مسیر پر فراز و نشیبی بوده ولی من توانستم دکو و دوستانش را به مدت ده سال طراحی کنم و این به لطف حمایت کسانی بود که به خواندن ادامه دادند. مثل یک رویا می‌ماند. از همه‌ی شما متشکرم. تا هفته‌ی بعدی مجله شونن که شما را دوباره ملاقات کنم.”

«مدرسه قهرمانانه من» تبدیل به یک موفقیت جهانی در طول دوران پخش خود شد و تعداد زیادی فیلم، بازی‌های کامپیوتری، بازی‌های کارتی و کلی محصولات متنوع دیگر نیز با موضوع آن تولید شده است. فصل شش و فصل هفت بهترین فصل‌های این سریال بودند که داستان شخصیت‌های دوست داشتنی را به اوج خود رساندند و بخاطر سنگینی احساسی بالای اتفاقات داستان، مخاطبان را با مبارزه‌های نفس‌گیر و اتفاقات شوکه کننده به وجد آوردند. حالا تمامی طرفداران این انیمه و مانگا، بی‌صبرانه منتظر پایان «مدرسه قهرمانانه من» در آینده هستند تا از سرنوشت شخصیت‌های مورد علاقه خود باخبر بشوند.

منبع: IGN

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما