Resident Evil 2 از نو ساخته می‌شود

۱ خرداد ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی رزیدنت اویل 2

چند ماه پیش بود که استودیوی کپکام خبر ساخته شدن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی «رزیدنت اویل ۲» (Resident Evil 2) را اعلام کرد. این شرکت به‌تازگی گفته که این نسخه از ابتدا ساخته خواهد شد و تنها یک بازی با کیفیت HD نخواهد بود.

شرکت کپکام اعلام کرد که بازی رزیدنت اویل ۲ را از ابتدا می‌سازد.

این شرکت که تا مدتی دیگر نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان «رزیدنت اویل زیرو» را راهی بازار می‌کند، پروژه‌ی ساخت بازی رزیدنت اویل ۲ را هم آغاز کرده است. کپکام گفته که این عنوان از اول ساخته خواهد شد و هیچ بخش از آن بازسازی نمی‌شود.

«استوارت ترنر»(Stuart Turner) مسئول بخش بازاریابی کپکام پستی در توییتر ارسال کرده و گفته:”بازی رزیدنت اویل ۲ از ابتدا ساخته خواهد شد و هیچ بخشی از آن بازسازی نمی‌شود.” با این حساب بازی‌کننده‌ها یک عنوان کاملا جدید و با کیفیت را مشاهده می‌کنند. البته از آنجایی که این بازی یکی از محبوب‌ترین قسمت‌های مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل به شما می‌رود، علاقه‌مندان از این اقدام کپکام استقبال خواهند کرد.

شخصیت‌های «لیون کندی» (Leon Kennedy) و «کلیر ردفیلد» (Claire Redfield) برای اولین بار در این بازی به نمایش درآمدند.

درحالی که کپکام رو به بازسازی بازی‌های قدیمی خودش آورده، بسیاری از علاقه‌مندان منتظر عرضه‌ی بازی رزیدنت اویل ۷ هستند. این شرکت قبلا گفته بود که بازی‌کننده‌ها می‌توانند منتظر نسخه‌ی هفتم این مجموعه بازی‌ها باشند.

‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar سجاد

    از شنیدن این خبر زیاد خوشحال نشدم!
    تجربه نشون داده، هر وقت کپکام ورژنهای قدیمی رو بازسازی کرده بهتر از نسخه هایی شده که کاملا جدید برمبنای داستان ساخته شده. ایکاش سبک دوربین ، ترس و معماهایی که تو نسخه دوم وجود داشت رو بشه تو نسخه جدیدش هم دید!

  2. Avatar مصطفی

    خیلی ساله که منتظرشم

    هنوز هم نسخه اصلیش رو دارم و بازی میکنم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه