احتمال حضور توبی مگوایر در «مرد عنکبوتی ۴»

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
توبی مگوایر

سم ریمی اعلام کرد احتمال حضور توبی مگوایر در «مرد عنکبوتی ۴» وجود دارد. همکاری این دو نفر در سه گانه‌ی مرد عنکبوتی در دهه‌ی ۲۰۰۰ میلادی چشم انداز فیلم‌های ابرقهرمانی را برای همیشه تغییر داد. فروش این فیلم‌ها در باکس‌آفیس بسیار موفق بود و از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد.

چهارمین فیلم مرد عنکبوتی در دست توسعه بود و طبق برنامه این فیلم باید درتاریخ ۶ می سال ۲۰۱۱ اکران می‌شد. اما سونی اعلام کرد که این پروژه کنسل شده و به‌ جای آن فرنچایز سینمایی مرد عنکبوتی با فیلم «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» در سال ۲۰۱۲ ریبوت خواهد شد.

از آنجا که فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» قرار است داستانی مربوط به مولتی ورس یا چند جهانی داشته باشد، بسیاری از افراد بر این باور هستند اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در این فیلم در کنار تام هالند حضور خواهند داشت. این فیلم از لحاظ منتقدان و مخاطبان اثری برجسته به شمار می‌رود و سوددهی بسیار عالی در گیشه داشته است. با این حال تمرکز فیلم «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی» باعث شده تا ریمی به این موضوع فکر کند که چگونه مگوایر و کریستن دانست را دوباره به نقش‌هایشان بازگرداند.

توبی مگوایر

ریمی در مصاحبه با فاندانگو در پاسخ به این سوال که آیا احتمال ساخت «مرد عنکبوتی» همچنان وجود دارد یا خیر گفت: «پس از ساخت «دکتر استرنج» متوجه شدم که هر چیزی ممکن است. دقیقا هر چیزی در دنیای مارول و هر همراهی بین شخصیت‌ها امکان‌پذیر است. من عاشق توبی مگوایر و کیرستن دانست هستم. فکر می‌کنم همه چیز ممکن است. هنوز نمی‌دانم که مارول هم به انجام این کار علاقه‌مند است یا خییر. نمی‌دانم نظر آن‌ها در این مورد چیست اما همه‌ چیز زیبا به نظر می‌رسد.»

با اینکه عده‌ای معتقدند که مرد عنکبوتی ۳ آن‌قدرها هم بد نبود، اما به سختی می‌توانیم آن را در کنار دو فیلم قبلی قرار دهیم. با این حال ریمی قصد نداشت به راحتی از این فرنچایز دست بکشد. در واقع او قصد داشت با اسپایدرمن ۴ سوت پایان را بزند. او میخواست شکست فیلم سوم را جبران کند و به نوعی دل طرفداران را به دست آورد.

در فیلم «راهی به خانه نیست» می‌بینیم که پیتر و مری جین علی‌رغم مشکلاتی که با هم داشتند با هم آشتی کردند. بازی مگوایر در «راهی به خانه نیست» باید انتظارات ریمی را تا حد زیادی برآورده سازد. نویسندگان این فیلم برای افزودن شخصیت‌های مگوایر و گارفیلد ایده‌های زیادی داشتند. آن‌ها داستان این فیلم را طوری هوشمندانه نوشتند که با یک ایده‌ی جدید ممکن است روزی مرد عنکبوتی ۴ نیز ساخته شود.

منبع: screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
  1. متین

    یعنی بعد از راهی به خانه نیست بازم قراره توبی

    نقش مرد عنکبوتی رو بازی کنه؟

  2. اشکان

    فکرکنم اگه تو فیلم بیاید یچیزی مثل Bپیتر پاکر مثل انیمیشنش بشه شخصیتش

  3. Amin

    با اینکه طرفدار توبی هستم ولی فکر میکنم سنش برای اینکار زیادی بالا رفته . نسبت به قبل حالات چهره اش احساس خیلی کمتری رو منتقل میکنه . ولی خب کی مدونه شاید بخاطر ساخت فیلم اختصاصی خودش یکم شور و شوق قبلش برگرده.

    1. علی

      سید مشکلت چهرشه؟ خب جوونش میکنن، کاری ندارع تو دنیا سینما 🙂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما