ببینید؛ از گیم‌پلی لئو برای تکن ۸ رونمایی شد

۶ آذر ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تکن 8

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی از گیم‌پلی شخصیت لئو (Leo) برای بازی مبارزه‌ای تکن ۸ رونمایی کرده است.

همه‌ی ۳۲ شخصیت فهرست مبارزان هشتمین نسخه از تکن ۸ در زمان عرضه تاکنون فاش شده‌اند، اما باندای نامکو هنوز هم در نمایش گیم‌پلی تعدادی از مبارزان قدیمی راه زیادی در پیش دارد. این شرکت به تازگی از گیم‌پلی شخصیت لئو کلیسن (Leo Kliesen) رونمایی کرده است. لئو برای اولین بار در تکن ۶ ظاهر شد، جایی که سبک مبارزه‌ی او چیز جدیدی را برای گیم‌پلی به ارمغان آورد. او اهل آلمان است و از سبک مبارزه‌ی باجی کوان استفاده می‌کند. لئو در طول زندگی خود در تکن ۷ یک شخصیت نسبتا قوی در نظر گرفته می‌شد و به نظر می‌رسد که در این دنباله ابزارهای بیشتری به او داده شده است.

لئو در خانواده‌ی نیکلاس کلیسن، غارنورد و باستان‌شناس مشهور جهان و اما کلیسن، ژنتیک‌دان که ابتدا برای میشیما زایباتسو و سپس برای شرکت جی به‌ عنوان محقق و مدیر اجرایی کار می‌کرد، به دنیا آمد. پدر لئو زمانی که او هنوز کودک بود در یک سفر مرموز ناپدید شد، اما این امر لئو را از تمایل به تبدیل شدن به یک غارنورد منصرف نکرد. نیکلاس علاوه‌بر انتقال اشتیاق به غارنوردی به لئو، به لئو هنر جنگیدن نیز آموخت.

لئو در تکن 8

لئو که به خاطر قدرت انفجاری و برد کوتاهش در مبارزات نزدیک و به خاطر ضربات سریع آرنج و شانه‌اش شناخته شده است، آماده است تا پویایی تازه‌ای را به ترکیب مبارزان تکن ۸ بیاورد. در نهایت با کنار گذاشتن لئو، بازیکنان همچنان منتظر دریافت تریلر گیم‌پلی شخصیت‌هایی نظیر لی (Lee)، کوما (Kuma)، دویل جین (Devil Jin)، یوشیمیتسو (Yoshimitsu)، استیو (Steve)، شاهین (Shaheen)، آلیسا (Alisa)، دراگونوف (Dragunov)، پاندا (Panda) و زافینا (Zafina) هستند و باید دید که تا زمان انتشار بازی گیم‌پلی همه‌ی شخصیت‌ها را دریافت خواهیم کرد یا خیر.

بازی تکن ۸ در ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (۶ بهمن ۱۴۰۲) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس‌/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

ببینید؛ تریلرهای شخصیت‌های تکن ۸
تریلر لیلی در تکن 8 تریلر لیروی اسمیت در تکن 8 تریلر آسوکا کازاما در تکن 8 تریلر لارس آلکساندرسون در تکن 8
تریلر مارشال لاو در تکن 8 تریلر کینگ در تکن 8 تریلر پاول فینیکس در تکن 8 تریلر جون کازاما در تکن 8
تریلر جین کازاما در تکن 8 تریلر کازویا میشیما در تکن 8 تریلر نینا ویلیامز در تکن 8 تریلر هاورانگ در تکن 8
تریلر Azucena در Tekken 8 تریلر Raven در Tekken 8 تریلر Claudio در Tekken 8 تریلر Bryan در Tekken 8

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه