احتمال بازگشت فرمانده شپرد در مس افکت ۴ قوت می‌گیرد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Mass Effect

سه‌گانه اصلی مس افکت (Mass Effect) یکی از بهترین مجموعه‌های شوتر تاریخ است. حال اگر شما شماره ۳ را بازی کرده باشید، سرنوشت فرمانده شپرد (Commander Shepard) به تصمیمات شما بستگی دارد. امکان دارد او سرنوشت خوبی داشته و زنده بماند، یا اینکه بسیار سرنوشت بدی داشته باشد.

در بازی اندرومدا (Andromeda) سری مس افکت از داستان شپرد فاصله گرفت. به گونه‌ای که گویی داستان او به اتمام رسیده است. اندرومدا به طور کلی چندان خوب عمل نکرد و به همین دلیل با انتقادات بسیاری روبرو شد. خوشبختانه این بازی یکی از موارد اصلی مجموعه نبوده و مس افکت ۴ در دست ساخت است.

مس افکت ۴ در مراسم گیم اواردز (Game Awards) سال ۲۰۲۰ معرفی شد. حال اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شده که حاکی از بازگشت احتمالی شپرد است. در لیتوگراف (Lithograph) منتشر شده نوشته شده:

در حالی که شپرد و دوام آورنده‌های دیگر باقی مانده تا به راه خود ادامه دهند، طرفداران منتظرند تا ببینند بازی بعدی چگونه خواهد بود.

فرمانده شپرد

کاراکتر اصلی در سه‌گانه مس افکت فرمانده شپرد است.

یکی از یوتیوبرها اعلام کرد که این متن تنها پس از مدت کوتاهی از روی سایت حذف شد. متن قبلی به احتمال زیاد اشتباه شرکت بوده با این حال نشان می‌دهد که در عنوان بعدی مس افکت، شپرد حضور خواهد داشت. با توجه به اینکه به سرعت هم عوض شده، گمانه‌زنی‌‌ها نسبت به بازگشت شپرد بیشتر است.

شرکت سازنده این بازی به نام بایوور (Bioware) تنها روی این بازی کار نمی‌کند. بلکه این شرکت روی بازی عصر اژدها (Dragon Age) نیز کار می‌کند. پس امیدواریم که بتواند هر دو بازی را با کیفیت عرضه کند. به دلیل اینکه بازی اندرومدا به شدت طرفداران را از مجموعه مس افکت ناامید کرد. حال امیدواریم با شماره ۴ این بازی به دوران اوج خود بازگشته و بتواند انتظارات طرفداران را برآورده کند. هنوز هم اعلام نشده که بازی مس افکت در چه تاریخی عرضه خواهد شد.

منبع: Gameinformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه