تام هاردی و چنینگ تیتوم در فیلمی درباره‌ی تخلیه‌ی افغانستان بازی می‌کنند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تام هاردی

چنینگ تیتوم و تام هاردی قرار است در فیلمی بدون عنوان درباره تخلیه افغانستان بازی کنند. فیلمنامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان، جورج نولفی، تهیه طرح اصلی را بر عهده دارد. نولفی عمدتا به دلیل ساخت فیلم‌های مهیج سیاسی و جاسوسی‌ شناخته می‌شود و فیلمنامه‌های ۱۲ یار اوشن، سنتینل و اولتیماتوم بورن را نوشته است.

نولفی در اولین تجربه کارگردانی خود در سال ۲۰۱۱ در فیلم دیوان محاسبات با مت دیمون همکاری نمود. همچنین او اخیرا کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم بانکدار را در سال ۲۰۲۰ بر عهده داشته است.

طبق گزارش ددلاین، اکنون یونیورسال پیکچرز قرار است یک فیلم بر اساس یک طرح اصلی از نولفی با حضور چنینگ تیتوم و تام هاردی بسازد. طرح فیلم از سرفصل اخبار تخلیه افغانستان گرفته شده است. تیتوم و هاردی نقش نیروهای ویژه‌ای را ایفا می‌کنند که برای نجات خانواده‌ها و متحدان، سرگردان در افغانستان باقی می‌مانند.

تیتوم

علاوه بر تیتوم و هاردی، دیگر بازیگران این فیلم، جولز دالی (بازیگر جنگ فردا)، رید کارولین (بازیگر مایک جادویی) و پیتر کرنان (بازیگر سگ) هستند. نولفی نیز تهیه کننده اجرایی خواهد بود. این اطلاعیه و گزارش، پس از حضور هاردی در نقش اصلی فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید منتشر شد. پروژه بعدی تیتوم نیز، فیلم سگ است که او آن را همراه با کارولین کارگردانی می‌کند و پس از آن، در شهر گمشده دی، در کنار ساندرا بولاک به ایفای نقش می‌پردازد.

این فیلم بر اساس داستان‌های واقعی است و قصه سه عضو سابق تیم نیروهای ویژه را دنبال می‌کند که در کنار همتایان افغان خود برای نجات خانواده‌ها و متحدان در بحبوحه سقوط سریع افغانستان در ماه آگوست، تلاش می‌کنند. اخبار ساخت این فیلم و انتخاب بازیگران، تنها سه ماه پس از تخلیه افغانستان در ماه آگوست منتشر می‌شود که به نظر می‌رسد زمانی کافی برای نولفی و سایر اعضای این صنعت، برای نوشتن فیلمنامه‌ای درباره این درگیری باشد. جیک جیلنهال نیز در ماه اکتبر برای بازی در فیلم مترجم انتخاب شد که قرار است داستان یک گروهبان آمریکایی را دنبال کند که پس از آخرین سفر خود، برای پیدا کردن مترجمش به منطقه جنگی باز‌می‌گردد.

منبع: screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. هیراد

    و باز هم هالیود قراره نقش پروپاگادیست رو بازی کنه و از یک افتضاح بزرگ، یک اثر «حماسی» بسازه و قهرمان سازی کنه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما