معرفی اپلیکیشن ویرایش ویدیو LumaFusion (قسمت پنجم: تکنیک Masking)

۱۶ دی ۱۴۰۰

تا امروز چهار قسمت از مجموعه‌ ویدیوهای آموزش کار با اپلیکیشن LumaFusion را با هم تماشا کردیم. اول از همه با ویژگی‌های کلی و امکانات این ابزار خوب ویرایش ویدیو آشنا شدیم، سپس در قسمت دوم به سراغ ویژگی تایم‌لاین رفتیم و در قسمت سوم و چهارم به اعمال تغییرات روی ویدیو و کات سر ضرب پرداختیم.

اما حالا و در ادامه‌ی ویدیوهای آموزش کار با اپلیکیشن LumaFusion، وقت آن رسیده که به تکنیک مهم Masking بپردازیم. با تکنیک ماسکینگ می‌توانید Transition ‌های فوق‌العاده‌ای در ویدیوهایتان بیافرینید که کارتان جلوه‌ی منحصر به فرد و سینمایی داشته باشد.

بسیاری از تولیدکنندگان ویدیو و تدوینگرها برای این کار از نرم‌افزارهای دسکتاپ مثل ادوبی پریمیر یا فاینال کات استفاده می‌کنند. اما مزیت اپلیکیشنی مثل لومافیوژن این است که همین امکان را در آیفون و آیپد برایتان فراهم می‌کند، به طوری که تجربه‌ی این کار روی نمایشگر لمسی تفاوتی با تجربه‌‌اش روی دسکتاپ نداشته باشد. در واقع لومافیوژن انجام این کار را آنقدر راحت کرده که شاید دیگر به نرم‌افزارهای دسکتاپ فکر هم نکنید.

در این ویدیو به طور قدم به قدم روش Masking در اپلیکیشن LumaFusion را با هم یاد می‌گیریم. پس از شما دعوت می‌کنیم که حتما ویدیو را تا انتها تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه