اولین تریلر «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» را تماشا کنید

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ونوم برگشته است و این بار بوی انتقام می‌آید. به تازگی اولین تریلر فیلم «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» توسط سونی عرضه شده است و فصل جدیدی از کاراکتر‌های جهان سینمایی مارول با این فیلم آغاز خواهد شد.

تا قبل از عرضه‌‌ی این تریلر، چیزی زیادی از این فیلم نمی‌دانستیم به این دلیل که خبر عرضه‌ی این فیلم آوریل سال گذشته اعلام شد و ما نیز تصور ‌می‌کردیم که شاید عنوان این فیلم واقعی نباشد و یا شاید عرضه‌ی آن در حد یک شایعه است. ولی پس از عرضه‌ی نخستین تریلر، نه تنها معلوم شد که ونوم ۲ قرار است عرضه شود بلکه روز به روز به تاریخ اکران نیز نزدیک می‌شویم و برای اینکه عرضه‌‌ی این فیلم با جدیدترین قسمت سری فیلم‌های سریع و خشن تداخل نداشته باشد، تاریخ آن عقب اقتاده است.

اگر فیلم اول حس عجیبی از یک کمدی رمانتیک آمیخته به خشونت را داشت، اولین تریلر قسمت دوم فیلم ونوم، یک زوج سینمایی متفاوت را نشان می‌دهد: ضد‌قهرمانی بازنده و در مقابل تام هاردی که نقش ونوم را بر عهده دارد. قسمت اول فیلم نه تنها به خاطر جلوه‌های ویژه‌ی عجیب و غریبش، لذت‌بخش بود بلکه فروش خوبی نیز در گیشه داشت که دور از انتظار بود و توانست به فروش جهانی ۸۵۰ میلیون دلار دست یابد. صرف نظر از کلاه‌گیس زشت وودی هرلسون! تریلر این فیلم نشان می‌دهد که گویا عوامل سازنده‌ی فیلم متنبه شده‌اند و این کلاه‌گیس را کنار گذاشته‌اند که اگر خدای ناکرده حذف نشده بود، سرتیتر بیش از نصف نقد و بررسی‌ها می‌شد.

کارگردانی «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» بر عهده‌ی اندی سرکیس است و تام هاردی، وودی هرلسون، میشل ویلیماز و رید اسکات در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین قرار است استیون گراهام نیز در این فیلم بازی کند و نائومی هریس نیز در نقش ضدقهرمان دنیای مرد عنکبوتی یعنی «شیریک» ظاهر خواهد شد. داستان این فیلم نیز توسط کلی مارسل و تام هاردی نوشته شده است و هاردی سعی می‌کند تا نقش بزرگتری را در داستان‌های بعدی شخصیت ادی براک و رفیقش یعنی ونوم داشته باشد. قرار است این فیلم در روز ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) اکران شود.

منبع: Coliider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه