ویدیوی لو رفته از آیفون ۸ و آیفون ۷s را ببینید

مجید نوردوست ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰

آیفون ۸ و آیفون ۷s و ۷s پلاس جدیدترین محصولاتی خواهند بود که اپل آن‌ها را تا مدتی دیگر راهی بازار خواهد کرد. در حالی که تا این لحظه شایعات مختلفی از این محصولات منتشر شده، امروز هم ویدیویی از این تلفن‌های همراه هوشمند لو رفته است.

شایعات می‌گویند که آیفون ۸ دکمه خانه و حسگر تشخیص اثر انگشت نخواهد داشت. به جای آن از حسگر سه بعدی تشخیص صورت استفاده شده است. البته این حسگر برای استفاده از مضامین واقعیت افزوده هم به کار خواهد رفت. البته آیفون ۷s و ۷s پلاس تغییراتی کمتری نسبت آیفون ۸  داشته و بیشتر شبیه به آیفون ۷ خواهد بود. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که آیفون ۷s و ۷s پلاس بدنه‌ شیشه‌ای خواهند داشت و از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند.  در واقع این گوشی‌ها از نظر طراحی تفاوت چندانی با هم ندارند. این در حالی است که آیفون ۸ به صفحه نمایش OLED بدون حاشیه مجهز شده است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را ببینید. این ویدیو به خوبی تفاوت ظاهری آیفون‌های جدید را نشان می‌دهند.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/iPhone-8-and-iPhone-7s.mp4","type":"video\/mp4"}]

منبع: phonearena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. ehsan ehsan

    شیشه نیست داداش . گوریلا گلس۵ هست پشتش

  2. farhad2 farhad2

    این ایفون ۸ نیست. یعنی امیدوارم این نباشد. خیلی زشته. من همون المینیوم ترجیه می‌دم به شیشه . حس دست گرفتن و مقاومتش در برابر ضربه صد برابر بهتر از شیشه است . کاشکی اپل با را ه‌ی شارژ بیسم و نمایشگر oled بیارد تا مجبور نباشد بدنه‌اش عوض کند. البته برعکس کردن دوربین شابد از اینکه کاملا از ایفون ۷s متفاوت بزن لازم .