دنیای ژوراسیک ۲ ترسناک‌تر و خشن‌تر می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند وقت پیش اعلام شد که فیلم «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) سه‌گانه خواهد بود. فیلم «دنیای ژوراسیک ۲» (Jurassic World 2) در سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود و تهیه کننده‌ی آن می‌گوید که فضای فیلم ترسناک‌تر از قسمت قبلی خواهد بود. قسمت اول مجموعه‌ی دنیای ژوارسیک توانست به یکی از موفق‌ترین فیلم‌های هالیوود از نظر فروش تبدیل شود و حالا سازندگان قصد دارند که همین موفقیت را در قسمت دوم هم تکرار کنند.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ با کارگردانی «خوان آنتونیو بایونا» (Juan Antonio Bayona) ساخته می‌شود که تجربه‌ی خوبی در ساخت فیلم‌هایی با ویژگی‌های ترسناک دارد. او در سال ۲۰۰۷ فیلم The Orphanage را ساخته بود. تهیه کننده‌ی قسمت دوم می‌گوید که این فیلم ترسناک‌تر از قسمت قبلی خواهد بود که البته این موضوع به طراحی فیلم و داستان آن ارتباط دارد. کارگردان فیلم هم با ساخت عنوان‌های ترسناک ‌آشنا است و می‌تواند عنوان خوبی تولید کند.”

کارگردان فیلم هم گفته:” چیزهایی را در دنیای ژوراسیک ۲ مشاهده خواهید کرد که اصلا انتظار آن را نخواهید داشت. ترساندن هم تنها شامل دایناسورهای بزرگ نمی‌شود. فیلم روند حماسی‌تری پیدا کرده و صحنه‌‌های اکشن بیشتری هم خواهد داشت.”

دنیای ژوراسیک ۲ روندی کاملا متفاوتی با قسمت اول را دنبال می‌کند و حتی علاقه‌مندان هم دوست دارند این فیلم فضایی تاریک و ترسناک‌تر داشته باشد. دنیای ژوارسیک یعنی دایناسورهایی که انسان‌ها را به شکل‌های وحشتناکی از بین می‌برند  و قسمت دوم هم همین صحنه‌ها را نشان می‌دهد.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ قرار است در تاریخ ۱ تیر ماه سال ۹۷ اکران می‌شود. قسمت اول دنیای ژوراسیک به فروش ۱.۶ میلیارد دلاری دست پیدا کرد.

منبع: GameSpot

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. طاهر

    عاشق مجموعه پارک ژوراسیکم و مطمئنم دنیای ژوراسیک هم به یاد ماندنی خواهد شد برای علاقه مندان
    وای تاریخ اکرانش خیلی طولانیه، امیدوارم تا اون موقع زندگیم یه تکونی خورده باشه و با یک حال و هوای متفاوت این قسمت متفاوت رو نگاه کنم.

  2. مجيد

    فقط کاش Chris Pratt توى این قسمت هم باشه…حرف نداره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما