بی‌تی‌اس به فورتنایت می‌آید، بلک‌پینک به پابجی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
بی‌تی‌اس بلک‌پینک

گروه موسیقی کی‌پاپ بی‌تی‌اس برای رونمایی از نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی موزیک ویدیوی دینامیت، یک برنامه در بازی فورتنایت به تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) ترتیب خواهد داد. از سوی دیگر گروه موسیقی کی‌پاپ بلک‌پینک قصد برگزاری یک رویداد در بازی پابجی را دارد.

بتل رویال یکی از پرطرفدارترین پدیده‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی و کی‌-پاپ از محبوب‌ترین سبک‌های موسیقی در عصر کنونی محسوب می‌شوند. این دو پدیده در کنار هم می‌توانند بسیاری از طرفداران را به خود جذب کنند و یک همکاری بسیار عظیم را تشکیل دهند.

بازی پابجی اولین بازی در سبک بتل رویال محسوب نمی‌شود ولی می‌توان آن را اولین بازی بتل رویال موفق خطاب کرد. هدف بازی پابجی ساده است؛ باید در جزیره‌ای در مقابل ۹۹ بازی‌کن زنده بمانید تا برنده شوید. بازی پابجی توانست با پیاده‌سازی خوبی که ایده‌ی بتل رویال داشت بازی‌کنان زیادی را جذب کند و دیده شدن این بازی، به جابه‌جایی رکورد‌های بسیاری منجر شد.

بازی‌های بسیاری برای پیروی از پابجی تلاش کردند اما موفقیتی کسب نکردند تا این که شرکت اپیک گیمز پا به میدان گذاشت. فورتنایت ارایه‌ی شرکت اپیک گیمز از بتل رویال بود و توانست با هدف گرفتن دامنه‌ی وسیع‌تری از مخاطبان، دربر داشتن قابلیت‌های جدید مانند ساخت‌ و ساز و گیم‌پلی ساده‌تر در مقابل پابجی قد علم کند. با وجود محبوبیت بسیار بالایی که امپراطوری عظیم پابجی روی آن بنا نهاده شده بود، فورتنایت موفق شد حتی به موفقیت‌های بزرگ‌تری دست پیدا کند و از رکوردهای پابجی هم عبور کند.

این که کدام یک از دو بازی فورتنایت و پابجی بهتر هستند کاملا به سلیقه‌ی بازی‌کن باز می‌گردد. در کل می‌توانیم بگوییم این دو بازی هر دو خوش‌ساخت ولی متفاوت هستند؛ اما چیزی که بر همگان آشکار است، عظمت و نفوذ این دو بازی در صنعت بازی‌های ویدیویی می‌باشد. برای هر دوی این بازی‌ها مسابقات بزرگی برگزار می‌شود. بازی فورتنایت حتی به یک مرکز نمایش و تبلیغ برای دیگر آثار هنری تبدیل شده. از نمایش تریلر و اکران فیلم گرفته تا برگزاری کنسرت در فورتنایت رخ می‌دهند.

به جرات می‌توان گفت گروه موسیقی بی‌تی‌اس بزرگ‌ترین اسم در کل تاریخ کی‌پاپ به شمار می‌رود. کی‌پاپ نوعی موسیقی پاپ است و همان‌طور که از اسم آن می‌توان فهمید، از کره سرچشمه گرفته و رقص و ویژگی‌های آن، باعث تمایز کی‌پاپ میان دیگر شاخه‌های پاپ شده. گروه بی‌تی‌اس که افتخارات بسیار زیادی در کارنامه‌ی خود دارد، موفق شده موسیقی کی‌پاپ را در تمام دنیا یک مرحله جلوتر ببرد و در این میان رکورد‌های بسیاری را به نام خود ثبت کند. گروه بی‌تی‌اس سیزده رکورد را در کتاب گینس به نام خود ثبت کرده و توانسته به موفقیت‌هایی مانند پرفروش‌ترین هنرمند در کره، تنها گروه کی‌پاپ حاضر در جدول بیلبورد به مدت یک سال و حضور به مدت ۱۹۶ هفته در صدر این جدول دست پیدا کند.

جدیدترین آلبوم این گروه که «نقشه‌ی روح» (Map of the Soul) نام داشت، پارسال عرضه شد و توانست علاوه بر جوایز بسیار، به پرفروش‌ترین آلبوم کل تاریخ در کره‌ی جنوبی تبدیل شود. این گروه مدتی پیش آهنگی به نام دینامیت تولید کرده که مانند تمام آثار این گروه توجه زیادی به آن معطوف شده و موزیک ویدیوی آن، رکور پربیننده‌ترین موزیک ویدیو در ۲۴ ساعت را به دست آورده و هنوز هم در حال دیده شدن است.

گروه BTS گروه Blackpink

گروه موسیقی کی‌پاپ بلک‌پینک از دید بسیاری از طرفداران کی‌پاپ، محبوب‌ترین گروه کی‌پاپ با اعضای دختر در دنیا محسوب می‌شود. اولین آلبوم استودیویی این گروه که «بلک‌پینک در منطقه‌ی شما» (Blackpink in Your Area) نام داشت دو سال پیش عرضه شده و ستایش‌های زیادی دریافت کرده است. گروه بلک‌پینک نسبت به بی‌تی‌اس مدت فعالیت کوتاه‌تری داشته و افتخارات زیادی مانند حضور مکرر در جدول بیلبورد کسب کرده. همچنین موزیک ویدیوی Ddu-Du Ddu-Du از این گروه رکورد پربازدیدترین موزیک ویدیوی کی‌پاپ را در وب‌سایت یوتوب دارد. این گروه پس از وقفه‌ای کوتاه در فعالیت، اخیرا آهنگ جدیدی به نام «بستنی» (Ice Cream) را با همکاری سلنا گومز، منتشر کرده و دوباره با قدرت وارد عرصه‌ی تولید آثار جدید شده.

گروه‌های پرطرفداری مانند بی‌تی‌اس و بلک‌پینک، و این دو بازی ویدیویی گه‌گاه در تاریخ رخ می‌دهند؛ ولی همکاری بین این دو واقعا اتفاقی مهم محسوب می‌شود. این دو رویداد که برگزاری نزدیک آن‌ها بی‌دلیل نیست، بدون شک توجه بسیار زیادی را جلب خواهند کرد.

موزیک ویدیوی جدید بی‌تی‌اس همراه با رقص‌های آن به فورتایت می‌آید

معمولا گروه بی‌تی‌اس پس از منتشر شدن نسخه‌ی معمولی موزیک ویدیوهای خود، نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی آن‌ها را منتشر می‌کند. این نوع از موزیک ویدیوها، تمرکز بیش‌تر روی حرکت خود اعضای گروه دارند. حالا قرار بر این شده که پس از دیده شدن چشم‌گیر نسخه‌ی اصلی موزیک ویدیوی دینامیت، نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی آن در تاریخ شنبه، ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) در ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران برای اولین به نمایش در بیاید.

نمایش اولیه‌ی این نسخه از موزیک ویدیوی آهنگ دینامیت در صحنه‌ی داخل بازی فورتنایت رخ می‌دهد و طرفداران می‌توانند در این مراسم حاضر شوند. بازی فورتنایت آیتم‌های رقص داخل بازی جدیدی را به این بازی اضافه کرده که همین حالا می‌توانید این آیتم‌ها را از فروشگاه بازی فورتنایت تهیه کنید. این آیتم‌های رقص توسط گروه بی‌تی‌اس طراحی شده‌اند و علاوه بر زمان نمایش گروه، می‌توان از آن‌ها در همه جای بازی استفاده کرد. استفاده از این آیتم‌ها مانند استفاده از دیگر آیتم‌های رقص فورتنایت است و تفاوتی با آن‌ها ندارد.

بی‌تی‌اس داینامایت

البته اگر طرفدار این نمایش هستید ولی با زمان بدموقع این اتفاق به وقت ایران مشکل دارید، نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید خودتان را به تکرار این رویداد برسانید. این تکرار در همان روز، یعنی ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) ولی در ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران رخ می‌دهد تا کسانی که موفق به رسیدن به نمایش اولیه نشدند هم از برنامه لذت ببرند. فراموش نکنید که بعد از نمایش این موزیک ویدیو در هر دو دور، ریمیکسی از آهنگ دینامیت که اختصاصی بازی فورتنایت است، در این بازی پخش می‌شود.

ایموت‌های (emote) جدیدی هم با طراحی رقص آهنگ دینامیت به فورتنایت اضافه شده‌اند که می‌توانید برخی از آن‌ها را در ادامه ببینید:

در کنار رویداد رسمی بی‌تی‌اس، طرفداران یک سرور اختصاصی را برپا کرده‌اند. در این سرور برنامه‌هایی حول محور آهنگ دینامیت برگزار می‌شوند. همچنین می‌توانید همراه با دیگران موزیک ویدیوی دینامیت را در این سرور بازسازی کنید.

اگر قصد شرکت در این رویداد را دارید می‌توانید طبق مراحلی که در ادامه شرح می‌دهیم عمل کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم برای اطمینان، کمی زودتر از زمان مشخص شده وارد بازی شوید که در پیدا کردن محل مورد نظر قبل از شروع برنامه دچار مشکل نشوید.

 • در منوی اصلی بازی، گزینه‌ی Change در گوشه‌ی پایین و سمت راست صفحه را اتنخاب کنید.
 • از گزینه‌های پیش رو، گزینه‌ی «پارتی رویال» (Party Royal) را انتخاب کنید و روی دکمه‌ی تایید بزنید. در حالت پارتی رویال قابلیت‌های مبارزه‌ی بازی فورتنایت حذف شده‌اند و این حالت مختص به برگزاری چنین رویداد‌هایی است.

 • پس از تایید کردن حالت پارتی رویال، در منوی اصلی روی گزینه‌ی شروع بازی بزنید.

Fortnite Party Royale

 • با استفاده از نقشه به سمت صحنه‌ی نمایش اصلی بروید و در آن‌جا فرود بیایید.

Fortnite Party Royale

 • پس از فرود، به دنبال فروشگاه SOFDEEZ بگردید.

Fortnite Party Royale

 • جاده‌ی کنار فروشگاه را دنبال کنید تا به تابلوی راهنمایی که به صحنه‌ی نمایش اشاره می‌کند برسید.

Fortnite Party Royale

 • از پل بگذرید و مسیر را ادامه دهید.

Fortnite Party Royale

 • وقتی به صحنه‌ی اصلی رسیدید برای شروع شدن نمایش مورد نظر صبر کنید.

Fortnite Party Royale

 • اگر قصد دارید همراه با دوستان‌تان در مراسم حاضر شوید قبل از شروع کردن بازی، از منوی اصلی بخش اجتماعی را باز کنید و دوستانی که می‌خواهید را به گروه خود اضافه کنید.

Fortnite Party Royale

اعضای گروه بلک‌پینک در راه پابجی موبایل هستند

در روزهای گذشته حساب توییتر پابجی موبایل در حال اشاره کردن به یک اتفاق جدید بوده. بعد از چندین توییت، سازنده‌های بازی پابجی موبایل اعلام کردند قصد برگزاری یک رویداد همراه با گروه بلک‌پینک را دارند. متاسفانه اطلاعاتی که از این رویداد داریم بسیار محدود است و هنوز تیم پابجی موبایل جزییات این همکاری و حتی تاریخ شروع آن را اعلام نکرده. البته اولین بار نیست که این دو تیم را کنار همدیگر می‌بینیم و قبلا، از آهنگ‌های بلک‌پینک در بازی پابجی پخش شده.

بلک‌پینک

این همکاری «بلک‌پینک در منطقه‌ی شما» نام‌گذاری شده و اسم آن به اولین آلبوم استودیویی این گروه اشاره می‌کند. طبق تصاویری که منتشر شده احتمال می‌دهیم تفنگ‌ها و ماشین‌هایی به رنگ صورتی به بازی پابجی موبایل اضافه شود. در یکی از عکس‌های منتشر شده لایت‌استیک‌های چکش شکل این گروه را می‌بینیم و بعید نیست این لایت‌استیک‌ها را به عنوان یک اسلحه در بازی پابجی موبایل ببینیم.

گروه blackpink

توییتر گروه بلک‌پینک هم تصاویری از حساب کاربری اعضای این گروه که ظاهر آن‌ها در بازی پیاده‌سازی شده است منتشر کرده. در این تصاویر آدرس حساب اعضای گروه بلک‌پینک مشخص است و می‌توان به اعضای این گروه درخواست دوستی در بازی پابحی ارسال کرد.

اگر قصد ارسال درخواست به اعضای این گروه دارید یا می‌خواهید حساب کاربری اعضا را مشاهده کنید، نام کاربری آن‌ها به شرح زیر است:

 • LisaPUBGM: 51009791380
 • JenniePUBGM: 51009797582
 • RoséPUBGM: 51009801702
 • JisooPUBGM: 51009780171

با این که این همکاری‌ها بزرگ‌ترین رویدادها در تاریخ این بازی‌ها نیستند ولی بدون شک دیدن این چهار نام پرعظمت در کنار همدیگر اتفاقی متداول نیست و چنین رویداد‌هایی، مخصوصا در زمانی نزدیک به هم پدیده‌ای خاص است. اتفاقاتی که در راه هستند، می‌توانند از نظر تبلیغاتی کمک بسیاری به این گروه‌های موسیقی کره‌ای و بازی‌های ویدیویی بکنند و با جلب نگاه همگان، این نام‌ها را سر زبان‌ها بیاندازند.

منابع:اپیک گیمز، توییتر پابجی، توییتر بلک‌پینک


گوشی‌های مناسب بازی در رده‌های مختلف و قیمت‌های مختلف در دیجی‌کالا


صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۷۳ دیدگاه
 1. blink

  بلک پینک تو چهار سال تبدیل به بهترین گروه دخترانه جهان شده، و بی تی اس تو این همه سال تبدیل به معروف ترین گروه جهان شده . ارمی ها مطمئن باشید اگه بلک پینک با بی تی اس شروع کرده بود الان به جای اینکه سه پایه ی اصلی کیپاپ بی تی اس بلک پینک اکسو باشه الان بلک پینک بی تی اس اکسو بود زر اضافی هم نزنید منگل ها

  1. Army

   برو بابا بلک پینک با اون صدای جیغ جیغوشون

 2. lisa

  بلینک و آرمی ها عزیز. من خودم بلینکم ولی به بی تی اس هیت نمیدم

  همه ی کسانی که اومدن فقط هیت بدن یه مشت ادم بی شعورن .

  همین طور دارید ابروی ایدلتون رو میبرید .کسی که هیت دادی و داری اینو میخونی دوست داری به یه ایدلی مثلا جیسو هیت بدی و کسی که بایسش جیسو بیاد همون حرفارو درمورد بایس تو بزنه؟اینوطوری هم ابرو یه ایدل رو میبری هم ایدل خودتو .دوست دارید چند نفر دیگه مثل سولی و گوهارا باید بمیرن ها ؟؟

  بلک پینک صداش مزخرفه و فقط قیافه اش رو نشون میده ؟

  به تو چه ربطی داره؟
  مگه ازشون بدت نمیاد ،خو چرا دوری نمیکنی ازش .
  بی تی اس ارایش میکنه؟

  عزیزم الان همه پسرا ارایش میکنن .

  بی تی اس خیلی معروفه.

  خب باشه این دلیل میشه که همه جهان عاشق بی تی اس باشن؟

  بلک پینک زشته؟عزیزم تو برو خوشگل ترین ایدل های زن کره و ببین رو ببین برو ببین کجا قرار دارند. تازه لیسا رتبه اول زیباترین زن اسیا رو به دست اورده بود

  جیسو زشته و صداش مثل خره :والا صدای خیلی از ایدل های کره ای الان دیگه اینطوریه .جیسو اسمش توی لیست زیباترین زنان ۲۰۲۰ اومده بود آبجی

  بی تی اس زشته .تهیونگ و جیمین که جذاب ترین مردای کره شدن

  واقعا که نمتاسفم اونا لایق این جایگاه هستند

  کلی تلاش کردند تا به اینجا رسیدند. میفهمی؟
  اوناهم انسانن .هم ایدل ها هم فناشون.

  فناشون گاو نیستن که بشینن و هیت های شما رو راجب ایدلشون بزنن

  تو رو خدا اون مغز کوچیکتون رو کار بیندازید .

  اگه بلایی از سر ایدل شما یا ایدل یه نفر دیگه بیاد تو قاتلشی .فهمیدی؟

  اگه دوست نداری حرفا بد راجب بایست بشنوی تو هم حرف بد نزن

  نا سلامتی مگه نمیگید کیپاپرید؟خو پس چرا ل
  انقدر هیت میدی؟به جای هیت باید خوشحال باشی که کیپاپ انقدر رونق پیدا کرده. امید پارم حرفام رو تون تاثیر کرده باشه من خودم خیلی دوست دارم راجب یه گروهی که اسمش رو نمیگم. هیت بدم ولی نمیدم

 3. Min kook

  واقعن که به خودتون بیاین فش دادن و حرف بد زدن کاری نداره همه بلدیم ولی وقتی کسی فش میده داره

  شخصیتشو میاره پایین

  حالا ارمی هستین یا پلک پینک رو دوس دارین چرا مثلا کسی که ارمیه بلک پینک رو مسخره میکنه یا برعکس

 4. Min kook

  من خودم ارمی ام ولی به کسایی که بلک پینک رو دوس دارن به نظرشون احترام میزارم

  بعدش نمیشه اینارو مقایسه کرد که اونا دخترن اینا پسر اینا ۴ نفرن اونا ۷ اگه تعدادشون اندازه بود و هم جنس

  بودن شاید میشد مقایسه کرد بعدشم هر کی یه سلیقه ای داره اینقدر نباید به سلیقه دیگران توهین کرد

  تازه هر دو گروه تلاش میکنن

 5. باران

  ترو خدا یه زحمتی بکشید دهنتون رو ببندید مخصوصا آرمی ها و اکسوال ها و بلینکای فیک شما دارید هوا رو آلوده می کنید حالا زمین آسمون بهم میرسن شما به گروهی که دوست‌ ندارید هیت ندید اول‌ که بی تی اس و اکسو بوی بند هستن و بلک پینک گرل بند اصلا مقایسه کردنشون اشتباهه آرمی ها بزرگ ترین فندوم و همچنین قدرت‌ مند ترین فندومن اکسو تعداد برد هاش از بی تی اس بیشتره بی تی اس گرمی نامزد دریافت جایزه شد اولین گروه کیپاپ که نامزد دریافت این جایزه می‌شه بلک پینک بزرگ ترین گرل بنده شرمنده زیاد با بلک پینک آشنایی ندارم و از دستاورد هاشون بی خبرم هر کاری هم‌ کنین نه‌ بی تی اس نه‌ اکسو و نه‌ بلک پینک رو شما نمی تونید پایین بکشید

 6. 방탄 소년단

  هع بلینکا خودتون و ب خریت بزنین البته میگن هر چه خر تر دنیا قشنگ تر اونایی که میگن بی تی اس موهاشونو رنگ میکنن بیبی ببند فک و اونا رسم شونه رسم کره ای هاس مفمی؟
  عیییی کی میگه بلک پینک خوبه؟
  تف تو سلیقتون =|
  با اون صدای جیغ جیغوی رزی اصکل بازی ها و خنک بازیای لیسا و همچنین همون بهتر جنی بره با کای قرار بزاره هع ….
  فقط ی ذره جیسو خوبه ک اونم برا بازیگریش دوست دارم ن برای اینکه چارتا اصکل دور هم جمع شدن بعدشم اگه میبینین بلک پینک ی ذره صداشون اینطوریه برا اینکه خیلی با دستگاه تغییر میدن
  بی تی اس بیش از ۷۰۰ میلیون طرفدار داره بعد بلک پینک فقط ۱۵۰ ببینم انگار کلا شما سواد ندارین ببینین فرق بین بیش از ۷۰۰ و ۱۵۰ میلیون چیه =|؟
  اگه داری جرئت نداری خو بگی عهم هع چ برسه ب اینکه بخواین هیت بدین جوجه ها =)
  شاید بگین شخصیت ولی تا موقع ک حرف بی تی اس میاد وسط من سرم ع شخصیت نمیشه
  …..
  بلینکا شاتاپ شین ???? هاهاهاها
  ببینین فک نکنین هر زری میزنین ما ساکتیم البته هرچند سکوت ع ما حس بُرد ع شما????????✨
  ….
  بلک پینک اکثر طرفداراش دخترن ????
  ولی بی تی اس هم دختر هم پسر طرفداراشن????????????
  بازم میگم رسم کره ای ها اینه که پسراشون همچین پوششی داشته باشن =|
  مرد و مردونگی به این نیست که ریش و پشم ادم داشته باشه به اینکه ب جنس مخالف اهمیت بده ک اگه بری تو اینترنت سرچ کنی میبینی بی تی اس چقد مرده که حتی ب خودش اجازه نداده دست بزاره ب یه دختر با وجود اینکه همه ی اینا براشون ازاده????
  و اگه هم دقت کنین میفهمین که چقد بلک پینک خودشون رو میچسیونن ب بی تی اس
  صدا شتر مرغیا ????????????

  1. اون جی

   خیلی بی ادبیییییی

 7. 방탄 소년단

  هع بلینکا خودتون و ب خریت بزنین البته میگن هر چه خر تر دنیا قشنگ تر اونایی که میگن بی تی اس موهاشونو رنگ میکنن بیبی ببند فک و اونا رسم شونه رسم کره ای هاس مفمی؟
  عیییی کی میگه بلک پینک خوبه؟
  تف تو سلیقتون =|
  با اون صدای جیغ جیغوی رزی اصکل بازی ها و خنک بازیای لیسا و همچنین همون بهتر جنی بره با کای قرار بزاره هع ….
  فقط ی ذره جیسو خوبه ک اونم برا بازیگریش دوست دارم ن برای اینکه چارتا اصکل دور هم جمع شدن بعدشم اگه میبینین بلک پینک ی ذره صداشون اینطوریه برا اینکه خیلی با دستگاه تغییر میدن
  بی تی اس بیش از ۷۰۰ میلیون طرفدار داره بعد بلک پینک فقط ۱۵۰ ببینم انگار کلا شما سواد ندارین ببینین فرق بین بیش از ۷۰۰ و ۱۵۰ میلیون چیه =|؟
  اگه داری جرئت نداری خو بگی عهم هع چ برسه ب اینکه بخواین هیت بدین جوجه ها =)
  شاید بگین شخصیت ولی تا موقع ک حرف بی تی اس میاد وسط من سرم ع شخصیت نمیشه
  …..
  بلینکا شاتاپ شین ???? هاهاهاها
  ببینین فک نکنین هر زری میزنین ما ساکتیم البته هرچند سکوت ع ما حس بُرد ع شما????????✨
  ….
  بلک پینک اکثر طرفداراش دخترن ????
  ولی بی تی اس هم دختر هم پسر طرفداراشن????????????
  بازم میگم رسم کره ای ها اینه که پسراشون همچین پوششی داشته باشن =|
  مرد و مردونگی به این نیست که ریش و پشم ادم داشته باشه به اینکه ب جنس مخالف اهمیت بده ک اگه بری تو اینترنت سرچ کنی میبینی بی تی اس چقد مرده که حتی ب خودش اجازه نداده دست بزاره ب یه دختر با وجود اینکه همه ی اینا براشون ازاده????
  و اگه هم دقت کنین میفهمین که چقد بلک پینک خودشون رو میچسیونن ب بی تی اس
  صدا شتر مرغیا ????????????

  1. ریحانه

   اولا
   که چی اینهمه بهم چیزی گفتین
   هر دو گروه
   اصلا نه فقط بی تی اس و بلک پینک همه گروهااااا تلاش نو می کنن و توسطحی که خودشون خواستن و براشون برنامه ریزی شده عالین و نیازی به نظر شما ندارن که بیاید صدای رزیو به چیزی تشبیه کنی یا بگی لیساااا چجوریه، نظرت واسه خودت بی تی اسو دوست داری دوست داشته باش چرا به گروه های دیگه یا بلینکی ها توهین می کنی
   من خودم بلینکی ولی موزیک ویدئو های بی تی اسو دیدم
   اونام کارشون خیلی خوب و هماهنگه خوده بلک پینکم تحسینشون کردن ولی نمیام به بی تی اس تو هین کنم یا به آرمی ها فقطططط برای اینکه مننننن بلک پینک و دوست دارم
   هر گروهی که باشن طرفدارای خودشونو دارن و همشون محترمن چه بلک پینک چه بی تی اس چه اکسو چه…. هر چی.
   می خوام بدونم بی تی اس از داشتن بعصی از طرفدارایی که به گروه های دیگه توهین می کنن خوشحاله؟؟؟ یا حتی بلک پینک که بعضی از ما طرفداراش شاید به گروه های دیگه یا طرفداراش ون تو هین کنیم.
   درضمن استفاده از دستگاه برای ارتقا سطح و کیفیت صدا برای هر خواننده ای هست نه فقط خواننده هاییییی بلک پینککککککککک. شما بهتره بری رو استفاده از درست علامت های نگارشی تو پیامات کار کنی.
   حالا هر چی اصلا ارزششو نداره ماها بهم تو هین کنیم دوستان، فرض کنید به بی تی اس و بلک پینک اجازه میدادن بیان ایران کنسرت بر گزار کنن یه دوسه بار میومدن بعد دیگه خودشون. نمی خواستن بیان با کلمات و جملاتی که بین بلینکی و ارمیا ردو بدل میشه.
   همشون دارن تلاش می کنن، موی دخترونه واسه پسرو صدای جیغ جیغو نظر ماعه واسه همین چیزا اونا کلی بدبختی کشیدن خیلی از غذاها و نمی خورن کلی سختی کشیدن تا آیدل بشن. با کلی امید حتی واسه ما ایرانیا که اجازم ندارن بیان اینجا دارن کنسرتو برنامه اجرا می کنن اونوقت یه سری میگن بلک پینک آنقدر طرفدار داره بی تی اس اونقدر. خب داشته باشنننن به ماچه، هر کی سلیقش با یه گروهیهه، دلیل اینکه سلیقه بیشترین نسبت به بلک پینک با بی تی اسه این نیست که بلک پینک بده کارش. گفتم که من خودم بلینکیم ولی ویدئوها یا حتی مصاحبه های بی تی اس یا گروه های دیگرم میبینم و دارم میبینم اون حرکات بی تی اس چقدر سخته، حتی شاید از حرکات بلک پینکم سخت تر باشه ولی هر کدومو با کار خودشون با آدمای خودشون بسنجید، بعضی از ارمیا خیلی بد درمورد بلک پینک حرف زدین. من دارم به این فکر می کنم که چرا ما ایرانیا حمایتامونم باید از جنس تو هین به طرف مقابل باشه بماند که در اصل توهین به خودمونه. بلک پینک و بی تی اس اتفاقا رابطه خوبی باهم دارن و هر کدوم اون گروه رو. تحسین می کنه اونوقت ما بلینکیا و آرمی های ایرانی این جوری باهم حرف می زنیم. واقعا ناراحت کنندست به خودمون بیایم الان همه دنیا دارن رو ارتباطاتش ن کار می کنن و کنار هم و سازنده از دنیا لذت می برن با هر اعتقاد و طرفی.

 8. احمد منان احمد یار

  یه سوال انقد به هم فوش دادین این چینی ها هم که قیافه هاشون همه شبیه همه این بی اس توش چند تا مرد داره چند تا زن بعدش نظر سنجی میزاشتی رینبو فورتنایت فیری فایر کالاف دیوتی پابجی فک کنم فورتنایت شه نظرتون رو بگین کدومشون

 9. احمد منان احمد یار

  یه سوال انقد به هم فوش دادین این چینی ها هم که قیافه هاشون همه شبیه همه این بی اس توش چند تا مرد داره چند تا زن بعدش نظر سنجی میزاشتی رینبو فورتنایت فیری فایر کالاف دیوتی پابجی فک کنم فورتنایت شه نظرتون رو بگین کدومشون

 10. South korea

  وای وای بسه بسه چتونه واقعا واسه بعضی فن ها متاسفم به خودتون بیاید چتونههههه.ایا میدونستید وقتی یه گروهو دوست دارید و به اون یکی گروه توهین میکنید در واقع دارید شخصیت گروه موردعلاقتون رو پایین میارید؟! اونایی که میاید به گروه های دیگه توهین میکنید و میگید فقط بلک پینک ایا بلک پینک این چیزو به شما یاد داده؟! یا اونایی که به گروه های دیگه توهین میکنید و میگید فقط بی تی اس میخوام بدونم بی تی اس اینو یاد داده؟!
  فن گروهی از کی پاپ بودن الکی نیست باید واقعی باشید منطقی باشید باشعور باشید حتی اگه کسی توهین کرد شما به گروه موردعلاقه اش توهین نکنید دوست باشید احترام بزارید حتی اگه گروه شما بهتره بازممم توهین نکنیددد واقعا بعضی هاتون شعور فندومارو پایین میارید به خودتون بیاید این بچه بازیارو تموم کنید

  1. ۰۰۰

   من توهین نکردم فقط گفتم که بدونه که بلک پینک باکی طرفه
   جنی امروز گریه کرد بخاطر شایعه ها منم گریم گرفت بعد حالا ….

 11. p

  گروهی که پرفروش ترین آلبوم ۲۰۲۰ رو داشتن،گروهی که موزیک ویدئو هاشون توی یوتیوب میلیونی بازدید داره،گروهی که توی سازمان ملل سخنرانی داشته،گروهی که نامزد جشنواره گرمی بوده،۴بار نامبروان بیلبورد در کمتر از سه ماه،دینامیت سریعترین موزیک ویدیوی تاریخ یوتیوب که ۱۰۰ملیون بازید داشته
  و خیلی چیزای دیگه که انقدر زیاده که نمیشه گفت.
  بی تی اس میلیون ها نفر طرفدار داره تو کل جهان،نکنه همه این آدما مشکل دارن و شما خیلی خوبید و خیلی میدونید؟!البته از آدمایی که هنوز نمیدونن باید به عقاید و باور های دیگران احترام بزارن نمیشه توقعی داشت.و درضمن به هیچ کس ربط نداره که مو رنگ میکنن یا گریم دارن یا گوشواره میندازن.عوض اینا یکم انسانیت یاد بگرید.

  از قدیم هم گفتن هرکی بیشتر هیت بگیره بهتریه ✌

  1. s.azim

   همه ی اینارو تازه خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی جهانی تر و…………. مال اکسوه

 12. parii

  گروهی که پرفروش ترین آلبوم ۲۰۲۰ رو داشتن،گروهی که موزیک ویدئو هاشون توی یوتیوب میلیونی بازدید داره،گروهی که توی سازمان ملل سخنرانی داشته،گروهی که نامزد جشنواره گرمی بوده،۴بار نامبروان بیلبورد در کمتر از سه ماه،دینامیت سریعترین موزیک ویدیوی تاریخ یوتیوب که ۱۰۰ملیون بازید داشته
  و خیلی چیزای دیگه که انقدر زیاده که نمیشه گفت.
  بی تی اس میلیون ها نفر طرفدار داره تو کل جهان،نکنه همه این آدما مشکل دارن و شما خیلی خوبید و خیلی میدونید؟!البته از آدمایی که هنوز نمیدونن باید به عقاید و باور های دیگران احترام بزارن نمیشه توقعی داشت.و درضمن به هیچ کس ربط نداره که مو رنگ میکنن یا گریم دارن یا گوشواره میندازن.عوض اینا یکم انسانیت یاد بگرید.

  از قدیم هم گفتن هرکی بیشتر هیت بگیره بهتریه ✌

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما