آیا دکتر استرنج فرمانده‌ی جدید انتقام جویان خواهد بود؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
دکتر استرنج

بندیکت کامبربچ بازیگر نقش دکتر استرنج از رهبری انتقام جویان در دنیای سینمایی مارول مطمئن نیست. شخصیت دکتر استرنج که در سال ۲۰۱۶ و در فیلمی به همین نام با کارگردانی اسکات دریکسون معرفی شد، در پنج سال گذشته تأثیر بسیاری بر دنیای مارول داشته است.

او جادو و عرفان بیشتری در فیلم به‌ ارمغان آورده است، همچنین در کمک به انتقام جویان و شکست تانوس در دو فیلم حماسه‌ی جنگ ابدیت و پایان بازی نقشی مهم ایفا کرد. او به‌ دیگر قهرمانان برای بازگشت نیمی از موجودات جهان که با بشکن معروف تانوس از بین رفته بودند کمک کرد.

استرنج برای شروع داستان‌ بزرگ‌تر دیگری در فاز چهارم آماده شده است. بسیاری تصور می‌کردند وی در اولین سریال مارول در سرویس دیزنی پلاس یعنی وانداویژن ظاهر خواهد شد، اما بازگشت بزرگ کامبربچ در واقع بارزترین موضوع در دنیای مارول پس از فیلم پایان بازی است که اتتظارش را داریم. در دسامبر امسال دکتر استرنج جایگزین تونی استارک خواهد شد. تونی راهنمای قبلی شخصیت پیتر در فیلم مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه نیست، بود. اولین تریلر از فیلم به این موضوع اشاره کرد که او قبل از دست‌ و‌ پنجه نرم کردن با اتفاقات قسمت دوم فیلم با نام دکتر استرنج چندجهانی دیوانگی، راهی به چندجهانی بازکرده یا در به‌ وجود آمدن آن دخیل است. اینکه این اتفاقات او را به رهبر تبدیل می‌کند یا خیر چندان مشخص نیست.

در مصاحبه‌ای با ورایتی کامبربچ در پاسخ به سؤالی درباره‌ی حضور نداشتن تونی استارک و توانایی وی برای رهبری ابرقهرمانان با لبخندی مرموز گفت: «من باید در این مورد فکر کنم. او اطلاعات خاصی هم ارائه نداد.»

دکتر استرنج

با کنار رفتن تونی استارک، استیو راجرز، ناتاشا رومانوف و احتمالا کلینت بارتون در سریال هاکای، کامبربچ با وجود اینکه تنها پنج سال از معرفی‌اش می‌گذرد از اعضای ارشد کنونی دنیای مارول است. با توجه به تعدد قدرت‌ها و توانایی بالای او که هم سطح بروس بنر قرار می‌گیرد، دکتر استرنج کاندیدای احتمالی برای رهبری انتقام جویان به نظر می‌رسد. با این حال، او با چند مسأله روبه‌رو است.

علاوه بر موضوع چندجهانی، از همان ابتدا مشخص بود حضور شخصیت دکتر استرنج در تریلر فیلم راهی به خانه نیست چندان عادی به نظر نمی‌رسد. او با وجود هشدار وونگ جادویی را استفاده می‌کند و احتمالا در مقطعی از فیلم با پیتر پارکر مبارزه می‌کند. برخی نظریه‌ها دکتر استرنج واقعی را در جایی از زندان چندجهانی منتظر آزادی می‌دانند. واقعیت این موضوع هنوز مشخص نیست اما واضح است او برای رهبری انتقام جویان باید آمادگی پذیرش خطری فراتر از تانوس را داشته باشد‌. او در ظاهر آماده به‌نظر می‌رسد اما قبل از جمع کردن تیم جدید باید مسائل مربوط‌ به پیتر و اسکارلت ویچ را حل کند.

منبع: Screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۶ دیدگاه
 1. Sam

  نه این فکر اشتباه هست
  دکتر سرش خیلی شلوغه . باید حواسش به خیلی جاها و چیزای دیگه باشه
  اون اصلا وقت و حوصله رهبری یه گروه نداره

  به نظرم سم مرد پرنده بشه رهبرشون

 2. Ehsan

  یک سوال توی چه فیلمی میخواد بیاد ؟دکتر که عشقه

 3. تور

  گزینه ها برای رهبری انتقام جویان

  تور و دکتر استرنج هست که قوی ترین عضو انتقام جویانم هستن،

  ولی تور فکر نکنم رهبر بشه چون به رهبری علاقه نداره وگرنه رهبر مردم خودش میشد مگه یادتون نیست که تور به والکری گفت تو بجای من رهبر مردم شو و …..

  پس دکتر استرنج احتمالا رهبر میشه 💝

 4. شهاب

  ای جان دکی

 5. واعظ الله عاشوری

  عالی واقعا دکتر استرنج لیاقت فرمانده شدن را داره ⛤⛤⛤⛤⛤

 6. Matinrko

  صد در صد باید دکتر استرنج فرمانده جدید انتقام جویان بشه. چون فقط خودش میتونه انتقام جویان رو جمع کنه مثل مرد آهنی و کاپیتان آمریکا. تور که خودش اصلاً به فرمانده بودن یا پادشاه بودن علاقه نداره، هالک یا بهتره بگم بروس بنر اصلا این کاره نیست، کاپیتان مارول شاید یه شانسی داشته باشه ولی همش خارج از سیارس و به درد این کار نمیخوره، پلنگ سیاه که با از دنیا رفتن بازیگرش فکر نکنم رئیس بشه اگه هم بشه باید اول پادشاه مردمش باشه تا فرمانده انتقام جویان. مرد عنکبوتی که هنوز تازه کاره، هاکای و نیک فیوری هم در اون حد نیستن. پس میمونه دکتر استرنج که جادوگر اعظم هست و خیلی بیشتر از بقیه قهرمان ها در مورد خطرهای ممکن میدونه و طرز رفتارش هم نشون میده که یه رهبر خوبی میتونه باشه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما