معرفی اپلیکیشن LumaFusion (قسمت ششم: تکنیک Locked On Stabilization)

۳۰ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۸ ۳۰ دی ۱۴۰۰

تا امروز پنج قسمت از مجموعه‌ ویدیوهای آموزش کار با اپلیکیشن LumaFusion را با هم تماشا کردیم. اول از همه با ویژگی‌های کلی و امکانات این ابزار خوب ویرایش ویدیو آشنا شدیم، سپس در قسمت دوم به سراغ ویژگی تایم‌لاین رفتیم و در قسمت سوم و چهارم به اعمال تغییرات روی ویدیو و کات سر ضرب پرداختیم. سپس، در قسمت پنجم به سراغ تکنیک Masking رفتیم و حالا در قسمت ششم، نوبت آن رسیده که تکنیک دیگری را در این اپلیکیشن بیاموزیم.

اگر فیلم‌های سینمایی روز و تبلیغات برندهایی مثل بیتس را تماشا کرده باشید، احتمالا بارها و بارها استفاده از تکنیک Locked On Stabilization را در آن‌ها دیده‌اید. به لطف این تکنیک، می‌توان فوکوس اصلی ویدیو را روی یک سوژه در نقطه‌ی خاصی از تصویر گذاشت، به طوری که اگر سایر اجزای تصویر با سرعت سرسام‌آوری هم در حال حرکت باشند، سوژه‌ای که شما مشخص کرده‌اید اصلا تکان نخورد.

اعمال چنین تکنیکی به طور دستی، نیاز به تسلط بالا روی نرم‌افزارهایی مثل ادوبی افتر افکتس دارد. اما ما در این ویدیو به طور بسیار ساده به شما آموزش می‌دهیم که چطور این کار را با اپلیکیشن LumaFusion و از روی موبایل و تبلت انجام بدهید.

برای آشنایی با تکنیک Locked On Stabilization از شما دعوت می‌کنیم که ویدیوی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما