بی‌تی‌اس به فورتنایت می‌آید، بلک‌پینک به پابجی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
بی‌تی‌اس بلک‌پینک

گروه موسیقی کی‌پاپ بی‌تی‌اس برای رونمایی از نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی موزیک ویدیوی دینامیت، یک برنامه در بازی فورتنایت به تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) ترتیب خواهد داد. از سوی دیگر گروه موسیقی کی‌پاپ بلک‌پینک قصد برگزاری یک رویداد در بازی پابجی را دارد.

بتل رویال یکی از پرطرفدارترین پدیده‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی و کی‌-پاپ از محبوب‌ترین سبک‌های موسیقی در عصر کنونی محسوب می‌شوند. این دو پدیده در کنار هم می‌توانند بسیاری از طرفداران را به خود جذب کنند و یک همکاری بسیار عظیم را تشکیل دهند.

بازی پابجی اولین بازی در سبک بتل رویال محسوب نمی‌شود ولی می‌توان آن را اولین بازی بتل رویال موفق خطاب کرد. هدف بازی پابجی ساده است؛ باید در جزیره‌ای در مقابل ۹۹ بازی‌کن زنده بمانید تا برنده شوید. بازی پابجی توانست با پیاده‌سازی خوبی که ایده‌ی بتل رویال داشت بازی‌کنان زیادی را جذب کند و دیده شدن این بازی، به جابه‌جایی رکورد‌های بسیاری منجر شد.

بازی‌های بسیاری برای پیروی از پابجی تلاش کردند اما موفقیتی کسب نکردند تا این که شرکت اپیک گیمز پا به میدان گذاشت. فورتنایت ارایه‌ی شرکت اپیک گیمز از بتل رویال بود و توانست با هدف گرفتن دامنه‌ی وسیع‌تری از مخاطبان، دربر داشتن قابلیت‌های جدید مانند ساخت‌ و ساز و گیم‌پلی ساده‌تر در مقابل پابجی قد علم کند. با وجود محبوبیت بسیار بالایی که امپراطوری عظیم پابجی روی آن بنا نهاده شده بود، فورتنایت موفق شد حتی به موفقیت‌های بزرگ‌تری دست پیدا کند و از رکوردهای پابجی هم عبور کند.

این که کدام یک از دو بازی فورتنایت و پابجی بهتر هستند کاملا به سلیقه‌ی بازی‌کن باز می‌گردد. در کل می‌توانیم بگوییم این دو بازی هر دو خوش‌ساخت ولی متفاوت هستند؛ اما چیزی که بر همگان آشکار است، عظمت و نفوذ این دو بازی در صنعت بازی‌های ویدیویی می‌باشد. برای هر دوی این بازی‌ها مسابقات بزرگی برگزار می‌شود. بازی فورتنایت حتی به یک مرکز نمایش و تبلیغ برای دیگر آثار هنری تبدیل شده. از نمایش تریلر و اکران فیلم گرفته تا برگزاری کنسرت در فورتنایت رخ می‌دهند.

به جرات می‌توان گفت گروه موسیقی بی‌تی‌اس بزرگ‌ترین اسم در کل تاریخ کی‌پاپ به شمار می‌رود. کی‌پاپ نوعی موسیقی پاپ است و همان‌طور که از اسم آن می‌توان فهمید، از کره سرچشمه گرفته و رقص و ویژگی‌های آن، باعث تمایز کی‌پاپ میان دیگر شاخه‌های پاپ شده. گروه بی‌تی‌اس که افتخارات بسیار زیادی در کارنامه‌ی خود دارد، موفق شده موسیقی کی‌پاپ را در تمام دنیا یک مرحله جلوتر ببرد و در این میان رکورد‌های بسیاری را به نام خود ثبت کند. گروه بی‌تی‌اس سیزده رکورد را در کتاب گینس به نام خود ثبت کرده و توانسته به موفقیت‌هایی مانند پرفروش‌ترین هنرمند در کره، تنها گروه کی‌پاپ حاضر در جدول بیلبورد به مدت یک سال و حضور به مدت ۱۹۶ هفته در صدر این جدول دست پیدا کند.

جدیدترین آلبوم این گروه که «نقشه‌ی روح» (Map of the Soul) نام داشت، پارسال عرضه شد و توانست علاوه بر جوایز بسیار، به پرفروش‌ترین آلبوم کل تاریخ در کره‌ی جنوبی تبدیل شود. این گروه مدتی پیش آهنگی به نام دینامیت تولید کرده که مانند تمام آثار این گروه توجه زیادی به آن معطوف شده و موزیک ویدیوی آن، رکور پربیننده‌ترین موزیک ویدیو در ۲۴ ساعت را به دست آورده و هنوز هم در حال دیده شدن است.

گروه BTS گروه Blackpink

گروه موسیقی کی‌پاپ بلک‌پینک از دید بسیاری از طرفداران کی‌پاپ، محبوب‌ترین گروه کی‌پاپ با اعضای دختر در دنیا محسوب می‌شود. اولین آلبوم استودیویی این گروه که «بلک‌پینک در منطقه‌ی شما» (Blackpink in Your Area) نام داشت دو سال پیش عرضه شده و ستایش‌های زیادی دریافت کرده است. گروه بلک‌پینک نسبت به بی‌تی‌اس مدت فعالیت کوتاه‌تری داشته و افتخارات زیادی مانند حضور مکرر در جدول بیلبورد کسب کرده. همچنین موزیک ویدیوی Ddu-Du Ddu-Du از این گروه رکورد پربازدیدترین موزیک ویدیوی کی‌پاپ را در وب‌سایت یوتوب دارد. این گروه پس از وقفه‌ای کوتاه در فعالیت، اخیرا آهنگ جدیدی به نام «بستنی» (Ice Cream) را با همکاری سلنا گومز، منتشر کرده و دوباره با قدرت وارد عرصه‌ی تولید آثار جدید شده.

گروه‌های پرطرفداری مانند بی‌تی‌اس و بلک‌پینک، و این دو بازی ویدیویی گه‌گاه در تاریخ رخ می‌دهند؛ ولی همکاری بین این دو واقعا اتفاقی مهم محسوب می‌شود. این دو رویداد که برگزاری نزدیک آن‌ها بی‌دلیل نیست، بدون شک توجه بسیار زیادی را جلب خواهند کرد.

موزیک ویدیوی جدید بی‌تی‌اس همراه با رقص‌های آن به فورتایت می‌آید

معمولا گروه بی‌تی‌اس پس از منتشر شدن نسخه‌ی معمولی موزیک ویدیوهای خود، نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی آن‌ها را منتشر می‌کند. این نوع از موزیک ویدیوها، تمرکز بیش‌تر روی حرکت خود اعضای گروه دارند. حالا قرار بر این شده که پس از دیده شدن چشم‌گیر نسخه‌ی اصلی موزیک ویدیوی دینامیت، نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی آن در تاریخ شنبه، ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) در ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران برای اولین به نمایش در بیاید.

نمایش اولیه‌ی این نسخه از موزیک ویدیوی آهنگ دینامیت در صحنه‌ی داخل بازی فورتنایت رخ می‌دهد و طرفداران می‌توانند در این مراسم حاضر شوند. بازی فورتنایت آیتم‌های رقص داخل بازی جدیدی را به این بازی اضافه کرده که همین حالا می‌توانید این آیتم‌ها را از فروشگاه بازی فورتنایت تهیه کنید. این آیتم‌های رقص توسط گروه بی‌تی‌اس طراحی شده‌اند و علاوه بر زمان نمایش گروه، می‌توان از آن‌ها در همه جای بازی استفاده کرد. استفاده از این آیتم‌ها مانند استفاده از دیگر آیتم‌های رقص فورتنایت است و تفاوتی با آن‌ها ندارد.

بی‌تی‌اس داینامایت

البته اگر طرفدار این نمایش هستید ولی با زمان بدموقع این اتفاق به وقت ایران مشکل دارید، نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید خودتان را به تکرار این رویداد برسانید. این تکرار در همان روز، یعنی ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) ولی در ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران رخ می‌دهد تا کسانی که موفق به رسیدن به نمایش اولیه نشدند هم از برنامه لذت ببرند. فراموش نکنید که بعد از نمایش این موزیک ویدیو در هر دو دور، ریمیکسی از آهنگ دینامیت که اختصاصی بازی فورتنایت است، در این بازی پخش می‌شود.

ایموت‌های (emote) جدیدی هم با طراحی رقص آهنگ دینامیت به فورتنایت اضافه شده‌اند که می‌توانید برخی از آن‌ها را در ادامه ببینید:

در کنار رویداد رسمی بی‌تی‌اس، طرفداران یک سرور اختصاصی را برپا کرده‌اند. در این سرور برنامه‌هایی حول محور آهنگ دینامیت برگزار می‌شوند. همچنین می‌توانید همراه با دیگران موزیک ویدیوی دینامیت را در این سرور بازسازی کنید.

اگر قصد شرکت در این رویداد را دارید می‌توانید طبق مراحلی که در ادامه شرح می‌دهیم عمل کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم برای اطمینان، کمی زودتر از زمان مشخص شده وارد بازی شوید که در پیدا کردن محل مورد نظر قبل از شروع برنامه دچار مشکل نشوید.

 • در منوی اصلی بازی، گزینه‌ی Change در گوشه‌ی پایین و سمت راست صفحه را اتنخاب کنید.
 • از گزینه‌های پیش رو، گزینه‌ی «پارتی رویال» (Party Royal) را انتخاب کنید و روی دکمه‌ی تایید بزنید. در حالت پارتی رویال قابلیت‌های مبارزه‌ی بازی فورتنایت حذف شده‌اند و این حالت مختص به برگزاری چنین رویداد‌هایی است.

 • پس از تایید کردن حالت پارتی رویال، در منوی اصلی روی گزینه‌ی شروع بازی بزنید.

Fortnite Party Royale

 • با استفاده از نقشه به سمت صحنه‌ی نمایش اصلی بروید و در آن‌جا فرود بیایید.

Fortnite Party Royale

 • پس از فرود، به دنبال فروشگاه SOFDEEZ بگردید.

Fortnite Party Royale

 • جاده‌ی کنار فروشگاه را دنبال کنید تا به تابلوی راهنمایی که به صحنه‌ی نمایش اشاره می‌کند برسید.

Fortnite Party Royale

 • از پل بگذرید و مسیر را ادامه دهید.

Fortnite Party Royale

 • وقتی به صحنه‌ی اصلی رسیدید برای شروع شدن نمایش مورد نظر صبر کنید.

Fortnite Party Royale

 • اگر قصد دارید همراه با دوستان‌تان در مراسم حاضر شوید قبل از شروع کردن بازی، از منوی اصلی بخش اجتماعی را باز کنید و دوستانی که می‌خواهید را به گروه خود اضافه کنید.

Fortnite Party Royale

اعضای گروه بلک‌پینک در راه پابجی موبایل هستند

در روزهای گذشته حساب توییتر پابجی موبایل در حال اشاره کردن به یک اتفاق جدید بوده. بعد از چندین توییت، سازنده‌های بازی پابجی موبایل اعلام کردند قصد برگزاری یک رویداد همراه با گروه بلک‌پینک را دارند. متاسفانه اطلاعاتی که از این رویداد داریم بسیار محدود است و هنوز تیم پابجی موبایل جزییات این همکاری و حتی تاریخ شروع آن را اعلام نکرده. البته اولین بار نیست که این دو تیم را کنار همدیگر می‌بینیم و قبلا، از آهنگ‌های بلک‌پینک در بازی پابجی پخش شده.

بلک‌پینک

این همکاری «بلک‌پینک در منطقه‌ی شما» نام‌گذاری شده و اسم آن به اولین آلبوم استودیویی این گروه اشاره می‌کند. طبق تصاویری که منتشر شده احتمال می‌دهیم تفنگ‌ها و ماشین‌هایی به رنگ صورتی به بازی پابجی موبایل اضافه شود. در یکی از عکس‌های منتشر شده لایت‌استیک‌های چکش شکل این گروه را می‌بینیم و بعید نیست این لایت‌استیک‌ها را به عنوان یک اسلحه در بازی پابجی موبایل ببینیم.

گروه blackpink

توییتر گروه بلک‌پینک هم تصاویری از حساب کاربری اعضای این گروه که ظاهر آن‌ها در بازی پیاده‌سازی شده است منتشر کرده. در این تصاویر آدرس حساب اعضای گروه بلک‌پینک مشخص است و می‌توان به اعضای این گروه درخواست دوستی در بازی پابحی ارسال کرد.

اگر قصد ارسال درخواست به اعضای این گروه دارید یا می‌خواهید حساب کاربری اعضا را مشاهده کنید، نام کاربری آن‌ها به شرح زیر است:

 • LisaPUBGM: 51009791380
 • JenniePUBGM: 51009797582
 • RoséPUBGM: 51009801702
 • JisooPUBGM: 51009780171

با این که این همکاری‌ها بزرگ‌ترین رویدادها در تاریخ این بازی‌ها نیستند ولی بدون شک دیدن این چهار نام پرعظمت در کنار همدیگر اتفاقی متداول نیست و چنین رویداد‌هایی، مخصوصا در زمانی نزدیک به هم پدیده‌ای خاص است. اتفاقاتی که در راه هستند، می‌توانند از نظر تبلیغاتی کمک بسیاری به این گروه‌های موسیقی کره‌ای و بازی‌های ویدیویی بکنند و با جلب نگاه همگان، این نام‌ها را سر زبان‌ها بیاندازند.

منابع:اپیک گیمز، توییتر پابجی، توییتر بلک‌پینک


گوشی‌های مناسب بازی در رده‌های مختلف و قیمت‌های مختلف در دیجی‌کالا


صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۷۳ دیدگاه
 1. betooche :|

  الان چرا مثلن دارین دعوا میگیرین؟اولین که شماها اگه کیپاپر واقعی بودین اینجوری به گروه ها توهین نمیکردین و هیچکدومو قضاوت نمیکردین :|منم خودم قبلن بلینک بودم و از بی تی اس بیشتر خوشم اومد و ارمی شدم و قصد توهین ندارم ولی شماها چرا بی تی اس رو با بلک پینک مقایسه میکنین؟اون دوستانی که میگن اهنگای بی تی اس معنی نداره 😐 خب شما کره ای بلد نیستین یا گشادیتون میاد برین تو گوگل ترجمه اهنگارو بخونین مسئولیتش با ما ارمیا نیست که:|بعد مثلن اهنگای بلک پینک خودشون خیلی معنی دارن؟و اونایی که میگن بی تی اس هفت ساله داره جون میکنه و معروف شده ولی بلک پینک چهار سال 😐 اصلن دارین اینارو باهم مقایسه میکنین؟ باشه درست بی تی اس هفت سال جون کنده ولی تا الان کلی جایزه برده و چهار سال تو بیلبورد بوده و دوسال تو گرمی … هرسالم که تو ماما داره جایزه  میبره و بزرگترین بوی بند دنیاس ولی اصلن از بلک پینک خبر دارین ؟ فقط دو سه بار توی ماما جایزه برده….اصن یدونه جایزه جهانی داره؟که اینجوری به خودتون حق میدین مقایسشون کنین؟هرچند من میدونم بلک پینکم تا چند سال دیگه به جایی که الان بی تی اس هست میرسه قبول دارم ولی الان اصلن قابل مقایسه یا بی تی اس نیست:|تازه بلک پینک مگه خودشون اهنگ نوشتن؟ خودشون دنس ساختن؟ خودشون رفتن تماشاچی واسه کنسرتاشون جمع کردن؟خودشون از اول تلاش کردن؟ خب معلومه نه ولی بی تی اس از یه کمپانی ضعیف بود و خیلی تلاش کرد:|شماهایی که تازه بلینک شدین و هیچی از کیپاپ نمیدونین لطفن زر مفت نزنین

 2. یک عدد روشنفکر کیپاپ :/

  متاسفم که یه مشت بیشعور ریختین
  هم ابروی ایدلاتونو میبرین هم

  ابروی فندومتونو
  چرع نمخاین ادم شین؟

  چندنفر دیگ مث سولی. و جونگهیون

  و گوهارا باید بمیرن تا

  شماها به خودتون بیاین

  میزان محبیویت هیچ گروهیو
  شماها تایین نمیکنین
  چرا نمیخاید درک کنید

  اونا چقدر سختی کشیدن
  چقدر تلاش کردن و

  «اونام مث شما انسان بودن و هستن»
  خیلی راحت مبشینید هیتتونو میدین
  ولی خبر ندارین چه
  زخم عمیقیو به نه تنها اون گروه و اون
  ایدلا می زنید
  بلکه طرفدارا شونو هم اذیت می کنید
  رفتارو حرفی رو که نمیخاین
  به ایدل خودتون بزنن رو
  به فیو های بقیه نزنید
  جمله‌ی «فن ها اینه های ایدلاشون هستن»
  چی میشه پس؟
  خجالت اوره
  بلک پینک صدا نداره
  فقط اندامشو نشون میده
  فاذا ماذا خاهران و برادرانم؟
  ب توچه ؟؟؟؟
  چرا از چیزی ک بدت میاد دوری نمیکنی؟
  بتص ارایش میکنه شبیه دختراس
  چ عیبی داره؟!
  الان همه پسرا ارایش می کنن
  اکسو از مد افتاده
  هه… برو فیوتو بگیر باد نبره :/
  خوشم میاد
  بیلینک ، ارمی ، اکسوال
  هرس تاشون مث
  گَله شغالا میوفتین ب جون هم
  چرا؟
  اگ ب هر دلیلی بلایی سر فیوتون بیاد

  مطمعن باشید اول از همه شما قاتل اونایید
  چون ک بجای گذاشتن کامنتای محبت
  امیز و حمایت ازش
  ب فیوی این و اون میپرید
  ی کاری نکنید که
  دیگع هرکاریم بکنید
  ابروی فندومتون مث قبل نشه
  و از چشم همه بیوفتین :/
  آدمو یاد نینیای س ساله حسود میندازین
  بجای این ک خوشحال شید
  ک کیپاپ داره رشد میکنه
  میشینید هیت میدین؟
  ببخشیدا ولی از نظر من شما
  خائن اید
  الان همه‌ی ما کیپاپریم
  پس از موفقیت کیپاپ باید خوشحال
  شیم حمایتش کنیم نکه
  اینجوری مث مرغ سرکنده بیوفتیم
  ب جون هم :/
  مث ادم رفتار کنید
  باتشکر :/

  اداره کنترل رفتارات فن های کیپاپ

 3. ????

  چندتا بچه عقده ای ریختن اینجا????حاجی ما فقط میخوایم گیممون رو بکنیم ….ولی یک گفته بود بی تی اس هفت سال خودشو جر داد تا رسید اینجا و بلک پینک ۴ سال؟:/حاجیا من اواکادوییم ولی ناموصن بی تی اس و رو با ب پ مقایسه میکنید؟????کمپانی اس ام کلا معروفه وقتی اودیشن ب پ دادن معروف شدن …ولی بیگ هیت یه کمپانی ضعیف بود:|اقا من رد دادم…بعدم یه سر به استریم های بتس بزنید????
  ارایش؟؟دختر های شما هم ۱۰۰ کیلو ارایش دارن
  بتس میخواد تبعسض جنسی رو کنار بذاره …
  توی دروه ی حجله اید؟معلومه پسرا امروزا از زیورالات استفاده میکنن ..یکی مثال =شکیب ????????????
  فالور فیک؟:|
  بتس اینستاگرام نداره????????
  رنگ مو؟؟؟رد دادید؟فقط بتس موهاش رو رنگ میزنه؟
  اکسو محو
  استری کیدز محو
  تی اکس تی محو
  سونتین محو
  همه که محو شدن????
  فکر های پوسیدتون رو بندازید بیرون
  ب پ فقط بلده اندام مضخرفشون رو نشون بده????
  قصدم توهین نبود ولی ….
  من آرمی نیستم ولی آرمی ها بهترین رفتار رو با ما آواکادویی ها دارن..پس منم از فیوشون حمایت میکنم..ولی خیری از بلینک ها ندیدم????????بیشتر هیت میدن ..به بیلی میگن بدقیافه چاق کلا ..
  برای همین از همتون بدم میاد????

 4. متخصص گیمینگ

  بازی پابچی و فورتنایت اینقدر کودکانس که خواننده اوردن هع

 5. Rose

  تموم کنید تموم کنید تموم کنیددددددددددد بیخیال چرا سر اینکه کدوم گروه بهتره فنوار می ندازین؟حتماََ توهین های منو دیده بودید خواستم بگم من پایین سایت حرف زدم و معذرت خواهی کردم قبل اینکه فحش بدید این کامنتم رو ببینید بعد این فنوارم تموم کنیدو فکر کنم اولین کسی که فنوار رو شروع کرده یک بلینک بوده خودتونو کنترل کنید ????

  1. ۰۰۰

   چی ؟

 6. ARMY MAH

  ارمی هاااااا. بیاین به هیترا جواب ندیم و ارزش خودمونو به خاطرشون پایین نیاریم. بلینک ها. به بقیه توهین نکنید. من تا حالا ندیدم ارمی ای زیر پستای اعضای BP هیت گذاشته باشه. ولی زیر پستای بی تی اس پره. ارمیااااا. هر چی تعداد هیترای یه گروه بیشتر باشه یعنی اون گروه بهترن که تونستن بقیه رو جر بدن. پس حرس نخورید عجقولیام. ولشون کنید. هیتم ندیم که نشون بدیم لیاقت هیت ندارن…

  1. Rose

   من بابت حرفام عذر میخوام میگم میشه کامنت خودم رو پاک کنم همین کامنت هایی که قبلا هیت میدادم گذاشته بودم رو میگم اگه کسی بلده بگه چجوری میشه پاک کرد؟ اگه میشه بهم بگین چجوری میتونم پاک کنم ؟
   و اینکه قبل از اینکه بهم فحش بدین کامنت های پایین سایت که گفته بودم رو ببینید بعد
   من اهنگ فیک لاو رو بیشتر دوست دارم????

 7. qzl.blink:)army

  tikook:عزیزم اگه دقت کرده باشی برای بلینکا هم نوشتم

  حرفات کاملا درسته

  بی تی اس مال آرمیاس پس حرفی توش نمیمونه که دعوا پیش بیاد و به کسیم ربطی نداره

  همونطور که بلک پینک مال بلینکاس و بازم به کسی ربطی نداره

  پس هیت یه چیز مزخرفه:/

  هر کسی گروه خودشو داره

  بهشون عشق بورزه و به گروه های دیگه هیت نده

  حالا این فقط برای آرمیا و بلینکا نیس برای کل کیپاپم نیس حتی برای کل فنای موسیقیه هرکس هرکیو که دوس داره به خودش مربوطه

  1. Rose

   اره من بلینکم من وقتی به هیت دادن پایان دادم و عاشق بی تی اس شدم حس ارامش و خون سردی عجیبی بهم دست داد به شماها هم توصیه میکنم به این هیت دادنا پیان بدین اگه هیت ندین از طرف هیتر خواننده ی مورد علاقت هم توهین نمیشنوی و عصبی نمیشی واقعا حس عصبی بودن زیادی بهم دست میداد قبلا اینطوری بودم که یکی میگفت بلک پینک افتضاحه دلم میخواست خفش کنم ولی الان میدونم که هر کی هرکاری کنه هیچ چیز تغییر نمیکنه

   1. lisa*jisoo*jennie*rose

    ها؟؟تو بلینک نیستی ارمی بلینکا توجه توجه!!!!تکلیف رو مشخص کنید

 8. qzl.blink:)army

  tikook:اینو برا تو مینویسم پس بخونش لطفا

  ببین من خودم۴ساله بلینکم و۳ساله آرمی.توی تموم زندگیم به هیچ گروهی هیت ندادم
  نمیخوام نصیحتت کنم
  اما جون هرکسی که دوست داری کاریت به کار بقیه نباشه
  تو چیکار داری که بلک پینک چیه؟آرمی هستی؟ خب به آرمی بودنت برس….اصلا نیازی نیست که بیای به بلک پینک هیت بدی
  این کارت نشون میده که اصلا کیپاپر نیستی:/
  این برای تو بود
  حالا برا بقیه:
  بلینکا:جمع کنید این بساط مسخره رو ….کی به شما میگه میتونید به بقیه گروه ها بگید لوس….. الان مثلا اون بحث آرایش چی بود کشیدید وسط؟ اون اسمش گریمه اولا دوما مگه به گریم و این حرفاس؟ الان همه تو دنیا گریم و میکاپ میکنن:/عاشقتونم:)
  آرمیا:حق نداریدبگید فقط فقط بی تی اس این نظرو برای خودتون نگه دارید…هر گروهی برای فناش ستودنیه… پس بی تی اس ماله آرمیا و بلک پینکم ماله بلینکا.بی تی اس موفقه؟حرفی توش نیس معلومه بزرگترین بوی بند جهانه اما بلک پینکم کم موفق نیست:/ پس لطفا هیت ندید.عاشقتونم:)
  اکسوالا:خیلی عاشقتونم:)
  مولتی فنا:بیشتر عاشقتونم:)))))))))))))))))))))))

  1. Tikook

   اوکی عشقم
   من کاری باهاشون ندارم
   فقط خوشم نمیاد کسی به که دوسش دارم هیت بده
   حرف بد نزنین ما هیچی نمی گیم
   من قصد بدی ندارم
   ولی اگ خودت هم دقت کنی اولین کسی که شروع کرده به هیت دادن بلینک بوده نه آرمی
   فک کنم اکسوال باشی من از اونا هم خوشم میاد
   ولی دوس ندارم کسی به بی تی اس هیت بده
   از هر نظر نگا کنیم اونا از همه بهترن
   من هیت نمی دم فقط بلینکا حواستون باشه چی میگید لطفا
   هیچ آرمی اینترنشنالی اینجوری نیست
   پس منم شبیه اونا میشم
   بی تی اس ققط برا آرمیاست پس هیت الکی ندید

   1. Rose

    در پاسخ به tikook:افرین پس توهین نکن و برای گروهت ارزش قائل باش و برای گروهت فن واقعی باش گروه های کیپاپ به فن های واقعی نیاز دارن پس تو اگه میخوای ثابت کنی که از اینکه ارمی هستی خوشحالی و طرفدار دو اتیشه یا اگه خیلی خیلی دوستشون داری طرفدار صد اتیشه باش یا حتی بیشتر باش بی تی اس به فن های واقعیش افتخار میکنه و با اهنگایی که بیرون میده همه ی طرفداراش و تو رو شگفت زده میکنه از اسمی که وارد شدی فکر کنم بایست تهیونگ و جونگ کوک باشه من میخوام فرصتی پیدا کنم که هر وقت توهین هیترهای گروه مورد علاقم بخاطر بی تی اس عصبیم نکرد ارمی بشم ولی الان از جیمین و جونگ کوک خوشم اومده و اهنگ دینامیت که خوندن رو دوست دارم ولی هنوز ارمی نشدم واقعا طرفدار خواننده بودن خیلی لذت بخشه من هرروز اهنگ های بلک پینک رو گوش میدم و لذت میبرم وتوهم از اهنگ های بی تی اس لذت میبری واقعا باعث افتخاره که طرفدار یک خواننده باشی من اصلا ادم افسرده ای بودم ولی وقتی طرفدار خواننده شدم اصلا خیلی شاد شدم و هروقت اهنگشون رو گوش میدم انرژی میگیرم توهم خیلی خیلی حالا نمیدونم چقدر ولی فقط میدونم خیلی بی تی اس رو دوست داری و با افتخار میگی ارمی هستی و بعد از اینکه به بی تی تس هیت دادم احساس عصبی بودن داشتم انگار احساس میکردم ته دلم اون هفت تا ستاره ی محبوب رو دوست داشتم اووووففففف انگار خیلی برام بی تی اس عزیز شده اووووفففف هرچههه ققدرر ههممم ببگگممم ککمممههه اونوقت داشتم بهشون هیت میدادم!!!!ولی بعد فهمیدم که توهین نکردن به گروه ها و خواننده های دیگه و … و بخاطر چندتا هیت عصبی نشدن چقدر خوبه تصمیم گرفتم به این کار مسخره ( هیت دادن ) پایان بدم و ااان از ته دل بی تی اس رو دوست دارم وااااااییییی خیلی باحان من برم ارمی هم بشم بای ????????????????????????????????

   2. Rose

    ببین tikook من میخواستم ارمی هم بشم ولی کامنتا رو دیدم دیگه ناامید شدم بابا چتونه شماها ؟تو یوتیوب همه جا میچرخم طرفدارهای خارجی کیپاپ رو که میدیدم خیلی کم پیش میومد فنوار راه بندازن و اکثر وقت ها مودبانه نظرشون رو میگفتن نه اینکه مثل ما ایرانیا بیان عین سگ و گربه به جون هم بیوفتند واقعا نمیدونم چرا نمیخواین قبول کنین که هر چقدر هیت بدید هیچ چیز تغییر نمیکنه؟واقعا از این کاراتون خجالت بکشید دخترا رو نباید با پسرا مقایسه کنید اصلا نباید خواننده رو با خواننده ی دیگه ای مقایسه کرد هم ارمی ها هم بلینکا هم تموم کسایی که هیت میدن هر دفعه میخوام برم طرفدار بی تی اس هم بشم ولی مرتب میبینم که بعضی ها ( نمیگم کیا ) هی میان این دو گروه رو باهم مقایسه میکنن بابا اینا هیزم تر به شما فروختند؟ بلایی سرتون اوردن ؟که میاین هیت میدین ؟نا گفته نماند که من از جیمین خوشم میاد ولی به این دلیل نمیتونم بگم میتونم طرفدار بی تی اس بشم یا نه سر دوراهی موندم ارمی ها اگه دارید این مطلب رو میخونید بدونید من فقط منظورم شماها نبود

  2. Tikook

   به قول خودت هم
   خودت هم سرت تو کار خودت باشه
   فقط منو میبینی
   هان ؟ بقیه چی
   چیه آرمی ها فقط باید اینجوری بشنون
   خیر این حق نیست
   چرا به بلینک ها چیزی نمیگی یه نام ببر
   که چقد زشت حرف میزنن

   1. Rose

    در پاسخ به tikook:اره راست میگی بلینک ها و تموم طرفدارهای خواننده ها هم نباید به خواننده ی دیگه هیت بدن کار درستی نیست ما فقط منظورمون ارمی ها نبود

 9. Tikook

  Rose خانم یا آقا حالا هر گ*هی که هستی
  من ۶ ساله آرمیم
  مدت آرمی بودنم بیشتر از قدمت گروه آشغال شما بوده
  ب پ بدرد نمی خوره
  اصن وللش آرمی ها فک کردن به بلینکای خنگ و بدرد نخور فقط حالمونو بد میکنه
  حالا نیای ریپلای کنی زر مفت بزنی
  آرمی ها با عاشق بی تی اس هستیم کی به بقیه اهمیت میده
  اصن نباید به یه آشغال اهمیت بدی وقتی خودت طلایی
  کنسرت ON:E رو دیدید آرمیا بی نظیر بود عررررررررر
  فقط می خواستم سر بلک سوان کوک لباسشو دراره
  ما آرمیا باید عشق خودمونو بکنیم
  برا من بقیه مهم نیستن مث ب پ
  من خودم اکسو رو خیلی دوس دارم اما اکسوال نمیشم چون دوس ندارم مولتی فن باشم
  اما به هیچ عنوان از ب پ خوشم نمیاد و هیچ وقت بلینک نمیشم
  صدای بی تی اس بی نظیره
  همشون عالین عالییییییییییییییییییییییی
  صدای کوک عالیه گیتار زدنش عالیه
  جیهوپ بی نظیر میرقصه
  جیمین عالیههههههههههه و قشنگ پیانو میزنه
  جین گیتار زدنش و آشپزیش عالیه
  شوگا و آرام از نظر رپ عالینن
  تهیونگ خوشتیپ و خوش قیافست
  اونا عالین بی نظیرن عشقن
  وای ک چقد دلم برا In the soopتنگ شده
  کوک خوابالوووو عاشقتم
  بایس و عشقم تو کل دنیا کوک عاشقتممممممم

  1. Rose

   اولا بلک پینک درسته دوما به تو ربطی نداره من طرفدار کدوم خوانندم تو داری میگی من هیچ وقت بلینک نمیشم اونوقت خودت داری منظورت رو ثابت میکنی که بلک پینک چرته بیا طرفدار بی تی اس شو میخواستم ارمی هم بشم ولی پشیمون شدم چون دیدم طرفداراش به طور خیلی بدی که نگم بهتره به گروه مورد علاقم توهین میکنین وگرنه من الان جیمین لاور بودم و همینطور بی تی اس هم دوست داشتم خدایی فازتون چیه ؟ نمیگم طرفدار بی تی اس نباشین اما اصلا حق ندارین به گروه دیگه ای هیت بدین اونا هم طرفدارای خودشونو دارن فکر کردین فقط گروه مورد علاقه تون طرفدار داره همه ی خواننده های جهان طرفدار دارن و شماها نباید بهشون توهین کنین شماها سلیقتون یکجوره بقیه هم یکجور دیگه سلیقشون هست دلیل نمیشه چون ازشون خوشتون نمیاد بیاین بهشون توهین کنین هرکاری کنین بازم هیچ چیزی تغییر نمیکنه و همینطور اگه منم هیت بدم هیچ چیز تغییر نمیکنه دخترن چی ازشون انتظار دارین فکر میکنین دخترا میتونن خیلی خیلی خیلی خفن باشن ؟ باز حداقل بدونید بلک پینک که میگید ازشون خوشتون نمیاد به اندازه ای خفن هست که بعد از بی تی اس بیشتر طرفدار داشته باشه هرکدوم یک جای دنیا بیشتر طرفدار دارن:تو کره که همه گروه ها طرفدار دارن بی تی اس بنظرم تو قاره ی اسیا و کره بسیار معروف تر و پرطرفدار تره ( ولی تو کل دنیا هم بنظرم طرقدار داره )بلک پینک هم بیشتر تو اروپا و کره جنوبی البته همه گروه ها تو دنیا معروفن منتها تو این حاهای که گفتم بیشتر البته از نظر من اینطوریه پسرا خیلی خفنن دخترا خیلی نازن خب معلومه بی تی اس خفنن بیشتر طرفدار دارن دیگه ولی اصلا دلیل نیست بیاین به گروه دیگه ای هیت بدین شما ارمی ها هم خوشتون میاد یک نفر که هیتر بی تی اس هست هرچی از دهنش درمیاد به بی تی اس بگه؟یکم خودتونو جای ما تصور کنین میفهمین چه حسی داره که وقتی یک نفر به خواننده ی مورد علاقتون توهین میکنه چقدر عصبی میشین درک میکنم گروهتون رو خیلی خیلی دوست دارید و به شدت عاشقشون هستید ولی اصلا این کاراتون رو درک نمیکنم اصلا قابل درک نیست که بخاطر اینکه کدوم گروه بهتره فنوار راه میندازین میتونید تو ذهنتون متنفر باشین نه اینکه رو بقیه خالیش کنین کسی چاقو زیر گلوتون نذاشته که به اجبار طرفدار یک گروهی که دوست ندارید باشید یکم منطقی فکر کنین و موی سرتون هم بخاطر این فنوار های بی معنی و هیت دادنا سفید نکنین ادب هم رعایت کنین لطفا با همه بودم فقط با ارمیا نبودم ???????????? یک چیزی هم به اکسوال ها بگم که من هیچی از اکسو نمیدونم و همینطور اسماشون رو هم نمیدونم … فقط میدونم اسم یکی از اعضای گروه اکسو کای هستش ????????????

  2. Rose

   در پاسخ به tikook:اولا واقعا خیلی بی ادبی که میای به خواننده ها هیت میدی اینجوری میگی من دلم میخواد هرچی از دهنم درمیاد بهت بگم***** ولی نمیگم چون حرمت داری ولی برعکس تو داری منو زیر سوال میبری واقعا برات متاسفم دوما طرفدارشون نیستی حق نداری هیت بدی چون همین اشغال هم تونسته به اندازه ای خفن باشه که خیلی طرفدار داشته باشه هرکسی هیت بده گروه های کیپاپ به هیت ها توجه نمیکنن و به کاراشون ادامه میدن

 10. Tikook

  دیگه واقعاااا زر نزن مگه اکسو آرایش نمی کنه مگه گوشواره نمیندازه
  این همه آدم های دیگه جز بی تی اس آرایش میکنن چرا به اونا چیزی نمی گی
  متاسفم بعدشم تهیونگ رپر نیست عشقم پ زر نزن وقتی اطلاعات نداری فقط بلده ور بزنه
  هیتر های آشغال رقص بی تی اس بی نظیره کوک تو لس آنجلس یاد گرفته و جی هوپ که نگم عالیه بلک پینک تا یه مدت مث خر هیچ کار نمیکرد تا لیدی گاگا اومد
  اصن همه شواهد نشون میدن بی تی اس از همه بهتره ب پ کجا بی تی اس کجا
  مگه صورتی کردن مو اشکال داره ها؟ خیلی ها هستن صورتی دوس دارن و موهاشونم اون رنگی میکنن درکتون نمی کنم چرا با اینا کار دارید من خودم هیتر بلک پینکم چون بی نهایتتتتت لوس هستن لیسا رپش خوبه جنی رپش خوبه کاشتن آشغالا اصن اینا رپرن؟مثلا Whistle آیا لیسا اون اول رپ خوند؟ اینا رپ نمی خونن که جیغ میزنن نمی خوام حرف بد بزنم و البته حرف مفت به اندازه کافی شنیدم بی تی اس کیوت ترینه اونا هیچ عملی نکردن ولی بلینکای گل خودتون می دونین ب پ عمل کرده حداقل لیسا رو همه میدونن بی تی اس بهترینه ب پ آشغال ترین

 11. jk

  اینم یادم رف بگم ک خب آخه چرا وقتی چیزی نمیدونید حرف میزنین ????‍♀️
  ب اون نمیگن آرایش میگن گریم برین یکم راجب گریم چیزی یاد بگیرین بعد بگین بی تی اس آرایش میکنه
  مگ فقد بی تی اسه ک گریم میکنه ????
  همه ی گروه های دیگ و همه ی آیدل ها همه ی سلبریتی ها گریم می‌کنند
  چرا اگ ی سلبریتی خارجی گریم کنه و گوشواره بزنه کسی چیزیش نمیشه ولی اگ بی تی اس اینکارو کنه میشه دخترنما
  همه میگن آرمیا عقده این
  درحالی ک الان بلینکا واقعا ادبو گذاشتن کنار و خیلی بد حرف میزنن
  مطمن باشین اگ تلاش نکنین با حرفایی ک من درآوردیه بی تی اسو بکشین پایین ما آرمیا کاری با کسی نداریم
  بی تی اسو با هیچکس مقایسه نمی‌کنیم
  چون این واسه همه روشن و واضحه ک قابل مقایسه نیستن و میدرخشن
  پس تا فندم دیگ ای چیزی نگه ما کاری ب کار کسی نداریم
  دوم بی تی اس با هیوندا و سامسونگ مقایسه میشن از لحاظ درآمدی ک برای کره دارن
  کدوم سلبریتیو میشناسین ک از این لحاظ مقایسه بشه

  1. ۰۰۰

   بلک پینک ادب نداشته کنار
   چرا قضاوت میکنی
   من نمیگم بی تی اس بده
   ولی اینقدر هیت ندین

 12. jk

  کی بلک پینک رکورد بی تی اسو زد ????
  فعلا ک ما چارتارو آل کیل کردیم ????✌️
  هات ۱۰۰ را هیچ وقت فراموش نکنیم ????✌️????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما