معرفی اپلیکیشن ویرایش ویدیو LumaFusion (قسمت هفتم: اصلاح رنگ)

۸ بهمن ۱۴۰۰

تا امروز شش قسمت از مجموعه‌ ویدیوهای آموزش کار با اپلیکیشن LumaFusion را با هم تماشا کردیم. اول از همه با ویژگی‌های کلی و امکانات این ابزار خوب ویرایش ویدیو آشنا شدیم، سپس در قسمت دوم به سراغ ویژگی تایم‌لاین رفتیم و در قسمت سوم و چهارم به اعمال تغییرات روی ویدیو و کات سر ضرب پرداختیم. سپس، در قسمت پنجم به سراغ تکنیک Masking رفتیم و در نهایت در قسمت ششم به تکنیک لرزشگیر پرداختیم.

اما حالا و در هفتمین قسمت از آموزش گام به گام این نرم‌افزار، وقت آن رسیده که به سراغ تکنیک‌های اصلاح رنگ برویم. همانطور که می‌دانید، نور تصاویر خامی که با دوربین ضبط می‌کنید ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد و این موضوع روی خروجی‌های شما تأثیر می‌گذارد. به طور مثال، ممکن است رنگ‌ها در تصویر به اصطلاح «مُرده» باشند و لازم باشد که از طریق یک سری افکت و تنظیمات، شفافیت و کنتراست این رنگ‌ها را دستکاری کنید.

در این صورت خروجی‌های بسیار درخشان و جذاب‌تری نسبت به ویدیوهای خام ضبط شده خواهید داشت. در ویدیویی که برایتان آماده کرده‌ایم، هر آنچه لازم است درباره‌ی اصلاح رنگ در LumaFusion بدانید را برای شما بازگو کرده‌ایم. با این حساب از شما دعوت می‌کنیم که ویدیوی ما را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه